HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Panove prave jsem mluvil s clovekem z http://www.motorchip.eu
a domluvil jsem se ze by byl mozny hromydny chiptuning v Ostrave, pan by prijel a nachipoval na miste vsechny vozy, samozrejme cena by sla dolu oproti tomu co je na strankach v zavislosti na tom kolik by nas bylo, chipuji vsechny auta bez rozdilu znacky ci pohlavi :lol:

proto prosim vsechny kteri by o chiptuning meli zajem at napisi a domluvime se pres sz, ja jsem prvni uchazec

zdravim vsechny
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Ivan »

Upřímně přemýšlím, zda to mám smazat hned nebo ne. Všechny členy tohoto fora varuji před podobnými nabídkami a věřím, že ti rozumní z Vás se této nabídce vyhnou dalekým obloukem. Neznám kvality této společnosti, ale už samotný fakt, že nikde na stránkách není napsána odpovědná osoba mi na důvěře nedodá (u podnikatelů je to mimochodem povinný údaj dle obchodního zákoníku). Rovněž nechápu, jak někdo z takovéto společnosti může kývnout na něco tak absurdního jako je "hromadný chiptuning" někde v Ostravě. Nastrojení jednoho motoru a jeho optimální vyladění na motorové brzdě je práce minimálně na půl dne a má-li být provedena opravdu kvalitně, je to otázka několika desítek tisíc korun - vím, o čem mluvím. Ale utvořte si názor sami...

P.S. Pane kolego, ještě jednou jeden a ten samý příspěvek napíšeš do všech kategorií na tomto foru, budu nucen ti omezit přístup!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od -peha- »

Už som vymazal na čo som mal dosah takže prosím moderátorou aby urobili to isté je dostačujúce takú tému dať len raz . Díky
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od milosh »

Ano, diky. A kdyz uz sem pisu tak si vypnu CAPSOLCK !!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Jajuska95 »

V sekci Spark jsem to také smazala..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Kjub »

Takze co?
Ja som s touto spolocnostou pisal a zdaju sa mi v poho, aj jeden clen odtialto si tam dal chipnut a je spokojny. Takisto som komunikoval aj s dalsimi firmami (asi 10timi) a max. trvanie takejto upravy boli 2 hodiny. A to aj firmy, o ktorych som si isty ze su prof, lebo robia hlavne pretekarske auta. Takze nie pul dne a 2 hodinky... :mrgreen: .
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Ivan »

Kjub píše:Takze co?
Ja som s touto spolocnostou pisal a zdaju sa mi v poho, aj jeden clen odtialto si tam dal chipnut a je spokojny. Takisto som komunikoval aj s dalsimi firmami (asi 10timi) a max. trvanie takejto upravy boli 2 hodiny. A to aj firmy, o ktorych som si isty ze su prof, lebo robia hlavne pretekarske auta. Takze nie pul dne a 2 hodinky... :mrgreen: .
Jsi dospělý, dělej si co chceš, já jsem jen napsal svůj názor. Tobě stačí s někým mluvit a když Ti přijde "v poho", tak mu svěřit svoje auto k jeho pokusům? Na základě čeho tvrdíš, že je nějaká firma profi?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od SERGEJ_3 »

2 IVAN : ja si nechaval delat fabii od CIMBU coz je nejlepsi firma na skodovky co se tyce uprav a chipu, a taky to byl hromadny chiptuning v ostrave, jelikoz cimbu je az z mlade boleslavi, za jeden den nas zvladl 8, a to samozrejme s certifikatem a zarukou na 5 let, pul dne mozna trva vymenit cely motor ale ne softwarova uprava, dik za nazor ale takove lidi jako ty fakt nemusim, vsechno vedi nejlip a vsude byli, a kde nebyli tak tam pojedou 2x, co?

cau

jo a nedej boze ze ma nekdo jiny nazor jak ty... musis mit zivot asi hodne na kok*t :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Ivan »

Pane kolego, za prvé - jsme na veřejném foru a mohu se zde slušně vyjadřovat k čemu chci. Za druhé - kolikrát sis nechal ladit motor a upravovat ECU na motorové brzdě? Asi mockrát ne, jinak by jsi nepsal podobné příspěvky. Ladění motoru není totiž o tom, že někde (obvykle) ukradneš upravený software, který se potom bez jakéhokoli přemýšlení nahrává do jednotek jiných aut s parametrově shodným motorem. Což samozřejmě nemusí být tento případ (onu společnost bez kontaktu neznám, asi se pan majitel stydí za své jméno). A jako poslední zamyšlení - záruka 5 let na chiptuning: přemýšlel jsi někdy o tom, co by jsi dělal, pokud by se Ti druhý den po chiptuningu stalo něco s motorem? Jak by jsi dokazoval, že to bylo v důsledku chiptuningu? Víš, kolik stojí soudní znalec z tohoto oboru a jak drahé a dlouhé je soudní řízení? Odpovím Ti za Tebe - motor by sis nechal opravit za svoje peníze a nahrál by sis zpět původní mapu. Jinými slovy, pokud je pro Tebe poskytovaná záruka jedním z kritérií, proč jít na chiptuning právě za konkrétním úpravcem, je to zcela zcestné uvažování, i kdyby byla záruka doživotní. Žádný skutečný úpravce Ti na tyto úpravy záruku nikdy nedá, pokud ovšem celý motor sám nestavěl.

Ale jak jsem psal výše, každý, ať si z této konverzace vezme co potřebuje.
jo a nedej boze ze ma nekdo jiny nazor jak ty... musis mit zivot asi hodne na kok*t
prosímtě, kolik je Ti let, že se musíš takto inteligentně veřejně prezentovat?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od ppp »

tak toto ma skutocne presvedcilo:
"aj jeden clen odtialto si tam dal chipnut a je spokojny"
:lol: :lol: :lol:
Naco su mi vysledky z brzdy pred a po a z emisnej masinky, potvrdene nezavislymi svedkami, staci mi spokojnost uzivatelov. Aj s firmami, co robia hydroizolaciu striech polozenim jednej vrstvy asfaltovych pasov a zvarenim len v prekryvoch su ludia spokojni, aj ked ja by som ich hnal zo dvora brokovnicou (keby som daku mal). To uvadzam len ako priklad, z nedavnej minulosti u susedov, ktori su s takouto robotou a firmou spokojni. :evil:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od -peha- »

Hele ako tak pozerám tak výkon sa dá zlepšiť len tak ako to robí Ivo a Jrdčko ale tohle no neviem lenže My montujeme najnovší systém LPG s OBD systémom a už aj starší modely systémov sa dali upraviť a to tak že sa LPG jednotkou dalo navýšiť 5 - 10 koníkov (neviem či to má význam ale budiš ) takže potom je lepšie si buchnúť LPG a nastaviť maximálku než tam rvať benzinový chyp :D Apropó máme 3 Superby a to jeden 2,5 Tdi a dva 1,9 Tdi no a jeden z nich je nový a ten starší má chipnutý motor ale po pravde s 2,5 sa docela dobre honí a občas ho natriem ale toho nového bez chipu toho nedostane takže neviem fakt či nárast výkonu o 5 kobiliek je na dačo no je to každého vec ale poznám firmu Maxituning a oni majú to super dieslové LUPO a tam sa to robí uplne inak než deklaruje táto firma a preto každý ako chce (daktorým sa treba nepáčí drevodekor no Já ho milujem a tak je to len o názoru) a pre Sergeja3 - neber to zle Já som to mazal len pre to že stačí to nahodiť ako jednu tému a nie do všetkých sekcií :D
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od SERGEJ_3 »

nezlobim se za smazani prispevku, to byla moje chyba a horka hlava, ale nemam rad nazory lidi kteri si mysli ze jsou reditele planety, proste tohle me vzdycky na*ere , a upraveni se provadi samozrejme na brzde pokud se jede primo do brna, uprava je individualni podle pozadavku zakaznika takze zadny ukadeny software pro vice aut, nekdo chce mensi spotrebu a nekdo vykon, podle toho se nastavuji parametry, samozrejme u hromadneho chipu si clovekl neodveze zaznamy s brzdy, ale ja do toho nikoho nenutim, takze nevim co se tady "nekdo" rozciluje ze by nikdy nedal na rady nekoho z fora, tak proc tady chodi? aby daval sve "chytre" rady? rady tohodle typu sem nepatri, to at si vypravi svym ozralym kamosum v hospode na vesnici, ti mu budou prikyvovat
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Ivan »

SERGEJ_3 píše: nevim co se tady "nekdo" rozciluje ze by nikdy nedal na rady nekoho z fora, tak proc tady chodi? aby daval sve "chytre" rady? rady tohodle typu sem nepatri, to at si vypravi svym ozralym kamosum v hospode na vesnici, ti mu budou prikyvovat
Neodpověděl jsi na jedinou otázku, kterou jsem výše položil, jen kolem sebe vztekle kopeš, protože si s Tebou někdo dovolil nesouhlasit a podíval se na celou věc z jiné perspektivy. Nic, jdu s kámošema z vesnice na pivo, aby mi zvedli sebevědomí :lol:
SERGEJ_3 píše:samozrejme u hromadneho chipu si clovekl neodveze zaznamy s brzdy, ale ja do toho nikoho nenutim
Tohle mluví za vše. Díky.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Franta P. »

už se poprali, už se poprali??? :D :D :D :D :D
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: HROMADNÝ CHIPTUNING V OSTRAVĚ

Příspěvek od Hanzy »

Proc jste to tema nechali zrovna v archivni Nexii kdyz na ni jde cipovat tak maximalne tlak v pneumatikach nebo vic bych nedelal bych mel strach pak se srazky s komarem at me z toho neudela totalku... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“