Svítí kontrolka airbagu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
tonis
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 06, 2010 10:51

Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od tonis »

Všechny zdravím.
Stala se mi taková věc. Nesvítila kontrolka rezervy paliva tak jsem rozdělal čerpadlo a nic zvláštního jsem nenašel, kromě nějakého malého válečku, potom jsem rozebral přístrojovku v domnění, že je prasklá žárovka. Bohužel ta je dobrá. Co mě ale trápí je to, že po smontování přístrojovky zůstala svítit kontrolka airbagu. Při otočení klíčen se rozsvítí s ostatními kontrolkami, potom zhasne a hned se zase rozsvítí. Mám diagnostický kabel na škodovku ODB který jde i na Daewoo je nějaký soft na Matize kterým by šla udělat diagnostika. Budu moc vděčný za nějaký nápad.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od palikx »

no chtel bych rict ze nejaky program existuje ale jediny o kterem vim ze by to mozna dokazal je chevrolet explorer ale kabelem na skodovku se na airbagy stejne nechytas.
zalezi taky co mas za matize-rok vyroby.
vetsina programu chodi jen na motor a pokud umi i neco jineho uz musi byt jiny kabel jelikoz diagnostika airbagu je na jinem pinu.
na tohle je samozrejme nejlepsi a nejspolehlivejsi original diagnostika.nevim od kud jsi ale muzu ti v tomto pripade pomoci.
ale treba ti nekteri mistni kutilove preci jen neco poradi
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
tonis
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 06, 2010 10:51

Re: Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od tonis »

Moc děkuji za reakci. Jsem ze Šumperka a neznám nikoho v okolí kdo by se zajímal něčím podobným na Matize. Dal by se někde sehnat ten chevrolet explorer?
Jo a auto je z konce roku 2001.
Vojta

Re: Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od Vojta »

tonis píše: Jsem ze Šumperka .....
Rapotín máš za rohem, Kašpar, jako autorizovaný servis, tam určitě má diagnostiku.
Uživatelský avatar
Bobešek
Příspěvky: 71
Registrován: ned srp 05, 2007 12:31
Bydliště: Humpolecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od Bobešek »

Jo a taky by Ti mohli pomoct v Kopřivné u Hanušovic. Na začátku obce nalevo ve směru od Šumperka je nějaká dílna. Mají tam hodně Matizů i jiných Daewoo. Dá se tam na Matize leccos sehnat. Tahají je z unie. Nedá se to minout. Já tam sehnal vypínač na zadní mlhovky za stovku. Jako nový. -i :D
Matiz 0.8, rok 2000, verze CD
Obrázek
tonis
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 06, 2010 10:51

Re: Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od tonis »

Díky za info. Jak bude příležitost tak zajedu ke Kašparovi nebo do Kopřivné.
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Re: Svítí kontrolka airbagu.

Příspěvek od Rado77 »

Neviem ci ma kazde auto co ma Airbag aj pyrotechnicke predpinace pasov. Ak ano, moze ist len o blby kontakt niekde po ceste, a kontrolka Airbagu je na svete
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“