litá kola na Tico

Moderátor: Blue Lanos

buletyn@seznam.cz

litá kola na Tico

Příspěvek od buletyn@seznam.cz »

Dobrý den, chtěl jsem se někoho zeptat jestli neví o nějaké adrese na netu kde prodávají litá kola 12".... obul bych to na tico a myslím že by to vypadalo moc pěkně....dík za pomoc :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Už sem je taky sháněl prý sou snad jedině v polsku ale jinak by měli jít na Tico kola z matize ale bohužel 13"
gusep

Eleleltrony na Tico

Příspěvek od gusep »

Vážení, je to skutečně tak, buď z Matize a nebo z ničeho jiného... Já mám ze Suzuki Swift - 89....musíte si ještě sehnat kuželové matice k elektronům, ty původní jsou kulové...*** A teď k pneu... Lidé dávají 155/65/R13 prostě jako z Matize...Prý lépe sedí a na spotřebě se to nepozná...Ale já osobně mám 145/60/R13 ty jsou ještě lepší, když to porovnám s 135/80/R12, tak je to to samé... Dokonce se domnívám, že jsou malinko menší...ale zas je tu větší valivý odpor... Nafotim a ukážu foto...Je to mazec...:)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

daju sa tam dať 13 ky vyzerá super
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Když tady šlo o to sehnat 12" elektrony jo 13" jsou znatelně lepší na jízdní vlastnosti ;)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Priatelka ma na Ticu 13" ALESSIO a pneu 155/65 R 13. Ked budem v mieste bydliska, nafotime a posleme. Teraz je vsak uz asi na zimnych. Tie mame plechove, ale tiez 13".
Ludvo

Příspěvek od Ludvo »

Ja som zohnal orginal 12" elektrony na Tico.Len neviem či sa na ne dajú použiť matice z plechových diskov.
ludvo

Příspěvek od ludvo »

V Pieštanoch kde bol zraz Daewoo predavajú original 12"elektrony na Tico 1 kus stojí 4300 SK.Včera som bol v Nitre v Daewoo predajni a tam som ich videl aj fizicky
ryousuke
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 09, 2006 07:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ryousuke »

Sa mi zda alebo je to moj blby nazor ale neni lahsie dat 13" kola na ktore sa urcite vyraba viac druhov pneu a pod skratka sa mi zda rozmer 12" menej pouzivany a neviem preco pouzivat prave 12".
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

chcel by som len vedieť, ak tam dam 13" kolesa nebudu mi šuchať o karoseriu?viem ,že je to blba otazka,ale mam 12" kolesa rozmer 155/70/R12/73S a ked mam volant naplno vytočený tak citim ako mi jemne tru o vnutro. :oops:

Dakujem.
Daewoo Tico , r.v. 1996
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

jelikož tico jsem koupil k vuli malejm provozním nákladum a jsem s ním teda nadmíru spokojenej přesto si nebudu nalhávat jak kvalitní a super auto to je a nekoupím elektrony což muže převýšit cenu auta a zvednou náklady na km
ale každej at si dá co chce
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Ahoj lidi prosim vas kde by se dali sehnat levně nake lite kolečka nejlip i s letními gumami 155/65 r13 děkuji chtěl bych je dat na tico včil tam mám 135/70 R12 děkuji
klidně i eshopy do ciziny nejlip ale unas v čr myslim že by mohly byt i pouzite ale vdobrem stavu děkuji
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

diky ale nemaj tam žadne a aten dtuhej obchod vněm nechapu jak mam hledat ajestli tam je cena za jeden kus tak toje dost drahy promne ja mel predstavu tak a si nějak 6000 za vsechny 4 ale itak moc děkuji vazne
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No myjsme liťáky kupovali u Litomyšle v nějaký vesnici....byl to krám s věcma z bouraček...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „TICO“