Plynové vzpěry kapoty ...

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kolec55
Příspěvky: 30
Registrován: úte pro 01, 2009 15:08

Plynové vzpěry kapoty ...

Příspěvek od Kolec55 »

Zdravím chlapci,

uvažoval jsem tak nad tím, že bych svou NEsii nějak vylepšil, proto se chci zeptat nemá někdo zkušenost s implantací vzpěry na kapotu formou zapojení plynových vzpěr je tomu zde: http://tuning.shop5.cz/foto.php?urlenc= ... 5iaWcuanBn

Jinak ještě mě napadlo že by se to dalo ovladat tak že po zathnutí by se to otevřelo rovnou nahoru bez nutnosti šahat pod kapotu.

Ale hlavní je pro mě namontování těch vzpěr a když tak potom další úpravy.

Co vy na to ???
:PP:
Simson S51 Enduro B2-4 1986 4,4Kw - Celokompletní renovace
Škoda Favorit 1,3 8V Lxi 1993 50Kw - Bosh Monomotronic, Power bass systems
Daewoo Nexia 1,5 8V MPi GL 1997 55Kw - ABS, Airbag, LPG, Posilovač řízení, Litá kola 15"
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty ...

Příspěvek od -peha- »

Kámo najprv si vždy skus dáť HLEDAT a vetšinou to tu už je 8) Mimochodom fotky sú fuč ale napíš Hynkovi a on Ti je rád pošle no a máš tam aj návod ako na to :D

TAKŽE NA BUDÚCE hej 8)

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... zp%C4%9Bry
Uživatelský avatar
Peterek
Příspěvky: 112
Registrován: čtv led 15, 2009 10:30
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Plynové vzpěry kapoty ...

Příspěvek od Peterek »

Fešáci, pokud nutně nemusíte mít vzpěry chrom, tak by tam mohly pasovat z Favoritu pikap (myslím že MAX). Jeden typ měl zadní dveře otevírány nahoru a na nich plynové vzpěry. Když měla manželka Kadeta Caravan začaly ji v zimě padat dveře na hlavu. Po zjištění ceny nových (cca 500,-) řešil jsem problém násadou od smetáku přiměřené délky. Náhodou jsem od opravdové prodavačky z bývalé Mototechny (ne pouze podavačky) zjistil ty vzpěry z Favorita za pár (cca 120,- Kč) a bylo vymalováno k plné spokojenosti. Jestli tam pasují z Kadeta máte téma na přemýšlení.
stará Škoda OCTAVIE, 2xMB W123, manželka Š100, Olcit (děs a hrůza), Opel Kadet combi, Toyota Yaris (automat), nyní náhodně Leganza přezdívaná "Legolanza" tmavá modrozelená metalíza
Uživatelský avatar
Kolec55
Příspěvky: 30
Registrován: úte pro 01, 2009 15:08

Re: Plynové vzpěry kapoty ...

Příspěvek od Kolec55 »

To ti není vůbec špatný nápad díky moc, jinak příště se polepším se zakládáním nového vlákna.
Simson S51 Enduro B2-4 1986 4,4Kw - Celokompletní renovace
Škoda Favorit 1,3 8V Lxi 1993 50Kw - Bosh Monomotronic, Power bass systems
Daewoo Nexia 1,5 8V MPi GL 1997 55Kw - ABS, Airbag, LPG, Posilovač řízení, Litá kola 15"
j4r4
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 04, 2011 11:41

Re: Plynové vzpěry kapoty ...

Příspěvek od j4r4 »

Zdravím všechny, jestliže sháníte vzpěru pro váš automobil, dovolte, abych vám doporučil plynové vzpěry od firmy Moliton (www.plynova-vzpera.cz). Vzpěry na všechny automobily a za skvělou cenu. Najdete zde i speciálně upravené vzpěry.
http://www.facebook.com/plynovevzpery
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“