Pojistky a blinkry

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scuby
Příspěvky: 31
Registrován: čtv zář 23, 2010 11:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Pojistky a blinkry

Příspěvek od Scuby »

Takže auto už startuje nakonec tam byla i indukční cívka na nic... jinak mi to ale nevím proč jen tak samo od sebe zdechá za jízdy na neutrál... asi nedrží otáčky no... ale k věci

Při koupi auta jsem měl z pojistkové skříňky vytáhnuté 2 pojistky, jedna je na výstražné světla a ta druhá na rádio a centrál... asi vybíjejí baterku jak jsem už zjistil, nicméně při vypnutém motoru, vytáhnutém klíčku mě jiskří jen ta pojistka na centrál a rádio. Je v pojistkové skříňce úplně dole úplně vpravo... je možné že teda rádio žere energii z baterky i přes noc nebo prostě když se s tím nejezdí? Jinak světlo v kufru mě zhasíná :D

a teď ještě bych chtěl radu... chci z blinkrů (předních) udělat něco na způsob Lincoln nebo BMW X5 to mají některé... že jim blinkry svítí lehce celou dobu... a při zapnutí směrovky začnou blikat tak jak normálně... nevíte někdo jak na to?
Daewoo Nexia 97 GLX 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od Petr S. »

Scuby píše:Takže auto už startuje nakonec tam byla i indukční cívka na nic... jinak mi to ale nevím proč jen tak samo od sebe zdechá za jízdy na neutrál... asi nedrží otáčky no... ale k věci

Při koupi auta jsem měl z pojistkové skříňky vytáhnuté 2 pojistky, jedna je na výstražné světla a ta druhá na rádio a centrál... asi vybíjejí baterku jak jsem už zjistil, nicméně při vypnutém motoru, vytáhnutém klíčku mě jiskří jen ta pojistka na centrál a rádio. Je v pojistkové skříňce úplně dole úplně vpravo... je možné že teda rádio žere energii z baterky i přes noc nebo prostě když se s tím nejezdí? Jinak světlo v kufru mě zhasíná :D

a teď ještě bych chtěl radu... chci z blinkrů (předních) udělat něco na způsob Lincoln nebo BMW X5 to mají některé... že jim blinkry svítí lehce celou dobu... a při zapnutí směrovky začnou blikat tak jak normálně... nevíte někdo jak na to?

Musel by si předělat elektriku,protože tam je přerušovaný minus pol. Svítí a když bliká,tak to přerušuje minus a ty žárovky nesvítí. Nebo si tam přidej ještě jednu žárovku. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od HusarJan »

Ahoj ešte sa tam môže dat iný prerušovač čo je dost komplikované ho tam prispôsobit ,ale jednoduchšie by si to mal tak ako vravý Peto ,dat tam druhú žiarovku a to tú malú 5w ktorá sa používa v bočních blinkroch :D Ja mám v nich zas biele diody a svietia ako obrysovky
Uživatelský avatar
Scuby
Příspěvky: 31
Registrován: čtv zář 23, 2010 11:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od Scuby »

takže koupit normální žárovky do těch bočních blinkrů a dát je tam jo a napojit je mám teda naaaa.... světla?

nebo tam můžu normálně napojit třeba 2 diody ne oranžové ať to nesvítí tak moc a ty napojit na parkovačky? jestli teda parkovačky svítí i normálně :D
Daewoo Nexia 97 GLX 16V
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od HusarJan »

To je už na tebe ako to zapojíš môžeš aj tak aj tak ;)
Uživatelský avatar
Scuby
Příspěvky: 31
Registrován: čtv zář 23, 2010 11:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od Scuby »

juhů takže jsem koupil 2 žárovky co jsou do parkovaček akorát oranžové... zezadu v blinkrech jsem udělal díru na žárovky, ty jsem napojil na parkovačky a jupí, blinkry svítí... moc se mi to libi... a co líp... při blikání normálního blinkru to jde 100% rozeznat, nesvítí to nějak extra ale svítí to tak, že si toho lidi všimnou :-)
Obrázek
Daewoo Nexia 97 GLX 16V
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od -peha- »

Dobrý -i Fakt ako UESÁK :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od HusarJan »

No vidíš paráda -i mne to svieti zas takto -P :PP:
Přílohy
P090510_20.24[01].JPG
P090510_20.24[01].JPG (109.38 KiB) Zobrazeno 3812 x
Nexia55
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 02, 2009 08:15

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od Nexia55 »

Ahojte mam problém so smerovkami na nexii raz idu raz nejdu. poistky su ok relatko cvaka raz necvaka. rozobral som ho vyzeralo ok tak som ho radsej aj tak precistil ale nepomohlo to..treba nove relatko smeroviek alebo to moze byt aj nieco ine..
a este nejde otvorit kufor z vnutra..vsimol som si kabel ktory nikam nevedie po otvoreni kufra..moze to mat nieco spolocne?
Nexia55
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 02, 2009 08:15

Re: Pojistky a blinkry

Příspěvek od Nexia55 »

problem bol v strunke relatka.. dal som pod nu poistku a uz to ide :D
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“