přední ochranný rám

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
radimurc
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 10, 2009 20:36

přední ochranný rám

Příspěvek od radimurc »

zdravím všechny, pokud má někdo ochranný rám před naraznikem ,tak byho mohl nafotit (UCHYCENÍ ).Včera jsem sestřelil srnu při 90 km,kupodivu auto celkem nic není ,jenom popraskaný lak na narazniku a zdemolovaná SPZ.Narazník mi loni střikali a cena byla katastrofalní 9200 kč !!! .Tak bych tam radši namontoval ten rám.
1,6 lpg brc zlatá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: přední ochranný rám

Příspěvek od Richard »

No jestli máš na mysli ty různě ohýbané roury, co se montují na SUV, tak ty bych ti montovat nedoporučoval.....
Má to své důvody: automobilky dělají auta tak aby byly co nejbezpečnější jak k posádce uvnitř tak i zvenku. Dělají se různé deformační zony v přední kapotě, nárazníky jsou relativně měkké, speciálně tvarové tak aby co nejméně ublížily člověku při kontaktu s autem........ no a na tohle vše si někteří namontují rám s ohýbaných rour, který když člověka při kontaktu s autem hned nezabije, aspoň ho spolehlivě zmrzačí :roll: :roll: :roll:
No jak chceš, když s tím nemáš problém, dej si tam rám, ale kdyby, nedej bože došlo k nějakému zranění vinou takové úpravy, já bych s tím asi problém měl........ :roll: :roll: :roll:
Nehledě na to, že podobné rámy asi jen těžko budou homologvány z důvodu výše popsaného....... a co znamená používání nepovoleného příslušenství asi jistě víš......
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: přední ochranný rám

Příspěvek od rudla »

Rám na Tacumě vypadá dobře
Přílohy
Tacuma - ochranný rám.jpg
Tacuma - ochranný rám.jpg (70.59 KiB) Zobrazeno 3002 x
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
hurkar
Příspěvky: 51
Registrován: stř říj 21, 2009 12:48

Re: přední ochranný rám

Příspěvek od hurkar »

rudla píše:Rám na Tacumě vypadá ...
Proti gustu žiadny dišputát, ten predný "EE" -P no ten bočný sa mi páči a na tej fotke z tohto pohľadu duplom, dobre to vyzerá aj kôli elektrónom -i
O tej bezpečnosti úplne súhlasím s Richardom.

nemáš viac fotiek?
Nubira I 2.0 CDX
Tacuma 1.6 SX
Tacuma 2.0 CDX
Orlando 2.0 LT 120kw AT
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“