Cruze- problém s rádiem

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

JamesS
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 14, 2009 12:04

Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od JamesS »

Ahoj všem,mám Cruze pár dní (1.6 LS plus) a mám problém,že nevim,jak nastavit aby hráli zadní repráky. Podle manuálu by to mělo být v nastavení Tone,ale v tý nabídce to tam nemám(mám ten uzší display,manuál popisuje ten širší). Neví nekdo? Zatim mi zadní vůbec nehrajou...
Chevrolet CRUZE 1.6 LS+ aka Chevíííík :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Hanzy »

Rada je jasna a jednoducha hrat nemuzou nebo je tam v tomhle modelu nemas :o)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od davgre »

Přesně tak, repráky vzadu hrajou jen v nejvyšší výbavě tedy - LT.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Krtek »

Cože ? Co blbnou ? Lacetti/Nubira mělo myslim 6 repráků v základu. Kurňa koukam že se vždycky nějaká zrada najde. Máte tam funění topení k zadním sedačkám ? :-)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od feejay »

No prave.. tiez sa niekedy pozastavim nad tym, co vsetko uz dnes nie je za priplatok... ale teda chybajuce repraky vzadu , to by som povazoval za blby for :shock:

// na druhej strane, aka bola cena nubiry a lacetti v zakladnej vybave oproti cruze?
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od honza72 »

Krtku! Proč jsi pořád tak najedovaný na auto, které ani neznáš! Já mám zase radost z toho, že mi tam dali za 304tKč klimu, ESP, TCS, ABS, EBD, AIRBAG kam se podíváš (ve sloupcích a křeslech), což je pro mě výhodnější, než zadní repráky! To samé je i s otevíráním zadních oken, prostě točíš ručně, ale proč to řešit, když je v autě klima??? Pokud mě nestaví silniční kontrola, tak ani nevím kdy jsem otevíral okna naposled. Původní Nubiry za takovou cenu vůbec nebyly, měl jsem Nexii, kterou jsem měl sice ojetou, ale s doklady od původního majitele z r. 1997 a tam stálo: 370tKč, bez klimy, ABS.... Jen 1x Airbag, ale 4x okna v elektrice s mlhovkama.... Takže to lehce porovnat bohužel nejde!
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Krtek »

honza: možná to bude profesionální deformace. Nejde o auta ale automobiky obecně. Každej novej krám je konstruovanej s ohledem aby byl pokud možno o hodně levnější (rozuměj na výrobu) než ten předchozí. A tak sleduju kde to šetření začne bejt vidět i na venek. A chovaj se tak všechny automobilky se kterejma sem měl tu čest (Od škodofky po Bentleye nebo Lambo)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
JamesS
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 14, 2009 12:04

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od JamesS »

No tak díky... sem nevědel že 4 repro neznamená 2 vepředu a 2 vzadu ale ve předu 2 vejšky a 2 basy... Tak pro mě první věc co mi nevyhovuje... jinak celkem fajn auto za ty prachy...
Chevrolet CRUZE 1.6 LS+ aka Chevíííík :-)
mylys
Příspěvky: 11
Registrován: pon říj 05, 2009 20:14

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od mylys »

Bud rad, ze mas vepredu i vyskace, bez nich se muzika v aute neda moc poslouchat.
JamesS
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 14, 2009 12:04

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od JamesS »

No moc rád nejsem... předtim sem měl fiata stilo a měl sem tam 8 repro + subáč... (žádnej tuning,tovární)... Ale muzika se vždycky dá upravit... jen až bude po záruce ;-)
Chevrolet CRUZE 1.6 LS+ aka Chevíííík :-)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Krtek »

No vidíš já měl takhle 6 repro v základu - vepředu 2 širokopásmový a vzadu 2 normální + 2 vejškáče.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
aben
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 30, 2011 14:49
Bydliště: Praha

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od aben »

Ahoj ve spolek,
chtel jsem se zeptat poridil jsem si noveho cruze 1.6 LT+ cca tyden ale az na par drobnosti (volny spojkovy pedal, audiu nejak chybi vysky) me celkem stve displej autoradia pri rezimu svetel na "auto" podsviceni displeje celkem ujde ale pri prepnuti na rezim "svetlomety" a nastaveni podsviceni na max je displej stejne necitelny nebo spise clovek se musi hodne snazit aby neco precetl takze pri jizde celkem zabava. Byl jsem u prodejce a tam mi rekli ze je to normalni a ze to tak je at si zvykam kdyz jsem trosku tlacil tak mi rekli ze mi muzou auto vzit na servis a kouknout na to ale ze stejne stim nic neudelaj. Celkem ironie jim rikam ze to neni hracka za 20kc oni ze co maj delat. Nesetkal jste se nekdo stim ? Diky za info:) Jinak s autem plne spokojenej.
A jeste druhy dotaz ohledne usb nevite ma radio usb konektor ktery neni jen vytezen?
Chevrolet New Cruze HB-5D 1,6 LT PLUS
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od denny »

to JamesS: Ohledně toho rádia, nevím zda máš stejnou výbavu nějak to teďkom měnili já mám LS+ a v autě mi hrají i zadní reproduktory a to jsem nemusel nic nastavovat.

to aben: USB by mělo být schované pod loketní opěrkou, nebo jak to myslíš? :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Hlava »

U toho podsviceni je to takovy kulisarensky.
Ja jezdim se svetlomety jenom v rezimu Auto, prepinani mi funguje dobre a osvetleni interieru s tim pracuje takteze bez chyby.

Vsiml jsem si toho, ze kdyz mi na auto pere slunko, v rezimu auto se jas radia zvysi. Ve stinu snizi. Predpokladam, ze CRUZE si mysli, ze kdyz das svetlomety, je v rezimu "ve stinu". tj, softwarova zalezitost.

Proc nechces jezdit na rezim auto?
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
aben
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 30, 2011 14:49
Bydliště: Praha

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od aben »

Ahoj,
no ja prave ted jezdim na rezim auto a displej je videt prave ze celkem dobre :), ale problem nastava kdyz se setmi pripadne jedes vecer v rezimu auto nemas osvetlene zadne ovladaci prvky takze pak cokoliv potrebujes je problem. A kdyz prepnu na rezim svetlomety tak mam vse krasne osvetlene pripadne muzu regulovat podsviceni ale displej radia je proste prome nepouzitelny :( takze kdyz chces neco na displeji "precist/kouknout" tak te to odvadi od pozornoti pri rizeni. Nehlede na to ze je to nove auto a podle me by to melo fungovat a byt pouzitelne pri obou rezimech. Pokusim se to vyfotit a dat na porovnani.
Jinak s autem jsem spokojenej -i mozna jsem si mel taky poridit LTZ a ne LT+ tam je to parada:)
Chevrolet New Cruze HB-5D 1,6 LT PLUS
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“