Stratil sa šrobovák

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
keebak
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 25, 2010 23:44

Stratil sa šrobovák

Příspěvek od keebak »

Neviete mi povedať, či sa dá zakúpiť originál Daewoo šrobovák (obyčajný a krížový v jednom), ktorý bo v aute od výroby? (dúfam, že to tak mali všetci) Požičal som ho susedovi, no a ten ho niekde stratil.
Reklama
 

Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od benky71 »

a prečo práve originál?Behni do železiarstva a tam máš taký istý plusák a plochý v jednom.A určite kvalitnejší. :D
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od FoXo »

Ja som nemal v mojom nic :D
Okrem par zvarani :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od ppp »

Dovolim si pochybovat ze v beznom zeleziarstve budu mat kvalitnejsi skrutkovac. V specializovanej predajni urcite ano ale nebude za babku.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od -peha- »

Preboha pppčko kde žijež veď Narex stojí iba 1,70 € a cez dielera som ho kúpil za 0,80€ :lol: :lol: :lol:

http://www.krimus.sk/?Mode=Sti&StiId=7039
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od ppp »

V PP som o narex nemal moznost zavadit, ani v BA a SC v istych predajniach, len niekde predrazene proxony. Najcastejsie nejake smejdy, ktore sa vosli tak akurat do skrutiek do dreva.
A o taketo ucupene predajne clovek nezavadi len tak lahko, pretoze na slovensku nemas problem najst banku, poistovnu, cestovnu kancelariu, butik, kaviaren ale najst slusny obchod to nie je ziadna sranda. A hladat skrutkovac cez internet ma zatial nenapadlo :oops: .
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od benky71 »

Mám dva ,original pre daewoo,takže ked ho chceš tak si prídi do Seredi. :D
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stratil sa šrobovák

Příspěvek od alvin »

Podľa mňa šrobovák ako šrobovák a najlepšie skúsenosti mám,budete sa smiať s ruským náradím,to prežije 3 autá :lol: :lol: ,mal som kdesi taký,ten otočný krížový a plochý o zboch strán ešte tiež ruskej výroby,ale neviem kde mu je koniec,tuším som ho dal otcovi a ten ho kdesí má :D . Ide o to že rusi aj naší alebo aj Kórejci robia náradie z tzv nástrojovej ocele,kdežto číňania hádam z vyžuvaných žuvačiek :P :P :P :P :P .Dokonca ani nápis Made in Austria či Germany nie je pri náradí záruka kvality,skôr značka,lebo ak sa nejedná o kvalitnú značku ide o výroby spravidla efektne vyzerajúce,ale vyrobené z klasickej,nie tej tzv.nástrojovej ocele
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“