Jede na dva válce - Daewoo Lanos 1997

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
romejny
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 23, 2010 13:33

Jede na dva válce - Daewoo Lanos 1997

Příspěvek od romejny »

Zdravím, jsem majitelem Daewa Lanos 1,6 benzín, rok výroby 1997.
Poslední dobou se mi stává, že při startu, nebo i za jízdy, přestane táhnout ( jede na 2 válce ) a rozsvítí se na palubovce kontrolka " servis ", za určitou dobu to přestane a při vypnutí motoru a znovu nastartování je vše v pořádku a zhasne i kontrolka " servis ". Byl jsem v servisu na diagnostice - nic neukázala. Provedena kontrola zapalování, výměna svíček + palivového čerpadla, vyčištění čidla, výměna hadic podtlaků.
Ale problém stále přetrvává, prosím nesetkal jste se s tímto problémem někdo ???
Jestli není problém třeba ve vstřiku paliva, nebo cívka zapalování ( ale to by asi nešlo ani nastartovat ) - kde může být zakopaný pes ???????
Reklama
 

Uživatelský avatar
lechi142
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 14, 2009 00:35
Bydliště: Sobrance ale častejšie Košice

Re: Jede na dva válce - Daewoo Lanos 1997

Příspěvek od lechi142 »

ja som mal podobny problem, boli to vstreky, ale nikdy sa mi nerozsvietila kontrolka chceck, hoc som siel na 2 valce, takze skor mozno ten modul zapalovania... ale kazdopadne mozes preverit vstreky
Lanos 1,5, 5D, strieborna metaliza, bez klimy a ABS, folie, JBL GT4.12, JBL GTO75.2, JBL GT5.502, BM Boschman 6.9 (SPL 130,8 dB), šiška JDM Performance, šošovkové hmlovky s angel eyes a 10 000k HID
Odpovědět

Zpět na „LANOS“