kontrolka ručnej brzdy

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

kontrolka ručnej brzdy

Příspěvek od john »

Nepravidelne sa za jazdy rozvieti kontrolka ručnrj brzdy a pritom ručnú vôbec skoro ani nepoužívam, mal niekto podobný problém? vopred dakujem za každú dobrú radu
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka ručnej brzdy

Příspěvek od -peha- »

pozri kontakt na spínači pri páke :idea:
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: kontrolka ručnej brzdy

Příspěvek od HusarJan »

Ak budeš mat kontakt ručnej brzdy v poriadku ,pozri si kolko máš v nádržke brzdovej kapaliny :D tá kontrolka je napojená aj na nu :D ak je dost potom to čidlo alebo plavák neviem presne čo tam je ešte som to nepozeral je vadné ;)
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: kontrolka ručnej brzdy

Příspěvek od john »

HusarJan píše:Ak budeš mat kontakt ručnej brzdy v poriadku ,pozri si kolko máš v nádržke brzdovej kapaliny :D tá kontrolka je napojená aj na nu :D ak je dost potom to čidlo alebo plavák neviem presne čo tam je ešte som to nepozeral je vadné ;)
Vdaka
Ten spinač na ručnej v tuneli som včera aj ja pozeral , bol trochu volny tak som ho stlačil a nahodil zatial to fachči. Bola to makačka prístup ktomu spinaču je strašne n.... musel som rozobrat celý tunel lebo tam mám aj komplet alarm s otrasovým čidlom a navyše na ten kabel na ručnu je napichnutý ešte aj automaticky rozsvedcovač svetiel v pripade že zastanem a zatiahnem ručnu tak svietia len parkovačky je dobra vec. Pozrem sa ešte na tu nádržku z kvapalinou ako je na tom.

Ešte mám jednu otázku ohladne sviečok , chcem dopriat Legine to najlepšie a dat NGK - LPG1 Speciální svíčka pro palivo LPG a CNG s kombinací materiálů Platina-Iridium.
kedže prišiel čas výmen , blíži sa zima a parkujem vonku tak som sa rozhodol pre kvalitne sviečky. Nemáte náhodou s nimi skusenost? vdaka
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka ručnej brzdy

Příspěvek od -peha- »

No sláva že závada nebola taká zlá :D Jo a NGK mne už do žiadneho auta nepôjdú lebo som sa v nich strašne sklamal a stále som používal BRISK a aj teraz je mám k plnej spokojnosti lebo tie ma ješte nikdy v štichu nenechali :D
A tyhle sú kamošovo po 15000 a sú to originálky z AUDI no a vidíš popraskali tak že zostal stáť v Nitre a našťastie sa na pumpe kúpili obyčajné a dojel domov :o
Přílohy
DSC00391.jpg
DSC00391.jpg (71.87 KiB) Zobrazeno 1394 x
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“