hifi

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
čech
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 23:56

hifi

Příspěvek od čech »

Zdravím,
nevíte náhodou někdo, jak se spouští CD přehrávač v originálním autorádiu Captivy? Vložím CD, přehrávač ho nechce vtáhnout a načíst, přitom žádné CD v přehrávači není. Děkuji za info
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: hifi

Příspěvek od FoXo »

Ahoj,

Captivu sice nemam takze neviem ako je riesene original autoradio to ti poradi niekto iny.
Ja som ta chcel len privitat na fore a poprosit o lepsi nazov Vlakna kdezto cisto len hifi je dost odveci.
Napriklad v Sekcii Captiva vytvorit Obsluha autoradia, Ovladanie autoradia atd :)
Dik
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
jece
Příspěvky: 62
Registrován: čtv úno 10, 2011 11:32

Re: hifi

Příspěvek od jece »

čech píše:Zdravím,
nevíte náhodou někdo, jak se spouští CD přehrávač v originálním autorádiu Captivy? Vložím CD, přehrávač ho nechce vtáhnout a načíst, přitom žádné CD v přehrávači není. Děkuji za info
Vsetky prehravace by mali vediet zistit pritomnost CD na zaklade mechanickeho, alebo optickeho snimaca. Neverim, ze CD prehravac v Captive je nejak inac rieseny.
Skus odpojit napajanie autoradia a po znovuzapnuti mozno pride k sebe. Ak nie, tak je to zavada prehravaca.
Napis presny typ prehravaca, pozrieme do uzivatelskeho manualu ;)
Opel Omega 2.2DTI
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: hifi

Příspěvek od mzprx »

A stlacil si pred vlozenim CD tlacitko "LOAD" ?
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
tarale
Příspěvky: 103
Registrován: pát led 16, 2009 20:35
Bydliště: Levoča

Re: hifi

Příspěvek od tarale »

stlačiť LOAD... a pojde to
čech
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 23:56

Re: hifi

Příspěvek od čech »

tarale píše:stlačiť LOAD... a pojde to
Load jsem samozřejmě zmáčknul, přesto mechanika CD nevezme. Vypadá to jako by tlačítko LOAD nereagovalo
čech
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 23:56

Re: hifi

Příspěvek od čech »

Vsetky prehravace by mali vediet zistit pritomnost CD na zaklade mechanickeho, alebo optickeho snimaca. Neverim, ze CD prehravac v Captive je nejak inac rieseny.
Skus odpojit napajanie autoradia a po znovuzapnuti mozno pride k sebe. Ak nie, tak je to zavada prehravaca.
Napis presny typ prehravaca, pozrieme do uzivatelskeho manualu ;)[/quote]

Ahoj, pokud odpojím napájení autorádia, tak bude po mě chtít kod? ten nemám, mám Captivu z dovozu a kod autorádia k ní nebyl. Přesný typ přehrávače zjistím, musím se podívat. Díky
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: hifi

Příspěvek od mzprx »

Stlacit to treba, ked tam to CD nie je. Potom si ho vypyta a az vtedy ho tam treba vlozit.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
jece
Příspěvky: 62
Registrován: čtv úno 10, 2011 11:32

Re: hifi

Příspěvek od jece »

čech píše:Ahoj, pokud odpojím napájení autorádia, tak bude po mě chtít kod? ten nemám, mám Captivu z dovozu a kod autorádia k ní nebyl. Přesný typ přehrávače zjistím, musím se podívat. Díky
A ked nemas kod, jak to chces riesit napriklad pri odpojeni akumulatora z dovodu nabijania?
Opel Omega 2.2DTI
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: hifi

Příspěvek od Bullmastiff »

čech píše:
tarale píše:stlačiť LOAD... a pojde to
Load jsem samozřejmě zmáčknul, přesto mechanika CD nevezme. Vypadá to jako by tlačítko LOAD nereagovalo
No chce to zmáčnout LOAD, pak si vybrat pozici na kterou se dá CD vložit (platí pro CD s changerem). Pozice ukáže na displeji čísli a stačí zmáčnout příslušné tlačítko pod číslem.

Jinak CZ manuál je na stránce Chevroletu ke stažení - http://www.chevrolet.cz/images/pdf/manu ... 007_CZ.pdf - strana 179 toho PDF
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: hifi

Příspěvek od Bullmastiff »

jece píše:
čech píše:Ahoj, pokud odpojím napájení autorádia, tak bude po mě chtít kod? ten nemám, mám Captivu z dovozu a kod autorádia k ní nebyl. Přesný typ přehrávače zjistím, musím se podívat. Díky
A ked nemas kod, jak to chces riesit napriklad pri odpojeni akumulatora z dovodu nabijania?
Akumumulátor jsem již vyndával a rádio žádnej kód nechtělo :-) (případně jsem úplnej sklerotik ....) :-)
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“