zlobící start

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jonku
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 14, 2009 10:29
Bydliště: Sobětuchy

zlobící start

Příspěvek od jonku »

Zdravím Vás,může někdo poradit? Mám kalose,odešla mě převodovka,sehnal sem jinou,vyměnil, a hopla,auto mi nejde nastartovat! musím říct,že sem měl asi měsíc odpojenou baterku,a po připojení nechce házet jiskru,neukazuje stav benzínu,ani otáčkoměr,zato ručička tachometru poskočí k 60-ce a startér točí.Ještě mi tam svítí pořád kontrolka zapnuté klimatizace,jako když je zapnuta(A/C),ale klíček je vyndanej :cry:
Kalos 1.2 53kW 2003 bez úprav(zatím)
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: zlobící start

Příspěvek od palikx »

zkrat jako blazen
nekam to pousti staly proud kam nema.a tam kde by proud mel byt neni.
to neni jen odpojenim baterky.tam se jeste neco stalo pri oprave skrine
neco jako skripnuta kabelaz casto se nam to stavalo na matizu
a ta rozsvicena klima neustale to je opravdu husty to je v podstate nemozny a nebo jak rikam skripnuta kabelaz ktera uz je stavena dohromady jinak to nechapu.
klima se rozsvici jen spinacem jinak to nejde a pokud sviti porad muze to byt spaleny.no nevim nevim
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
jonku
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 14, 2009 10:29
Bydliště: Sobětuchy

Re: zlobící start

Příspěvek od jonku »

Ahoj vsichni,tak du odklidit kameny na dvorku,a nez se setmí tak pod něj ještě vlezu,podívat se na kabely.večer budu referovat :)
Kalos 1.2 53kW 2003 bez úprav(zatím)
jonku
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 14, 2009 10:29
Bydliště: Sobětuchy

Re: zlobící start

Příspěvek od jonku »

no,přecenil jsem se :D ,toho kamení bylo trošku víc,než sem viděl. :( tak doufám,že zítra to stihnu.K těm kabelům:nepamatuju si,že bych je býval nějak poškodil,nebo dokonce přiskříp,ale vyloučeno to není :D,což napovídá Palikxově teorii,o spečených kabelech.Jak budu vědět neco víc tak oznámím. mějte se líp než doposud
Kalos 1.2 53kW 2003 bez úprav(zatím)
Odpovědět

Zpět na „KALOS“