Interierovy Neon a Dialkovy central...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jackie47
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 11, 2009 21:39

Interierovy Neon a Dialkovy central...

Příspěvek od jackie47 »

Nazdar...chcel by som si dať do auta interiérový neón a neviem jak ho zapojiť tak aby sa mi zapol keď zapnem svetla...alebo naštartujem...ďalej by som chcel namontovať diaľkove ovládanie nemáte stým niekto skúsenosti ?...treba vymeniť aj motorčeky ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Interierovy Neon a Dialkovy central...

Příspěvek od FoXo »

Napojis ho na 12V na obvod, napriklad parkovaciek, alebo podsvietenei budikov-ovladacieho panelu.
Osobne by som ale toto nerobil co sa tyka zapnutia neonu pri zapnutych svetlach.
V noci ta to bude dost rusit. Radsej na samostatny vypinac aby sa dali aj vypnut pripadne na obvod otvarania dveri.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Interierovy Neon a Dialkovy central...

Příspěvek od ppp »

V elektroinstalacii mas vodic, ktory je zivi napriklad ked bezi motor. Neon asi nebude mat velku spotrebu takze ho mozes na napichnut priamo. Alebo na rele svetiel pod palubovkou.

Kvoli DO netreba menit motorceky. Nie je na to dovod. DO je najlepsi ezapojit na dva kable, ktore idu z vodicovych dveri k RJ centralu a ich ukostrenim vsetky dvere bud odomknes alebo zamknes.
Skus pohladat schemu zapojenia, na warezoch sa da urcite najst, akurat ze len v rumunstine alebo polstine.
REBEL

Re: Interierovy Neon a Dialkovy central...

Příspěvek od REBEL »

jackie47 píše:Nazdar...chcel by som si dať do auta interiérový neón a neviem jak ho zapojiť tak aby sa mi zapol keď zapnem svetla...alebo naštartujem...ďalej by som chcel namontovať diaľkove ovládanie nemáte stým niekto skúsenosti ?...treba vymeniť aj motorčeky ?
neony mam zapojeny v zapalovaci
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“