Montáž autorádia

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Montáž autorádia

Příspěvek od mariomikulik »

Zdravím, mám na vás prosbu...je zložité namontovať autorádio? ide o Lacetti 08 sedan, dnes mi zobrali na reklamáciu pôvodný Blaupunkt a nechcel som byť 30 dní bez rádia...dnes som si kúpil nové, ako dať dole predný panel okolo rádia? je to obtiažne alebo sa dá aj svojpomocne?

btw. pôvodné rádio Blaupunkt čo bolo dodané s autom, po vyreklamovaní, čiže bude OK, predám , ak by niekto chcel dajte vedieť...


Ďakujem za odpovede
chevy lacetti sedan, rv. 2008
Reklama
 

Helmut
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 01, 2010 15:35

Re: Montáž autorádia

Příspěvek od Helmut »

Co bolo stym radiom? Ja mam tiez problem...
Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Re: Montáž autorádia

Příspěvek od mariomikulik »

vťahovalo cd podla vlastneho uvazenia, raz neslo cd dnu vobec, raz ho vysunulo pocas jazdy a pod...
chevy lacetti sedan, rv. 2008
Helmut
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 01, 2010 15:35

Re: Montáž autorádia

Příspěvek od Helmut »

Hmm, mne v zime nenačíta CD vôbec, a hocikedy začne pri prehrávaní CD chrčať až do nepríčetna. Počkám do zimy a idem na reklamáciu tiež.
Inak niekde na fóre je zavesená príručke pre servisy. Sa mi zdá, že tam je naznačené ako sa čo rozoberá...
janko5
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 07, 2010 12:27

Re: Montáž autorádia

Příspěvek od janko5 »

mariomikulik píše:Zdravím, mám na vás prosbu...je zložité namontovať autorádio? ide o Lacetti 08 sedan, dnes mi zobrali na reklamáciu pôvodný Blaupunkt a nechcel som byť 30 dní bez rádia...dnes som si kúpil nové, ako dať dole predný panel okolo rádia? je to obtiažne alebo sa dá aj svojpomocne?

btw. pôvodné rádio Blaupunkt čo bolo dodané s autom, po vyreklamovaní, čiže bude OK, predám , ak by niekto chcel dajte vedieť...


Ďakujem za odpovede
Zdravim,

pred tyzdnom som menil radio a bol to problem, nesiel mi dat dole ten panel aj ked som mal odystene asi 8 uchytok a dva srobiky. Dost som sa bal aby som tam nieco nevytrhol. Nakoniec som to radio musel dost pomackat klestami aby som sa dostal ku dvom srobom co ho drzali.
Po vybrati radia som tam dal taku klietku, co sa dava k radiu aby da dalo vybrat iba pomocov drotikov.
Chevrolet Lacetti 1.6 16V, 2007
Uživatelský avatar
honzuv_web
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 18, 2009 19:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž autorádia

Příspěvek od honzuv_web »

přední panel je třeba lehce podebrat na straně u odkládací přihrádky a snažit se vypáčit směrem dopředu ( páčit něčím, co nepoškrábe a neudělá otlaky, já jsem použil šroubovák obalený izolačkou ) , jak odskočí klip, tak to samé udělat na druhé straně, jak za plast dostaneš prsty tak zaber nahoře v každém rohu, neboj se zabrat. je tam celkem 6 klipů, při nasazování zpět musíš mít všechny kovové klipy nasazené na plastovém krytu, kdyby ti zůstaly v palubce, tak je vyndej, protože při nasazování by ti stejně propadly dovnitř. Dole je to jen na plastových západkách, ale bude ti to celé držet na lanovodech od ventilace. nejlepší je lanovody vytáhnout až na bílých plastových táhlech pod palubkou, jedno je ze strany řidiče a jedno je ze strany spolujezdce, ale musíš si sundat i schránku u spolujezdce, která drží na šesti šroubech. Uchycení konce bovdenu jen snadno přetočíš odshora dolú a sám ti vyskočí a lanko je zakončené očkem, které musíš stáhnout stlačením plastového uchycení u očka proti sobě a zároveň stahovat očko ven.
Podruhé už tuto akci budeš mít hotovou za deset minut.....
Lacetti Elite
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“