viko rozdelovaca

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
keto1708841
Příspěvky: 25
Registrován: sob bře 20, 2010 16:44

viko rozdelovaca

Příspěvek od keto1708841 »

chlapci nema tu niekto na predaj pouzite vyko na rozdelovac na espero
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: viko rozdelovaca

Příspěvek od ppp »

Ak si z BA tak si ho mozes v pondelok (ale len dopoludnia inak az v utorok) zadara vyzdvihnut. Ak si od SC tak aj zajtra. Su k tomu aj kable pre 1.5l 16V a palec. Menene len preventivne.
Ak by sa ti doma nasli zo starych rozvodov nejaky ten napinak remena alebo cerpadlo alebo nejaky kus hlinikoveho plechu alebo hlinikovej rarohy, ktora zavadzia, tak by ma na vymenu potesila :).
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: viko rozdelovaca

Příspěvek od benky71 »

Ak chceš používané ale dobré vodné čerpadlo tak zadara(za pivko),len si príď prenho(Sereď)mám aj veko rozdelovača a palec. :PP:
keto1708841
Příspěvky: 25
Registrován: sob bře 20, 2010 16:44

Re: viko rozdelovaca

Příspěvek od keto1708841 »

ppp píše:Ak si z BA tak si ho mozes v pondelok (ale len dopoludnia inak az v utorok) zadara vyzdvihnut. Ak si od SC tak aj zajtra. Su k tomu aj kable pre 1.5l 16V a palec. Menene len preventivne.
Ak by sa ti doma nasli zo starych rozvodov nejaky ten napinak remena alebo cerpadlo alebo nejaky kus hlinikoveho plechu alebo hlinikovej rarohy, ktora zavadzia, tak by ma na vymenu potesila :).
to je tom ze som zo sniny z druheho konca nedalo by sa na dobierku,mam stare rozvody co mi praskla napinaca klatka
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: viko rozdelovaca

Příspěvek od Dark69 »

to ppp: Ja mam doma stare rozvody odlozene, ktore boli menene automaticky ked som kupil auto.. Chces ich len kvoli hliniku alebo nieco montovat....
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: viko rozdelovaca

Příspěvek od ppp »

Kvoli hliniku, uz si pripadam ako isti spoluobcania, ze furt zhanam hlinik :)
Trosku som sa bavil s tavenim hliniku a uz sa mi minul co som mal (5starych hdd, 2stare rozvody a nejaky bordel spolu asi 2kg). Ale do jari casu dost, teraz v tej zime by to nebolo ktovieco.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“