neukazuje ukazatel paliva nesvítí už ani rezerva

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

neukazuje ukazatel paliva nesvítí už ani rezerva

Příspěvek od sektro »

nevíte co stím zda nějaká pojistka nebo co plovák sem tam dal jiný a furt nic :-( sem stoho špatný pokud už se tohle tema řešilo omlouvám se nenašel jsem to zde díky za rady
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: neukazuje ukazatel paliva nesvítí už ani rezerva

Příspěvek od -peha- »

No neviem mne to robil ten plovák a inak asi dáký elekrikár Ti pomôže lebo to môže byť v prístrojovke alebo priamo budík,teraz som pozeral ale samostatná pojistka tam nieje no a pokud si už plovák menil tak ješte dole na náprave je konektor (týmto sa ospravedlnujem ani neviem komu čo tu deklaroval ten konektor na náprave a Já som tomu neveril no je tam ) takže vlez pod auto a na nápravnici smerom dopredu v strede je konektor a ten bývá dosť zanesený blatom a pokud je troška poškodený tak tam je predpoklad že sa to drbe :idea:
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Re: neukazuje ukazatel paliva nesvítí už ani rezerva

Příspěvek od sektro »

a ten konektor je kčemu moc jsem tomu nerozuměl ? zezačátku ukazoval dost špatně palivoměr a ted neukazuje už vubec takže jsou asi jen dvě možnosti už ten konektor jak říkáš a budíky vyměním jěště budíky a uvidíme dík za radu . jo mám jěště jeden dotaz přetěsnoval jsem svody vyfukové a zalomil se mi jeden šroub v hlavě velký problém ? když ostatní budou doře držet ?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: neukazuje ukazatel paliva nesvítí už ani rezerva

Příspěvek od -peha- »

Ten konektor je na zadnej náprave proste musíš na dáký zdvihák alebo jamu a tam podlezeš dopredo pred zadnú nápravu a na nej uvidíš dosť velký konektor ten je od nádrže čiže ho rozober a uvidíš ono v nem je vetšinou dosť zeleného sajrajtu takže ho vyčisti poprípade vymeň :idea:
No ta skrutka asi najlepšie je ju vyberákom vytiahnúť lebo neviem či Ti nebude tade fučať a hlavne či to dosť rýchlo nepoškodí tesnenie no možno to nevydí ale Já si myslím že to nebude velmi dobré nechať to tak :idea:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“