Skusenosti s predajcom....

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od PeterF »

Ahojte napadla ma nova tema je to nieco co som zhanal aj ja pri kupe noveho auta a to postrehy a dojmy z predajne chevrolet.Mozno to pomoze pri rozhodovani a nase rady sa budu rozrastat.... :lol:

A mozno ja dostanem zadarmo nejake pekne promohracky pretoze ja sa zatial chystam len chvalit. :lol: :lol: :lol:

P.S. : snazte sa chvalit nech su na nas potom dobry :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Reklama
 

Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od mariomikulik »

pri kúpe Chevy áut...predajca aj modré z neba znesie, nastaví fajn ceny, poradí, oboznámi.....no problem....


príde prvý problém, porucha....to je už diskutabilné :) skôr zlé ako dobré...ale myslím, že to je problém slovenskej povahy ľudí, lebo to nieje len u Chevy ale u všetkých značiek...je to iba a len o ľuďoch.....
chevy lacetti sedan, rv. 2008
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od PeterF »

To je mozne osobnu skusenost zatial nemam ale myslim ze to plati obojstranne pretoze je na povahe zakaznika ci si necha s..t na hlavu alebo nie.Jeden jediny krat sa mi stal problem s autom tesne po zaruke a nakoniec to dopadlo dobre skor pre mna.Odisiel mi tesne po velkej prehliadke na aute asi pri 90tke hlavny brzdovy valec tiez sa najprv osivali a tak ale ked som ich jemne upozornil ze je to na zalobu a na aute som sa mohol zabit zariadili nahradne auto a postarali sa o vsetko.
Slovaci su bohuzial takyto niekedy je treba ich trochu postrasit.
A koniec koncov aj na to existuje toto forum na ktore sa mozu obratit ludia s problemom a myslim ze sa tu najde dost sikovnych ludi co im pomozu najst nejake vhodne riesenie.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Vojta

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od Vojta »

Všechno je o lidech. Na blbce narazíš kdekoliv - v potravinách, obuvi nebo v autosalonu. Na značce nezáleží. Záleží pouze na tom, jaké je vedení a jak dlouho si tam blbce nechá :lol: :lol: A taky samozřejmě na tom, co si zákazník nechá líbit. Nelíbí se mi - jdu jinam. Já jsem to tak udělal.
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od PeterF »

A na to som zalozil toto tema napis kam si siel a ako si dopadol.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od PeterF »

Ja som auto objednaval v AUTOTIPE v Ziline skusenosti mam zatial len dobre naposledy som tam bol pred hodinou riesit ipod co som mal dostat k autu.Predajca pan Piacek ma privital s usmevom a vsetko sme promptne poriesili.
Pri predaji sa nenechal zaskocit aj ked som mal o aute evidentne nastudovane viac ako on okamzite vypracoval ponuku samozrejme dal aj slusnu zlavu.
Zatial mozem len chvalit na akykolvek problem reaguje okamzite bol som svedkom jeho telefonatu do poistovne pretoze este stale cakam na zelenu kartu k poistke a chystam sa do zahranicia nenenechal sa odbit a zariadil ze karta pride na druhy den expresne.Ked dorazi dam vediet ci sa mu to aj podarilo :lol: :lol:
Dokonca ma poziadal ze v pripade ak sa bude konat nejaky zraz mam sa zastavit pre nejake promo veci a tak.

Takze co sa AUTOTIPU v Ziline tyka mozem len doporucit predaj urcite co sa tyka servisu uvidime neskor.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od Jajuska95 »

Taky sdělím naše dojmy z koupi Sparka.. Předminulý pátek jsme se na něj byli dívat v Náchodě v autosalonu Dědek, paní byla ochotná, auto nám ukázala.. O pár dnů později jsme se rozhodli Sparka koupit, tak jsem psala do poboček Chevroletu (SRBA, Dědek, Auto Horečka, Staiger servis a Autocentrum Hulváky Ostrava), Staiger se mi neozval vůbec, první byl SRBA servis, pan Stoklasa ;) , pak Horečka (žádná sleva), Hulváky (tam zase auto až za minimálně měsíc), Dědek ("vlezlý přístup", stylem, tak to hned napíšeme, aniž by dal nějakou slevu), takže jsme byli rozhodnuti pro SRBA servis, nejdříve jsme chtěli výbavu LS Plus, ale zase se nám nelíbila barva modrá Morrocan, tak jsme slevili na výbavu LS, poněvadž palubní počítač nepotřebujeme a ovládání rádia na volantu, taky ne, v této verzi tam byl Spark v hnědé Coconut metalíze, jakmile jsem tohle autko spatřila, tak bylo jasno :D ;) Pan Stoklasa je velmi příjemný a ochotný člověk, takže všem doporučuji SRBA servis, pobočka Praha-Modřany, při převzetí vozidla na nás čekali pan Stoklasa a Pivson (Jižní spojka byla mírně ucpaná) a vozidlo nám předvedli i po zavírací době, čekalo nás příjemné překvapení v podobě dárečků a dnes dostaneme i ty příčníky, stínidla na boční okna a síťku na sedadlo spolujezdce..
U nás vítězí jednoznačně SRBA servis.. ;) -i
A co se týká srazů, tak prý není problém přijet s předváděcím vozem ;) Další plus ;) :D -i
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Vojta

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od Vojta »

Už jsem to tady v některém tématu psal. Matýska jsem kupoval v Hradci Králové u VK auto. Tehdy tam ještě byl pan Hanuš. Jezdil jsem tam i na garančky. Původně jsem chtěl jezdit do Rapotína, kam to mám o 80km blíž (Kašpar), ale jejich přístup se mi nelíbil (jeď si tam, kde jsi to koupil). V Komárově u Opavy se mi zase nelíbila odbornost mechaniků (otázka: Kdo se v tom hrabal, tady není náhon na tachometr?). Tak jsem jezdil do HK. Jenže odešel p. Hanuš a poměry se tam značně změnily. Pan Hanuš přesídlil do Rychnova nad Kněžnou a teď jezdím tam. Můžu jen doporučit.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od Ivoš »

Jája to napsala v podstatě vše...bylo fajn, že pan Stoklasa byl interaktivní a pokaždě jsme si vyšli vstříc (těch telefonátů) :lol: :lol: :lol:

Paní u Chevrolet Dědek byla taková domácka, byla fajn, že jsme nejprve uvažovali o nákupu právě u Dědka...Sleva byla ale minimální a když se toho ujal pan Dědek, tak to vypadalo, jak kdyby mu tam byl Spark na obtíž, nelíbil se mu, ale hlavně abychom rychle podepsali smlouvu...takže piss off ;)

Výsledek našeho pátrání jsme už několikrát zmiňovali. Jen mám strach docela z garanček...ty budeme provádět tady v Pardubicích u Staigera. Ale kolega z práce tam pracoval, tak mu vždycky řeknu a on to snad zařídí :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od Pivson »

Všude je to o lidech.
Já to vemu trochu z jiné strany hřiště :-) což snad neurazí.

Zakazníci jsou příjemní, hodní a samozřejmě i takový kteří jsou opake těch co jsem jmenoval.
Nejvíce mě vždy asi mrzí, když někdo přijde a hledá už konkrétní chybu, kritizuje a pak nasupeně odejde jak si ulevil a mrmlá pod fousy: " to jsem jim to zase nandal"!

Někdo to dělá jen jako práci někomu je tato práce koníčem. Když člověk žije autama celej život a baví se v tom, je to určitě i trošku znát :-) aspoň doufám :-)
Chevrolet je i taková značka blíže lidem a nejen v ČR ale celosvětově.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od ladinek »

Já kupoval auto v Brně RENOCAR a můj prodejce nechci jmenovat :D byl super ,spočítal mi splátkové kalendáře,za minimální složenou kauci na auto 1000kč srandovní že,mi auto držel měsíc o všem mě informoval a ve všem pomohl.Byl prostě na jedničku -i -i -i myslím že takoví všude nejsou byl jsem i v rencku a tam tam takový přístup fakt nebyl -P

:D takže pochvala pro BRNO RENOCAR -i -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od PeterF »

Ono je pravda ako pise Pivson ze dost zalezi aj na kupujucom mal som tu cest byt svedkom jednania jedneho ,,mileho,, skoro zakaznika s predajcom a povie pravdu som sice kludna povaha ale dedek nededek letel by oknom.Praca predajcu je niekedy tiez dost komplikovana mali by sme mat vlastneho psychologa samozrejme zadara :lol: :lol: :lol:
Takze Pivson nech sa ti predava co najviac a mas stastie na normalnych ludi. :PP:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od File12 »

Ono je to opravdu oboustranný a soudit se to nedá. Byl sem taky svědkem že si šel zákazník reklamovat že mu nesedí víko kufru a je to křivý a co mu to prodali. Když se na to kouklo, tak se zjistilo že pán tam dal asi velkou krabici a ty ramena jak zasahujou do kurfru(aveo sedan) tak ohnul. a pak vám tam nadává jak se tohle.
Prostě snažit se oblbnout prodejce taky leckdy nejde. a když se vám jich za nějakou chvíli sejde víc co to chtěj dělat tak je to taky naprd.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od alvin »

Mne sa páčilo,len čo povedal Jarík, na zraze,že mechanil v servise,čomel do PC a ledoval krok za krokom,pri garančka ,tuším to bolo Aveo,ale že na odbornú otázku zákazníka nevedel odpovedať,mykol plecom,že on nie je elektrotechnik vzdelaním,ale lesník :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Skusenosti s predajcom....

Příspěvek od PETO »

V takýchto pripadoch je to vždy o ľudoch ich povahe o tom čo majú v srdci o tom by som vám mohol rozprávať celé romány o vsťahoch predajca verzus zákazník alebo zákazník verzus predajca . :( :D :mrgreen:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Odpovědět

Zpět na „SPARK“