Karbonova folia 3M ano ci nie?

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od PeterF »

Ahojte zaujima ma vas nazor na karbonovu foliu na prednu kapotu na noveho sparka.Vcera som pozeral nejake videa na youtube a vypada to zaujimavo.Chcem to na efekt ale zaroven ako ochranu laku od kamienkov...
Kapotou to vsetko len zacina :D Dnes idem dat do karbonu komplet znaky chevrolet neznasam zlatu farbu a folia mi pride ako naj riesenie :shock: :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od FoXo »

No kamarat ma na bielej celice karbonovu kapotu a veru to zle nevyzera.
Dalsi kamarat si dal na cierne karbonovu foliu na kapotu vysla ho 150 ojro a zrkadla 1 kus 30 ojro
Skoda ze je to drahe alebo mas dake lacnejsie konexie? :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od PeterF »

Ani nie tak ja ako kamarat vravel mi ze z USA cez ebay to stoji par eur len neviem ako to myslel bo to je psychopat co sype do svojho auta nenormalne prachy :D
Dnes idem do jedneho obchodu kupit kusok na tie znaky tak sa spytam kolko to stoji normalne ale co som nasiel na nete tak to nebolo az tak moc.

http://www.highperformanceparts.cz/karb ... cerna.4088

Uz mam nejaku predstavu ako by to mohlo vypadat len musim setrit a zohnat si photoshop a naucit sa s nim robit a tak...bolo by asi blbe a drahe skusat to rovno na aute :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od FoXo »

Tam som ceny pisal aj s robotou. Vraj to nieje az taka sranda lepit :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od Ivoš »

Já bych spíš uvažoval o tom gumovém lemu, který se dá koupit a začátek kapoty nasadit....ale vzhledem k tomu, jak má Spark dělan čumák, tak si myslím, že těch škrábanců od odlétávajích kamínků moc nebude...třeba na Nubiře není za 13 let provozu skoro nic.... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od PeterF »

Akurat som sa vratil z predajne vraj sa da zohnat 120cm x 100cm okolo 50eur co nieje zle a co sa tyka roboty hadam to nejako s kamosom zmakneme.
V najhorsom kazdy sa uci na vlastnych chybach :D Na tom videu to nevyzeralo zlozito teda ta kapota ale ja som si to samozrejme skomplikoval tym ze tam chcem vynechat po boku dva tenke pasy biele takze neviem neviem.
Pozeral som aj nejake instalacie v interieroch a......uz som asi nakazeny. :lol: :lol: :lol:

Este ze sa to da dat bez problemov dole ak to prezeniem.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od Ivoš »

Jsem na to zvědav, jak pořídíš...do Tvého interiéru a na Tvé auto to bude hodně dobře sedět ;) Do našeho Sparka by to bylo asi nošení dříví do lesa...podle mě by to nevyznělo...časem chci jen koupit tmavé hliníkáče....v techničáku máme povoleno až 15ky kola (sice úzká, ale jsou), takže časem se něco pořeší ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od PeterF »

To tam mam napisane aj ja ale kamarat z pneuservisu mi vravel ze nieje problem dopisat alternativne rozmery ja chcem riesit 185/50 R15 ale az ked zoderiem tie gumy co som dostal od vyroby.Cize najskor buduci rok mozno az za dva teda ak to vydrzim :D
Na vasej farbe by ten karbon naozaj nebolo moc poznat a okrem toho ta hneda je krasna je bola by skoda ju schovavat.Ale je pravda ako mi jeden lakos povedal ze ten spark je ako robeny na nejaku grafiku vraj si to priam pyta :D

http://www.personalisemyspark.co.uk/
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od PeterF »

A takto bude vypadat moj novy znak
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2010-Cam ... ccessories

Teda ak sa to podari :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od Ivoš »

Tak ten vypadá super. K tvému býlému to bude bomba ;) Jinak na ta kola se taky chystáme až sjedeme tyto nové z výroby...nicméně jak se znám tak to bude nejdéle příští rok....déle už to nevydržím :lol: :lol: :lol:
Někde jsem viděl nového Sparka s rychlostními pruhy a několika dalšími samolepkami...abych řekl pravdu tak se to hodilo jen k bílé a červené barvě....jinak se mi to nelíbilo....
Celkem rád bych ještě dodal (jestli to půjde) plasty jako má výbava LT...ale pokud to nepůjde, tak ne (navíc by se musela změnit koncovka výfuku, popř. celý tlumič...)...když už tak origo Chevrolet. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od PeterF »

Ten vyfuk podla mna nebude treba menit ta koncovka je len akoze a za nou je klasicky vyfuk.
A co sa tyka plastov nasiel som krasne kity na tie ktore mate na aute vyslo by to urcite lacnejsie ako kupovat original predny plus zadny naraznik a prahy.Ak sa mi to podari niekde najst tak poslem link viem ze cena komplet bola okolo 800-900 eur s pracou 1200.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od alvin »

Chlapci, 1000 ľudí, 1000 chutí.každého vec,čo si dá na svoje auto,ale ja osobne to pvažujem z,a ďalší z módnych výstrelkov,ako boli napr. pred časom čierne vinylové nástreky striech :D a pod. Ja osobne svojho času som na čierno prefarbil nárazníky na Š100 a na Wartburgu aj rámiky reflektorov a masku chladiča,lebo ten chróm bol samá "líška". :lol: :lol: :lol:
ale mne osobne sa nepáčia tie inofarebné diely základnej časti karosérie,zas v prípade náraznikov by som uprednostin čiernu,lebo ten lesklý lak na tom je háklivejší.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od Pivson »

Ivoš píše: Celkem rád bych ještě dodal (jestli to půjde) plasty jako má výbava LT...ale pokud to nepůjde, tak ne (navíc by se musela změnit koncovka výfuku, popř. celý tlumič...)...když už tak origo Chevrolet. ;)
Nějáká styling sada se dodává :-)
Koukni k nám na stránky a vpravo je e-shop - zasej kriteria a máš tam i ceny
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od Ivoš »

Tak už jsme s Jájou koukali a ta kola jsou hodně pěkná...cena sice cca 4 500 Kč/ks, ale řekl bych, že do toho půjdem :lol: :lol:

Obrázek
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Karbonova folia 3M ano ci nie?

Příspěvek od FoXo »

uff tak to je teda pekna cena :) polovica z mojho auta za 4 kolesa :)
ale su pekne :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „SPARK“