Odřený chevy

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Odřený chevy

Příspěvek od TOMTCE »

Zdravím vás. Potřeboval bych poradit. Už poněkolikáté mi někdo toho mýho krasavce odřel a vypadá ted naprosto příšerně.Viníka samozřejmě nemám:( Na novém autě je vše vidět. Blbej je hlavně ten zadek, kde se mi do toho pouští rez. A taky je blbý, že nebude stačit výměna nárazníků, ale bude se to muset klepat a bůhví co ještě. V chevroletu mi za opravu toho co vidíte na fotkách řekli minimálně 15 000 kč což znamená, že to bude tak 20 000 Kč. Myslíte, že je to v pohodě cena? díky.
Přílohy
DSC06410.JPG
DSC06410.JPG (154.78 KiB) Zobrazeno 2913 x
DSC06406.JPG
DSC06406.JPG (155.96 KiB) Zobrazeno 2913 x
DSC06407.JPG
DSC06407.JPG (47.61 KiB) Zobrazeno 2913 x
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Kjub »

Tak to mi luto ze to mas taketo. A nemas havarijnu poistku? Ak ne tak si to daj spravit inde (nie v Chevy), vyjde ta to na polovicu.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Odřený chevy

Příspěvek od ladinek »

No pokud ti dají nový nárazník i nový plech+ práce a lak tak 20 000kč je na chevy servis i celkem málo mě chtěli dávat novej přední nárazník s lakem a výztuhu a říkali 25 OOOkč.Dopadlo to tak že výztuha 1400kč auto kelly,nárazník jsem si spravil sám.To ti nezávidím to je domlácený jak .......udělej si havarijní pojistku a máš klid -i cena je selkem přiměřená
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Odřený chevy

Příspěvek od tomask »

Mít v takovém stavu auto je u mně na infarkt. U nás by ti to udělali určitě za půlku, samozřejmě ne u Chevroletu.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Odřený chevy

Příspěvek od milosh »

Tome, pisni mi SZ mam znamyho lakyrnika kousek od Usti ten ti to poresi a neni vubec drahej a fakt umi -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Odřený chevy

Příspěvek od TOMTCE »

Mám to odřený celkem minimálně třikrát. Nejdříve to bylo vepředu na nárazníku, pak vzadu a ted naposledy zase vepředu. Ale to už musela být rána jak z děla, když je to takhle promáčklý. Stalo se to vždy na stejném místě před místem kde pracuju. Takže už parkuju jinde. Každopádně jsem z toho znechucenej, že jsou lidi takový a nedaj lístek za stěrač, jak se to dělá ve vyspělých zemích. Což my zatím nejsme. Blbý je taky to, že auto používám denně k podnikání, takže ho nemůžu nechat někde déle.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Kjub »

Tak toto je moja sikovnost...uhol mrtvy a senzor pipal az ked bolo neskoro... :roll:

Mam tam chyteny aj okraj plechu. Bol som s tym v Chevy a povedali ze naraznik a ten blatnik vsetko dokopy asi 500 eury. Kedze ma tu havarijnu tak si to asi dam spravit a tym padom by ma to malo vyjst asi 150. :?
Přílohy
Ja2.jpg
Ja2.jpg (46.7 KiB) Zobrazeno 2819 x
Ja1.jpg
Ja1.jpg (46.29 KiB) Zobrazeno 2819 x
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Odřený chevy

Příspěvek od tomask »

Kedy sa ti to stalo ? Skušal si to rozleštit ?
Carthell Prg
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Odřený chevy

Příspěvek od odrifuk »

To človeka nasere! :( :evil: :twisted: -P
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Kjub »

Stalo sa mi to den predtym ako pojdem do poistovne. :lol: Ale este neviem ci to budem riesit, lebo ked to ocistim, na narazniku nebude nic vidno (kedze mam cierne auto) a tem kraj plechu neviem. Mohol by som to zatret tou lakovou tycinkou, len ci to nezacne hrdzaviet, kedze je to az na plech. Potom neviem ci by sa to uz hrdzave dalo cez poistku...
A vobec ma to nenasralo...raz to predsa muselo prist 8)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Hanzy »

To nepotesi chlapci a jen nechapu proc nemate nove auta pojistene jeden jak druhy...
Kjube nevim jak u vas ale u nas auto na havarijni pojisteni foti aby predesli prave takovym podvodum.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Odřený chevy

Příspěvek od TOMTCE »

Já auto pojištěné mám, ale jelikož prostě nemám čas dát auto do opravny, tak mi to začlo rezivět a předpokládám, že pojišťovna se k tomu postaví tak, že mi to neuzná. Alespon ten zadek. A navíc mám spoluúčast min. 5000 Kč.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Hanzy »

Mas jedno kdy se ti to stalo a jedno od ceho pokud mas havarijku a pokud mas tak to nahlas ale nejlip aby to byla jedna udalost = 1 spolucast kdyby dve tak mas - 2x 5000=10000kc ale to je max at to das opravit kamkoli i do Chevroletu ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Odřený chevy

Příspěvek od TOMTCE »

Chtěl jsem to dát opravit hned po prvním sedření laku, ale než sem vše zařídil, tak to bylo vzadu a tak sem si řek, že to nemá smysl jednou měsíčně opravovat. A šup, někdo mit pořádně nabořil vepředu. Jednou jsem jednoho viníka z dálky viděl, ale měl tak zašpiněnou značku, že nešla přečíst. Můj chevy si poposkočil a další šrám byl na světě. Asi bych to ani neopravoval, kdyby to nezačlo reznout, ale rok starý auto vypadá teď jak chudák.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Hanzy »

Porad se v servisu jestli by se to dalo uhrat ne jednu pojistnou udalost tak to mas v pohode a stoji te to 5000kc pokud by to slo na 2 udalosti tak te to stoji max 10000kc a mas to opravene.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“