Náhradní díly

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vraaaana
Příspěvky: 68
Registrován: ned bře 01, 2009 12:30
Kontaktovat uživatele:

Náhradní díly

Příspěvek od Vraaaana »

Ahojík, dneska nubira dostala maličko pecku, nemáte pls někdo na nubču 1 přední pravej blatník ve vínový metalíze a přední pravý světlo? možná i nárazník, ikdyž ten to nedotal moc. Ještě otázka, neznáte někdo kontakt na nějaký vrakoviště Daewoo? Kdysi jsem byl někde za Říčanama, ale už si přesně nepamatuju kde. Jinak jsem z Karlových Varů. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Richard »

No je v Kladně speciální na korejce, ale dle mě jsou tam mamlasové....... a už bych tam asi nekupoval, adresu najdeš na netu....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od palikx »

pravy svetlo mam je z toho tveho auta puvodni ma opravovanej drzak ale funguje
vrakoviste je v dobrejovicich u prahy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Vraaaana
Příspěvky: 68
Registrován: ned bře 01, 2009 12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Vraaaana »

No nakonec to vypadá že světlo slepim, blatník asi půjde vybouchat, ještě uvidim... zkoušel jsem volat do několika vrakáčů u prahy a prej na nubiru nic nemaj... nakonec je nějakej frajer tady v chomutově, sice nemá metlu, jen červenou základ, ale to neva...
Uživatelský avatar
slamik
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 17, 2010 17:33
Bydliště: Podbořany

Re: Náhradní díly

Příspěvek od slamik »

V kladně je nemaj toho moc ale jde to, ale zajed si tam a sundej si vše sám, minule jsem si objednal zadní pružinu když nebyli hned peníze a poslali mi přední.
Uživatelský avatar
Vraaaana
Příspěvky: 68
Registrován: ned bře 01, 2009 12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Vraaaana »

Tak blatník a nárazník jsem zalepil/zakitoval, světlo slepil... namontoval a zjistil že světlo po tý bombě zlobí...

Po rozsvícení mi jezdí motorek nahoru a dolu pořád dokola a u žárovky mi svítí obě vlákna najednou... takže to světlo asi budu muset objednat, koukal jsem nový na aukru za 1100,- Za kolik by si dal pavle to slepovaný?
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Náhradní díly

Příspěvek od ppp »

Plasty sa nemaju lepit ale zvarat, lepeny spoj je nadraka, nedrzi, netesni. Ja len tak v malom (svetlo, vedro) zvaram obycajnou trafopajkou 100W ale chcelo by to nieco silnejsie a hlavne teplotne regulovatelne. To so svietenim oboch vlakien je urcite nejaka banalita, vo svetle nie je ziadna trafostanica ani ziadne cislicove obvody :), A mozno je problem v rele krabici, takze ani dalsie svetlo nemusi pomoct, alebo sa len utrhlo vlakno v ziarovke a zavesilo sa na druhom aj ked toto uz by bola dost nahoda, zatial som sa stretol len s tym ze sa utrhlo vlakno na obycajnej ziarovke a dalo sa zavesit nazad. Akurat motorcek sa moze tazsie opravovat, a ak ma poskodenu odporovu drahu alebo potenciometer, tak ani neviem ako by sa to dalo opravit.
Uživatelský avatar
Vraaaana
Příspěvky: 68
Registrován: ned bře 01, 2009 12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Vraaaana »

Podle mě jak dostalo to světlo prdu, tak se vyzkratovaly kontakty přímo v tom světle, až mi přijdou, uvidim, povedly e mi objednat z vraku celkem levně. Jinak já to nelepil, ale laminoval a pevný je to celkem dost. hlavně mi tam kusy světla po ráně ulítavly, takže by mi svařování moc nepomohlo :D. Jinak dneska jsem to byl projet a vypadá to i na problém v řízení... auto táhne... takže ještě budu lézt pod autem.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Náhradní díly

Příspěvek od ppp »

Ja mam nastastie plast este zo starej roztrepanej hmlovky, takze aj ked na svetle nieco chyba tak to viem zvarit s kuskami z byvalej hmlovky. Uz som takto opravoval prasknute svetlo na espero s ulomenym jednym uchytom. Teraz je pevnejsie nez original, tesne len neviem ci som sa dobre trafit so skrutkou-uchytom. Ale ak su tie svetla z PP, tak ten sa da zohnat, urcite su aj nejake obaly z PP aj ke 99% je len z PE.

Otec ma na nubire teraz tiez druhe svetla z vrakaca z nejakej ulozenky, tie svetla nemali ani najmensie zahmlenie od slnka alebo prachu. ALe stare prave svetlo bolo tiez rozbite, a ked ho opravim, tak ostane ako rezerva, preto som ho tu neponukal na predaj.Teraz je zlepene asi epoxidom (a riadne zaliate) a to nakrivo a ten epoxid tiez nedrzi idealne.
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Love.death66 »

Cauky,, prosim te da se sehnat zadni levy dil trubice od kola na prostredek me totiz dneska utekla veskera kapalina a prestalo to brzdit koukal jsem na to a trubice bude asik v haji,, dik,,


PS: nemas nijaky koíntakt na nijakyho prodejce co by posilal aj postzou dily?? na nubiry uz me moc nebavi porad nekoho schanet kdo by co objednal,, dikys,,
Vladek Tousek
Love.death!!!
Jujing
Příspěvky: 84
Registrován: pon pro 24, 2007 22:59
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Jujing »

Love.death66 píše:Cauky,, prosim te da se sehnat zadni levy dil trubice od kola na prostredek me totiz dneska utekla veskera kapalina a prestalo to brzdit koukal jsem na to a trubice bude asik v haji,, dik,,


PS: nemas nijaky koíntakt na nijakyho prodejce co by posilal aj postzou dily?? na nubiry uz me moc nebavi porad nekoho schanet kdo by co objednal,, dikys,,
hele já sem si ji nechal udělat na míru podle starý dělají to napočkání, zeptej se ve svým okolí jeslti to nějakej servis nenabízí podle mně je to nejlepvnější řešení. jinak http://www.autodilykrc.cz/ tam mívaj cokoliv za slušný peníze... jinak kdyby si potřeboval nějakej díl mám tady v Příbrami celou Nubiru na díly, respektive pomalu ji rozebírám na jaře pujde do šrotu...
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Love.death66 »

tak jsem konecnce dodelal, brzdy ,, rada pro ty co mas rozbocovac za valcem nebrat sroub z truby klicem ale racnou,, pac se to ani nemuze povest povolit, ja to obesel a napojil rovnou do valce jen jedno zadni kolo, musel pac to jinac ani neslo,, to jsem se modliil at mi neprotyka kapalina prez ten rozbocvovac, ,,, docela masakr musim rict,,,,

jen doufam ze mi ty trubky budou z felicie drzet mam tam uplne novy ale na feldu je to ten samej rozmer jako u my nubiry,,
za medeny trubky 5m chtej 700 necelejch,, tak to necham na jindy,,
Vladek Tousek
Love.death!!!
Uživatelský avatar
Love.death66
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 11, 2012 11:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Love.death66 »

cauky zdravim vsechny,, bavil jsem se tu o brzdach?? nabidl by me nekdo chlazeny predni kotouce na nubiru kterou mam na foto,, stoji sice 600 kc ale momentalne jsem tak v prdylce ze nemam 1200 plus 500kc na desticky, nasel jsem je na drafel.cz co me poradily tady, a zadni tlumic vyfuku (zadni vyfuk uplne ten posledni ) ja zalepil dirky a zase je jinde, uz me to nebavy, celou mega tubu sem na to dal a je jinde,jinac,bych potreboval tahylko na zamek kterej se asi jen tak sehnat neda je to tahylko na zamek u spolujezdce koncovka je umela, ta je urvana a nemuzu zamykat ani odemykat u spolujezdce, kdyby nekdo byl necham aj my cislo, 773/668589 diky,
nekdy premyslim ze koupim novou nubiru pac jsem s nou hodne spokojen,,,,a tady ta asi bude chtit opravy za cca 20 000kc, jeste
Vladek Tousek
Love.death!!!
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“