Originální navigace Chevrolet

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od PeS »

Dívám se, že je již zde pár majitelů Cruze ve výbavě LT. Má někdo z Vás výbavu včetně originální navigace? Zajímalo by mne, co je to za typ - software - jak je to s aktualizací, popř., kdo je dodavatelem map. Např, jestli to běží na systému TomTom, iGo, či je to vlastní systém. Ale prosil bych opravdu jen ty, kteří už to mají vyzkoušené (majitelé, popř. dealeři…) Dík.
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od xsoftx »

Věřím, že v budoucnosti se někdo najde, ale ta cena mi připadá trochu nadnesená 22.300,- a ještě je potřeba přičíst tak 3000,- , protože majitel přijde o CD měnič... -P
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od PeS »

Tak majitelé Cruzů, už někdo máte verzi s navigací? Mám několik otázek:
1. Kdo je dodavatelem map?
2. o jakou verzi mapy (o který kvartál roku 2010 se jedná?)
3. informace o aktualizaci map - kolik stojí, popř. kolik aktualizací je zdarma...
4. zda se jedná o nějaký známý systém pouze v grafické úpravě od Chevroletu nebo jde o úplně samostatný systém.

Dík...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od File12 »

Když počkáš tak v květnu ti to řeknu :D Zatim sem si s ní hrál ale v servisu. Byl tam cruze v černý ve full benzin vybavě. Krom kůže je ještě na liště když otevřeš dveře modře podsvětlenej nápis Cruze.
No zpět k navigaci. Jen co sem to zapnul na mě vyskočilo že neni beno a hned mi to našlo nejbližší benzinku. Podle vzhledu to má nejblíž k tomtomu. Ale například v Captivě jsou mapy od navigonu.
Možná se k tomu autu dostanu ještě dřív tak si s ti kdyžtak pohraju.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od PeS »

File12 píše:Když počkáš tak v květnu ti to řeknu :D Zatim sem si s ní hrál ale v servisu. Byl tam cruze v černý ve full benzin vybavě. Krom kůže je ještě na liště když otevřeš dveře modře podsvětlenej nápis Cruze.
No zpět k navigaci. Jen co sem to zapnul na mě vyskočilo že neni beno a hned mi to našlo nejbližší benzinku. Podle vzhledu to má nejblíž k tomtomu. Ale například v Captivě jsou mapy od navigonu.
Možná se k tomu autu dostanu ještě dřív tak si s ti kdyžtak pohraju.
To budu rád. Ptal jsem se v prodejně, ale neví taky nic. Jedině, že mapy jsou od NavTequ. Ale kolikrát do roka, je upgrade map, kolik stojí, atd... nic. Takže pokud by mi ji nechtěli dát zadarmo, 22t je opravdu moc...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Pivson »

PeS píše:
File12 píše:Když počkáš tak v květnu ti to řeknu :D Zatim sem si s ní hrál ale v servisu. Byl tam cruze v černý ve full benzin vybavě. Krom kůže je ještě na liště když otevřeš dveře modře podsvětlenej nápis Cruze.
No zpět k navigaci. Jen co sem to zapnul na mě vyskočilo že neni beno a hned mi to našlo nejbližší benzinku. Podle vzhledu to má nejblíž k tomtomu. Ale například v Captivě jsou mapy od navigonu.
Možná se k tomu autu dostanu ještě dřív tak si s ti kdyžtak pohraju.
To budu rád. Ptal jsem se v prodejně, ale neví taky nic. Jedině, že mapy jsou od NavTequ. Ale kolikrát do roka, je upgrade map, kolik stojí, atd... nic. Takže pokud by mi ji nechtěli dát zadarmo, 22t je opravdu moc...
Tak tak ono zatím moc aut s tou navi v ČR není - něják se jim sekla výroba těch navigací :-)
Co se týká aktualizace, zatím je vše v řešení.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od milosh »

Origo navi je vzdy drazsi nez ty "sragory" co se daj koupit za 3 litry ale musi je mit clovek nalepeny na okne ale je to lepsi ze staci sednou a pres ovladani na volantu se vse pekne nastavi i za jizdy :)

Sam jsem dodelaval origo navi do moji astry h (r2005) a mam to aj s cestinou, jelikoz nova astra j se uz cela dela CZ co se palubniho pc tyce je v dost vecech shodna s Cruzem myslim ze by to nemel byt problem -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Mám origo navigaci. Je celkem v pohodě. Mluví na vás celkem plynule příjemná ženská. Celá grafika včetně audia je příjemná a na velkém displeji jsou všechny informace pohromadě.
Mapové podklady jsou od firmy Navteq. Myslím, že to je navigace přímo pro Chevrolety a asi i pro ostatní auta GM.
Mapy jsou z letoška a kolik budou stát aktualizace nevím. Ale někde jsem četl, že další mapy stojí cca 100 éček.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Corpus2009 »

No ak sa tie mapy nebudú dať zdarma stiahnuť z netu a potom ich tam nejakým spôsobom dostať, tak celá navigácia mi pripadá len ako diera na peniaze. Ja mám Garmin a update máp si robím sám. Uznávam, že vlastná navigácia nevyzerá v tom aute príliš vábne na rozdiel od továrenskej ale vyjde to o dosť lacnejšie. -i
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od mikikoti »

Ja som tiež chcel origo navi ale tá cena ,bez meniča a ked chceš aby ťa niekde dostala musí tam byť cd a bez toho cd navi nefunguje takže počas dlhej cesty ti ostáva počúvať miestne rádio alebo aux alebo usb.takže je neprakticka a drahá. Takto si môžem kúpiť najdrahšiu garmin a môžem ju používať aj v Nexii.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

mikikoti píše:Ja som tiež chcel origo navi ale tá cena ,bez meniča a ked chceš aby ťa niekde dostala musí tam byť cd a bez toho cd navi nefunguje takže počas dlhej cesty ti ostáva počúvať miestne rádio alebo aux alebo usb.takže je neprakticka a drahá. Takto si môžem kúpiť najdrahšiu garmin a môžem ju používať aj v Nexii.
To je trochu omyl. Z céda si to navigace cucne jenom jednou do vnitřní paměti a potom cédo klidně můžeš vyndat. Varianta s navigací sice postrádá čenžr - měnič (trochu jsme to počeštil), ale zato máš v lokentí opěrce USB vstup na flešku - to byl jeden z důvodů, proč jsem se pro navigaci nakonec rozhodnul. Z USB to načítá rychlostí blesku a hraje to solidně. Když jsem poslochal stejnou nahrávku z CD a potom jako MP3, tak jsem to skoro nepoznal. doma na HIFI ano, ale v tom atě to hraje skoro stejně a docela dobře.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Podľa cenníku príslušenstva dealera v BA Fancaru
http://www.fancar.sk/index.php/modely-c ... nstvo.html
or. aktualizácia máp originálnej navigácie 120€
inak oplatí sa tam mrknúť majú toho noše a to ostatný predajcovia nemajú nič...len na príklad :
Ostatné doplnky
CG rozšírené krytie predlženej záruky 260
X0281209 sada športových pružín, pre motor 1.6 a 1.8 289 90 379
X0281219 sada športových pružín, pre motor 2.0 289 90 379
or. aktualizácia máp originálnej navigácie 120
N-AD UNI vyhrievanie 1 sedadla, 2 stupne, termostat - - 220
N-AD UNI vyhrievanie 2 sedadiel, 2 stupne, termostat - - 400
X0200 Lakovacie tycinky 10 - -
N-AD-CK3000E
Hands free, prepojenie na originálne rádio, aut.synchronizácia. V cene je zahrnutá
prepojovacia kabeláž. 190 50 240
N-AD-MKi 9100
Hands free, OLED display, pamät, prepojenie na originálne rádio, aut. Synchronizácia,
hlasové rozpoznávanie, možnost ovládania na volante, audioprenos (playlist, iPod/
iPhone a USB konektor, Line-In vstup). V cene je zahrnutá prepojovacia kabeláž.
280 60 340
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Chevrolet Europe EPC v.4.15 (01/2011) | 1.25 GB

Příspěvek od PeS »

Sorry, to byl omyl... :-) Odkazy sice byly pod navigací, ale obsah DVD byl katalog dílů... Omlouvám se všem, kteří si to stáhli...
Naposledy upravil(a) PeS dne ned dub 10, 2011 10:46, celkem upraveno 1 x.
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Akri »

To pravdepodobne bude to same :)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Pavel56
Příspěvky: 56
Registrován: čtv pro 16, 2010 23:34
Bydliště: Orlová

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Pavel56 »

Zdar - dotaz - něco je špatně:
- mám origo navigaci s ČR, SK, PL a HU
- bez problémů ji načtu na harddisk
- ale protože mám verzi 2008-2009, tak jsem chtěl nahrát novou 2010-2011 (taky origo z prodejny Cruze)
- ovšem CD se vůbec nenačetlo -P (samozřejmě, že jsem předtím HD vymazal)
Co teď? :x
Cruze 1,8 LT, aut.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“