olej v motorovom priestore

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
peetteer 222
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 31, 2009 21:17

olej v motorovom priestore

Příspěvek od peetteer 222 »

Ahojte,prosím o radu uniká mi olej z palivového čerpadla vymenil som ho za druhé ,ale problém pretrváva v čom môže byť problém .Kto vie nech odpovie ďakujem.
Reklama
 

marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: olej v motorovom priestore

Příspěvek od marianH »

Vymenil si ho za nové, alebo jazdené?

Marian

peetteer 222 píše:Ahojte,prosím o radu uniká mi olej z palivového čerpadla vymenil som ho za druhé ,ale problém pretrváva v čom môže byť problém .Kto vie nech odpovie ďakujem.
peetteer 222
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 31, 2009 21:17

Re: olej v motorovom priestore

Příspěvek od peetteer 222 »

vymeni som ho za použité
marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: olej v motorovom priestore

Příspěvek od marianH »

No, škoda, nemal som to nikdy rozobraté, nevime ako to práve na Ticu vyzerá. Bolo tam nejaké tesnenie, membrána, čo by oddeľovala priestor čerpadla od motorového priestoru? Menil si to tesnenie? Alebo si nechal pôvodné a to sa náhodou poškodilo? Skontroluj to radšej. Určite je tam tesnenie čo oddeľuje motorový priestor od vonkajšku - okolia. Na to by som sa zameral. Nie je prasknuté telo čerpadla?

Marián
peetteer 222 píše:vymeni som ho za použité
peetteer 222
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 31, 2009 21:17

Re: olej v motorovom priestore

Příspěvek od peetteer 222 »

AC pumpa nebola nová ,ale dobrá na tej pôvodnej mi olej unikal stále cez tú odzdušňovaciu dierku na boku nie cez tesnenie a teleso nebolo prasknuté.Uvažujem či nieje prerazené tesnenie pod hlavou a či nevzniká väčší tlak a ten to spôsobuje.Druhá AC pumpa mi to začala robiť po cca 150km,ale nemyzne ani olej a neobjavuje sa v ňom ani voda.
Odpovědět

Zpět na „TICO“