Rez

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Rez

Příspěvek od SirTnT »

Krásný den přeju,

již delší dobu vlastním tico, ale nějak jsem se o něj nestaral a začalo mi docela rezivět.... tak jsem to pořádně vybrousil a přetřel stříbrnou barvou (hamerit proti rzi) barva přes zimu drží a sůl ji nedělá žádné problémy, ale nastal problém, že ta barva vůbec nesedí:D
Tak bych se chtěl zeptat jestli by se nedal někde sehnat sprej s originální barvou na tico - stříbrné, případně jaký je to přesně odstín té stříbrné barvy, že bych to ještě dodatečně přestříkl ať to není tak moc pěst na oko:-)

Děkuju:-)
Reklama
 

marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: Rez

Příspěvek od marianH »

Zájdi do obchodu s lakmi a farbami kde ti namiešajú presne tvoj odtieň farby auta. Prídi tam s autom. Oni si zoberú vzorkovník s približne pasujúcimi farbami a nájdu presne ten aktuálny odtieň. To si daj naplniť do spreja. Ešte treba k tomu bezfarebný lak navrch a je to všetko. Len sa poraď koľko toho chceš a kam to budeš striekať. Oni už budú vedieť. Nie je to ani moc drahé a pekne to pasuje na aute. Keď si dáš záležať, neskôr to rozleštíš a nikto na prvý pohľad nepozná že je to opravované.

MariánH

SirTnT píše:Krásný den přeju,

již delší dobu vlastním tico, ale nějak jsem se o něj nestaral a začalo mi docela rezivět.... tak jsem to pořádně vybrousil a přetřel stříbrnou barvou (hamerit proti rzi) barva přes zimu drží a sůl ji nedělá žádné problémy, ale nastal problém, že ta barva vůbec nesedí:D
Tak bych se chtěl zeptat jestli by se nedal někde sehnat sprej s originální barvou na tico - stříbrné, případně jaký je to přesně odstín té stříbrné barvy, že bych to ještě dodatečně přestříkl ať to není tak moc pěst na oko:-)

Děkuju:-)
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Rez

Příspěvek od SirTnT »

Děkuju :-) takové jednoduché řešení mne vůbec nenapadlo:-)
Odpovědět

Zpět na „TICO“