leganza PROSÍM O RADU

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

leganza PROSÍM O RADU

Příspěvek od sektro »

zdravím klubáci dnes jsem měnil těsnění pod svodama a jak jsem sundal klapu škrtící jednak byla pěkně zasrana tak jsem jí pečlivě vyčistil ale nějak mi vypadlo nebo nemužu příjít nato kam patří ta pravá užšší hadička co vede od víka ventilu poradíte ? a jěště jedna věc když je motor studeny slapnu jemě na plyn oáčky vyskočí na 2700 ot a strašně pomalu padají dokud se motor nezahřeje čím to krokový motorek ? díky
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: leganza PROSÍM O RADU

Příspěvek od -peha- »

No ta hadička vedie dozadu ku klapke ale neviem teraz presne či uplne dozadu alebo do boku no keby dačo zajtra Ti to nafotím a pošlem.A kolísanie môže robiť krokáčik lebo on sa pri tej zašpinavej klapke naučil chodiť ako potreboval a teraz keď si ju vyčistil tak je potrebné ho resetnúť a tedy uplne najlepšie je ho vybrať , prečistiť a naučiť chodiť čiže 3x po sebe otočiť klúčik bez štartovania! a pak naštartovať a mal by šlapať :idea:
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Re: leganza PROSÍM O RADU

Příspěvek od sektro »

oka skusím to ale na te klapě sem nenašel žádný jiný volný naustek na hadičku skus mi to prsoím vyfotit bueš moc hodný dík moc
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: leganza PROSÍM O RADU

Příspěvek od -peha- »

Takže ta rúrka je pri pohladu zpredu na lavej strane klapky čiže hore sú rúrky ohrevu potom je tam taká záslepka a vedla je ta odvetrávacia no a uplne dole je žltý podtlak :idea: proste takto ono to tam nevidno je to pod tým hliníkom ale na fotkách by si to mal rozoznať :D
Přílohy
DSC08526.jpg
DSC08526.jpg (89.32 KiB) Zobrazeno 1494 x
DSC08523.jpg
DSC08523.jpg (99.58 KiB) Zobrazeno 1494 x
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“