Zlomena spojka klucika a IMMO , Prosim o radu :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
navaras12
Příspěvky: 113
Registrován: úte lis 10, 2009 10:40
Bydliště: SVK

Zlomena spojka klucika a IMMO , Prosim o radu :)

Příspěvek od navaras12 »

Zdravm Vas,

Nedavno sa mi stala nasledovna vec, po pretoceni klucikom sa tam nieco zlomilo a klucik sa zacalvolne otacat( samozrejme po polhodinovom stani na semafore, a prave ked sa rozbehla kolona) nastastie to ostalo to v polohe 2 tak som ho roztlacil a ako tak dosiel domov. Po precitani toho fora :) som dosiel k tomu, ze sa zlomil ten medzikus medzi elektrickou a mechanickou castou, takze el. cast som oddelil a startoval srubovakom :D.

Ale kedze ma to uz prestalo bavit tak som hladal riesenie ako to najlacnejsie spravit. Nukala sa mi moznost kupit novu mech. cast (bohuzial uz aj elektricku) a cele to vymenit + dat nakodovat imobilizer ... no vsak po pozistovani cien som dosiel k sume cca min. 80E a to je pre mna(studenta :D ) tazko akceptovatelna suma. Tak som hladal ako usetrit viac a dufam ze som to doriesil. Podarilo sa mi zohnat burane espero vo velmi zachovalom stave z 2 ma klucikmi ... takze teraz planujem postupne prelozit zamku, elektricku cast, snimac immo okolo klucika, RJ imobilizera, RJ motora z buraneho do svojeho ...

Co mislite , je taketo nieco realne ? pripadne co z pociarknutych nemusim menit ... ? snad som sa neplesol po penazenke zbytocne :D ...


Mimochodom mam doma cele auto na ND ktore nema ani 100tKM najazdene ... takze ak ma niekto o nieco zaujem , urcite sa dohodneme ...

Dakujem velmi pekne za rady
Reklama
 

navaras12
Příspěvky: 113
Registrován: úte lis 10, 2009 10:40
Bydliště: SVK

Re: Zlomena spojka klucika a IMMO , Prosim o radu :)

Příspěvek od navaras12 »

Takze vyriesene :) , vymenil som vsetko a auto pekne startuje ...
Uživatelský avatar
mechale
Příspěvky: 41
Registrován: stř dub 21, 2010 21:10
Bydliště: Ladomirová

Re: Zlomena spojka klucika a IMMO , Prosim o radu :)

Příspěvek od mechale »

mne sa to iste stalo, ale nastastie na parkovisku :D... nechcelo sa mi vela penazi minat... tak som nasiel z PV3S tahove prepinac ktorym zapinam elektriku, a este aj tlacitko, ktorym startujem... podla schemi som si zistil co kam mam zapojit, umiestni, tak aby som to nahodne nemohol kolenom vypnut a uz startujem cez tlacitko.. klucik stale musim dat do dierky, koli tomu imobilizeru... kedze tiez som sutdent, tak som nechcel vela minat... a neminul som nic :D vsetko som mal doma :)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“