Svorky na autobetériu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ceysy
Příspěvky: 141
Registrován: ned kvě 27, 2007 15:47

Svorky na autobetériu

Příspěvek od ceysy »

Čau. Dá sa zohnať originál svorky na autobatériu? Mam vartu c14. Ale buď sú malé kontakty na batérie alebo staré vyťahané svorky na kábloch, ale už sa mi to nedá dotiahnuť bez toho aby sa nezdeformovali svorky na kábloch.
Reklama
 

ceysy
Příspěvky: 141
Registrován: ned kvě 27, 2007 15:47

Re: Svorky na autobatériu

Příspěvek od ceysy »

ceysy píše:Čau. Dá sa zohnať originál svorky na autobatériu? Mam vartu c14. Ale buď sú malé kontakty na batérie alebo staré vyťahané svorky na kábloch, ale už sa mi to nedá dotiahnuť bez toho aby sa nezdeformovali svorky na kábloch.
Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Svorky na autobetériu

Příspěvek od blackjohn »

Originál tu http://www.czdrafel.cz/svorka-autobater ... 2003-p1474

ale univerzální se dá koupit ve větších autodílech
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Svorky na autobetériu

Příspěvek od ppp »

Original na hociktorom vrakaci, to nik nechce, snad len ja, kedze otec ma na aute plechovy univerzal.
Univerzal su dva druhy. Bud je to vytvarovane z hrubeho plechu s vyvrtanou dierou na skrutku, toto sice hrdzavie ale prezije to auto, alebo su potom take cacane pomosadzene alebo su aj olovene, ktore maju cely system pre ukotvenie kablu s okom ale olovene aj tie univerzaly co dostat sa velmi rady lamu. Ak ich len namontujes a nechas tak, tak fajn. Ale ak obcas nieco s autom robis a potrebujes odpojit baterku, alebo ju raz, dvakrat rocne odniest do tepla a nabit, tak dlho nepreziju. Ja som uz zlomil jedny dnes predavane pomosadzene univerzaly a dvoje stare olovene.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“