Zima se blíží

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vesnican

Zima se blíží

Příspěvek od Vesnican »

Zdravim vsechny a jsem rad ze jste na techto strankach. Nebot jsem si prave poridil Espero 1.8 MPI CD. Akorát mám trochu obavu, jak to jezdí v zime na snehu a naledi. Bydlim totiz na vysocine, cestari asi uz vymreli a ja se kazdy den musim dostat do prace a z prace. Podelte se o zkusenosti. Diky.
Reklama
 

RoSta

Re: Zima se blíží

Příspěvek od RoSta »

Vesnican píše:Zdravim vsechny a jsem rad ze jste na techto strankach. Nebot jsem si prave poridil Espero 1.8 MPI CD. Akorát mám trochu obavu, jak to jezdí v zime na snehu a naledi. Bydlim totiz na vysocine, cestari asi uz vymreli a ja se kazdy den musim dostat do prace a z prace. Podelte se o zkusenosti. Diky.
Ak máš zimné gumy, tak je to pohoda...
Tež existujú aj reťaze, alebo ak by bolo zle, to otoč a vycúvaš s tým kamkoľvek...

Ale na suchu sa jazdí lepšie... :))
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Hele,já mám přesně to samé autko...Bydlím v DOST prudkem kopci a taky v Beskydech dost sněží a řeknu ti,že pokud si zvolíš dobré gumy a nebudeš šetřit plyn na zasněžených kopcích,tak vyjedeš přiměřeně všude.. 8) Já mám momentálně nejaké Savy (fakt si ted nevypomenu jaké) a řeknu že Polarisy od Barumu byly o dost lepší (v klasickém rozměru 185/65/14)...Takže říkám,žádný strach,ale řetězy raději voz v kufru,protože to není zrovna Hummer.. :)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“