kontrolka SERVICE

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
slamik
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 17, 2010 17:33
Bydliště: Podbořany

kontrolka SERVICE

Příspěvek od slamik »

Zdravím chlapy, mám dotaz na přístrojovce mi už pár dní svítí kontrolka SERVICE, jelikož sem kupoval nubirku ve strašnym stavu od prasete tak nemám manuál a nevím na co se to vztahuje. Můžete mi někdo helnout? Co by to mohlo býti? Děkuji moc.
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: kontrolka SERVICE

Příspěvek od ppp »

ked trosku pohladas najdes tu napriklad toto:
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... it=vyblika
Jujing
Příspěvky: 84
Registrován: pon pro 24, 2007 22:59
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka SERVICE

Příspěvek od Jujing »

slamik píše:Zdravím chlapy, mám dotaz na přístrojovce mi už pár dní svítí kontrolka SERVICE, jelikož sem kupoval nubirku ve strašnym stavu od prasete tak nemám manuál a nevím na co se to vztahuje. Můžete mi někdo helnout? Co by to mohlo býti? Děkuji moc.
Kontrolka service už mi svíti cca 60tis km prostě to neřeším prý je to tím že se auto nepřipojilo dlouho na diagnostiku, nepocítil sem na autě že by jelo líp nebo hůř :)
Bohdan
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 06, 2011 10:31

Re: kontrolka SERVICE

Příspěvek od Bohdan »

Tak tohle se mi stalo před dvěma týdny před dovolenou.Střídavě se zapínala a vypínala.Tak šup auto na diagnostiku.Muj automechanik na to čuměl jak tele na nová vrata - original přípojka nefungovala a musel malinko improvizovat (a nadávat).No nicméně po chvilce se dobral k tomu, že jasná příčina je v nastavení volnoběhu.Byl přenastavený na 1500.Stáhnul to na 1000 auto se uklidnilo a zatim opět bez problému.
simozo
Příspěvky: 7
Registrován: úte dub 05, 2011 13:17
Bydliště: SL, KE

Re: kontrolka SERVICE

Příspěvek od simozo »

mne sa tiez obcasne rozsvietila pocas jazdy. Ked som pritom dal nohu z plynu a vyhodil rychlost, tak klesli otacky a motor zdochol. Niekedy len klesli otacky skoro na nulu ale motor sa udrzal, potom hned kontrolka zhasla a siel som dalej.

Teraz sa uz neobjavuje skoro vobec. Posledny mesiac jazdim dlhsie trasy asi 100km 2x do tyzdna. Ale pozrel som aj sviecky kedze mi raz pocas jazdy na dialnici jedna sviecka vyskocila z motora 8) nastavil som vsetky znovu na 0,7 mm (mam LPG).
Tak neviem ci tomu pomohlo dlhsie cestovanie, alebo skontrolovanie sviecok. V kazdom pripade ich uz vymenim za nove.

Predtym som skusal aj vyblikat chyby riadiacej jednotky, ale stale dookola mi blikal kod 12 takze asi vsetko OK podla vyblikania .(vyblikavanie RJ: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... avanie+kod)
Daewoo Nubira I sedan, 1.6 16V 78KW, 1998, LPG Lovato
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“