EMISE Pomoooc!!

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
seal
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 19, 2007 07:40
Bydliště: doksy

EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od seal »

Vlastním Daewoo Tacuma druhým rokem, přiblížiila se doba nutné stk a emise. Jako vždy s každým vozem požádal jsem kamaráda ze servisu aby tam zajem místo mě. Ale auto mám zpátky a bez stk, nikde v žádné stk v v České Lípě jej neznají nemají tabulky na Daewoo Tacuma a nemůžou udělat emise, a bez emise nebude stk. Co stím, setkali jste se stím někdo pomožte.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od Richard »

No to je nějaký divný, ne??????? To jako nevědí jaký mají být emise?????? U normálního auta?????? Vždyť Tacuma má v 1,6 snad motor z Nubiry a v 2,0 z Epicy ........ Ale o to snad ani nejde, jsou limity pro EURO 2, EURO 3, EURO 4 a ty nesmíš překročit a pokud ti naměří míň projdeš i s traktorem, nebo se snad pletu?
Já jezdím s mou Nubirou do Roztok a nikdy jsem neměl problém, Jen ty emise jsou čím dál tím lepší, tedy opravdu mám přes 100000 km a mám lepší emise než v 50000 .......
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Vždyť máš internet.Zkus toto:Kontaktovat firmu - Cassiopeia gp, s.r.o., Česká Lípa, Jiráskova 912,Nebo toto je Liberec ale to je od tebe asi 55km.
http://www.autoreparin.cz/
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od blackjohn »

Ve velkém TP bývá napsaná směrnice EHS/ES, první Tacumy měly 96/69(což je EURO2), novější mají EURO3, tady je tabulka http://www.sdruzeni-sova.cz/tabulka.pdf
Bych myslel, že na STK vědí co a jak, když jim tam jezdí míň obvyklá auta než Tacuma?
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
megajvr
Příspěvky: 198
Registrován: stř led 14, 2009 19:05
Bydliště: Ostrava

Re: EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od megajvr »

Taky jsem měl podobný problém, sice ne s emisemi ale něco podobného :( Bohužel ani některé značkové servisy nemají veškeré podrobné data pro "Tacumy". Každému je jasné že "Tacuma" nebyla žádná masovka 8)
Někdy se stačí podívat do kolonky (Daewoo-Rezzo nebo Chevrolet-Tacuma/Rezzo). :lol:
Exauta : nějaká Tatra,Praga V3S,Karosa,Zetor,Olcit,Simca,Renault,Nissan,Škoda 100,1000,1203,Fabia,Nubira a teď Tacuma
Současné služ. : Škoda Octavia 1.9 Tdi
seal
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 19, 2007 07:40
Bydliště: doksy

Re: EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od seal »

Psal jsem do Štětí sesrvis a značková prodejna Chevrolet a žádná odpověď. V Casiopeu GR se zastavím zítra, no jsem zvědavej, není to Česká Lípa ale Doksy a toho co tam dělá znám osobně, rusák a v životě na dvoře neměli dawwoo , jen pár Niv. .
seal
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 19, 2007 07:40
Bydliště: doksy

Re: EMISE Pomoooc!!

Příspěvek od seal »

V servisu ve štětí jsem dostal kontakt na stk emise Roudnice, kde to bez problému udělají a také v Liberci ochotně nabídli pomoc. Holt Česká Lípa je asi v jiné sluneční soustavě. Dík za pomoc všem
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“