racer

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
shegy
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 26, 2010 16:45

racer

Příspěvek od shegy »

Ahoj, mám prosbu dotaz, mám Racera 1,5 r.v.94 potkal se mi motor, mechanik mi doporučil výměnu motoru, než opravu, jaký motor tam mohu dát, aby mazlik opět jezdil.
Reklama
 

dzanoka
Příspěvky: 208
Registrován: pát úno 22, 2008 18:29

Re: racer

Příspěvek od dzanoka »

To je 8 ventil takže sa nemuselo nič stať. treba dať dole hlavu a uvidíš. zbytočne meniť motor.
shegy
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 26, 2010 16:45

Re: racer

Příspěvek od shegy »

mechanik je dobrý kámoš a rozumí motorům, tak nemám pochybnosti o tom, že je motor "death", našel jsem na Netu pouze celé káry na díly a jen hatsbacky 1,5 a já mám sedan a nevím jestli je tam nějaký rozdíl. Já tomu nerozumím, jen už jsem zjistil, že motory z oplu tam nejdou, nerozumí si s řídící jednotkou.
dzanoka
Příspěvky: 208
Registrován: pát úno 22, 2008 18:29

Re: racer

Příspěvek od dzanoka »

Kolegovi sa na nexii roztrhol rozvoďák a neurobilo nič. Dali nový remeň a ide ďalej.
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: racer

Příspěvek od Arendal »

Rozdil mezi hatchbackem a sedanem je v kastli. Motory jsou stejne (aspon doufam ;) ).
Ja mam Racka z ´94 a mam motor G15SF a ten nedam :lol: i kdyz jsem koukal kastla zacina stat za prd.
Racek z 94 je korejec jak vysitej. Od GM (Oplu) se Daewoo trhli v ´92 a tedy i ridici jednotky budou jine.

Snad prvni Nexie maj stejny motor, ale to by mohli potvrdit jini. Treba dr. Palikx, chvala jeho dobrote -i
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Vincent
Příspěvky: 71
Registrován: ned led 11, 2004 20:33

Re: racer

Příspěvek od Vincent »

Čau, za 5000Kč ti dám celej stejnej pojízdnej RACER na náhradní díly,motor OK ,má sice něco najeto ,ale šlape dobře a netahá olej.
Odpovědět

Zpět na „RACER“