Plyn a spotreba Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
BAesperko
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 15, 2009 21:00

Plyn a spotreba Leganza

Příspěvek od BAesperko »

Zdravím všetkých, práve som kúpil Leganzu ročník 1999 a zistil som, že je v nej namontované komplet zariadenie na plyn (splynovač, ventil, prívod do batožinového priestoru), neviem či sa to montovalo automaticky do všetkých vozidiel Leganza, alebo čo je asi viac pravdepodobné to bolo montované naviše, ale videl som to už u viacerých áut tohoto typu. V techničáku mám zapísané, palivo: N95 a CNG. Neviem či stačí kúpiť len nádrž a dať ju tam namontovať , alebo čo vlastne. Nemám zatiaľ s týmito vozidlami žiadne skúsenosti, mal som Espero 1996 a tam som plyn nemal. Veľmi by ste mi pomohli, ak by sa našla nejaká rada, pretože spotreba týchto áut je dosť vysoká (čo je pri takom výkone samozrejme opodstatnené). Prípadne ak môžte napíšte akú spotrebu máte vy (mesto/mimo mesto a pod.). Za informácie vám ďakujem.
Daewoo Leganza 2.0 16V, červená metalíza, koža, R.v. 1999, predtým Daewoo Espero 1.5 16V R. v. 1996 a Škoda 120 GLS
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Plyn a spotreba Leganza

Příspěvek od kesko »

Pokial dobre vidim tak tam mas CNG, a to tu zatial este nikto nema..... aspom to tu nebolo. Od toho plynu by si mal mat nejaku dokumentaciu a ak nie hladaj na nete kto to montuje a skus sa opytat tam. Zatial najvetsi problem s cng je malo cerpaciek. O montazi CNG je nieco na strankach SPP
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Plyn a spotreba Leganza

Příspěvek od kesko »

EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
peter27
Příspěvky: 67
Registrován: úte dub 21, 2009 10:31
Bydliště: bratislava - presov
Kontaktovat uživatele:

Re: Plyn a spotreba Leganza

Příspěvek od peter27 »

co som sa docital cez google CNG sa motuje zvacsa na dizle a oproti LPG je to drahsia prevadzka
ja by som tam dal LPG radsej mas stym mensi problem a vacsi dojazd
inak CNG je oproti LPG bezpecnejsie
mal som vselico od TATRA 613 po momentalnu Leganzu
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“