Problémy po výměně palivového čerpadla

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Pier
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 03, 2009 13:21

Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Pier »

Dobrý den všem, nedávno mi odešlo na lanosu palivové čerpadlo nechal jsem to u jednoho mechanika vyměnit a vše se jevilo být v pořádku. Ale když hladina benzínu klesla pod polovinu tak při průjezdu ostřejších zatáček auto vynechá jako by nasálo vzduch a potom se zase rozjede. Velký problém je při rychlejším průjezdu kruhového objezdu. ;) Dnes jsem auto vyzvedl po reklamaci a dělá to pořád totéž. Mechanik mi tvrdil ze měnil nějaké gumové ventilky či co za které jsem zaplatil 150 KORUN. A když jsem mu volal na další reklamaci tak mi řekl že je nutné vyměnit celé těleso. Moc prosím o radu.
Předem Děkuji.
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od JRD McLAREN »

..to ti menil ac pumpu na skodovke ..???


Ale vazne..
Cerpadlo si si kupil sam ..?? alebo ti ho dodal on...??
som si neni isty ze su tam vobec volake ventilky..

odklop sedacky, pozri pod dekel cerpadla, ci ten plech vyzera neako novo...
lebo neviem potom co ti tam menil..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Pier
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 03, 2009 13:21

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Pier »

Je vydět že něco se tam dělalo ten mechanizmus pod sedačkama ma odřene hrany takže ho povoloval. Čerpadli kupoval on a stare mi daval. Mnil jsem ho proto, že jsem nemohl nastartovat nedochazel benzin do valcu a ja si nebyl jisty jestli to bude tim cerpadlem jinak bych si ho vymenil sam. S těma ventilkama gumickama ci to rikal se mi to taky zdalo podezřele. Pry to měly byt nějake těsnění aby nepadal benzin pak mi zase tvrdil ze zustava přilepená nějaka klapka. Nic vic mi nechtěl upřesnit jak jsem se ho ptal. Tak nevím jestli to není jeho způsob jak vydelavat. A děkuju za zájem pomoct řešit tento problém.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od palikx »

uprime cele je to nesmysl.
cerpadlo je pokud je tam dane original uplne na dne nadrze a pokud neni poskozena zpatecka tak se benzin z okruhu vraci zpet do pumpy ktera je v nadrzi v labyrintu.tedy nestane se ze by dosel benzin v zatacce
pokud menil jen samotne cerpadlo a ne celou jednotku mohlo se stat cokoli a tak je nutne aby se poradne podival co se stalo a taky jestli opravdu vynechava benzin.zmerit tlak.
kdyz by bylo nejhur mam celou jednotku za 2000.novou s plovakem a cidlem rezervy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Pier
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 03, 2009 13:21

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Pier »

Užasna to odpoved: ,,Je to cele nesmysl'' Pokud by to byl nesmysl tak to tady asi nedavam ne ? Ty snad s tim autem jezdis ze vydis co se deje? Ja myslim ze ne tak jak muzes rict ze tento jev je nesmysl!!! Ucite jsem tady pozadal a tuto odpoved!!! Pisu to tak jak to je. O vikendu to hodlam rozebrat.
Pier
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 03, 2009 13:21

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Pier »

Ale jinak dekuji za rady skontroluji to po něm. :D :D O vikendu snad bude cas.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Blue Lanos »

No zacnem inak :roll: neviem ako dlho toto forum sledujes ak si sem prisiel len terez, ked si zistil problem a dovtedy si o "nejake" daewoo forum nemel zajem tak ta to ospravedlnuje lebo asi by si vedel, ze palikx nie je len taky obycajny pobuda co ti tu len tak napise, ze cele je to nesmysl :idea:
Z historie vieme, ze pracoval dlhe roky v oficialnom daewoo servise a ma ake take skusenosti ale ako kazdy clovek sa moze mylit tak ako sa moze mylit aj ten tvoj servisak.

Podla mna to tym, ze cele je to nesmysl myslel skor nato, co ti vypravel ten tvoj servisak nie to co nam tu popisujes. My ti to urcite verime nemas dovod nas predsa klamat :PP: Len ani mne sa nezda, ze menil na pumpe nejake gumicky...

Takze pohoda a drzim palce at to zase jezdi -i :PP:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od V.Brousek »

Pier píše:Užasna to odpoved: ,,Je to cele nesmysl'' Pokud by to byl nesmysl tak to tady asi nedavam ne ? Ty snad s tim autem jezdis ze vydis co se deje? Ja myslim ze ne tak jak muzes rict ze tento jev je nesmysl!!! Ucite jsem tady pozadal a tuto odpoved!!! Pisu to tak jak to je. O vikendu to hodlam rozebrat.
Palikx to napsal přesně. Musí se změřit tlak, které benzinové čerpadlo dává a zatáčka by neměla mít vliv na vynechávání motoru.
Bylo použito originální čerpadlo a nové ?
Jinak Palikx s tvým autem jezdit nemusí, jenom vyloučil závadu čerpadla, pokud je správně namontováno a mechanik , který ti opravoval auto, má ty správné znalosti a ověřil funkčnost. I nový díl může být vadný, proto bych v prvé řadě se obrátil na toho, kdo ti auto opravil.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od palikx »

kluci dekuju za obhajobu
bohuzel ten clovek co to sem napsal ani asi nevi co napsal a na co reagujeme.reaguji na posledni prispevek a tam je jasne popsano ze NEKDO NECO DELAL S PUMPOU A EVIDENTNE BLBE A JESTE SE VYMLOUVA NESMYSLNYMI VYMYSLY.
takze az priste zase zacnes na nekoho stekat o odpovedi tak si nejdriv precti co jsi sem napsal.
jinak ja opravdu nikomu radit nemusim mam svych starosti dost.
p.s mam opravdu spatnej tejden a tohle me dorazi uplne k zemi.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od V.Brousek »

-i Pavle, dnes je pátek, bude víkend a bude zase líp. -i
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
vohnout
Příspěvky: 30
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od vohnout »

Palikx je dobrej člověk mě osobně několikrát pomohl.Ten histerka je takovej druh,doufám že je i histerka na silnici :lol:
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od V.Brousek »

vohnout píše:Palikx je dobrej člověk mě osobně několikrát pomohl.Ten histerka je takovej druh,doufám že je i histerka na silnici :lol:
Myslím si, že Pier jenom špatně pochopil odpověď Palikxe a samozřejmě nevhodně reagoval. Třeba příště bude více přemýšlet než něco napíše. Hned bych ho nezatracoval a hlavně až odstraní závadu, napíše nám , co bylo příčinou vynechávání motoru v náklonu auta.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Serpico »

Užasna to odpoved: ,,Je to cele nesmysl'' Pokud by to byl nesmysl tak to tady asi nedavam ne ? Ty snad s tim autem jezdis ze vydis co se deje? Ja myslim ze ne tak jak muzes rict ze tento jev je nesmysl!!! Ucite jsem tady pozadal a tuto odpoved!!! Pisu to tak jak to je. O vikendu to hodlam rozebrat.

V tomto případě s ním nemusí ani jezdit... ( mnohdy si tady vysvětlujeme a posuzujeme závady na dálku a to je problém... )

...to Pier já Tě tady vítám ale palikx je náš " doctor palikx " a jeho praxi ( pan mechanik z Daewoo Chevrolet - v současnosti Suzuki, KIA ) není nutno obhajovat, obhajuje ho jeho práce viz. my všichni, jenom Ti ho doporučuji a ušetříš hodně peněz, moje a mnoha jiných tady z nettu zkušenost, jinak pokud někam přijdu tak šoupu nohama a nedělám hned vlny, berme to tedy řekněme jako nepochopení, neporozumění...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Pier
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 03, 2009 13:21

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od Pier »

Dobře, omlouvám se špatně jsem pochopil odpověď. Nechtěl jsem nikoho napadat.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Problémy po výměně palivového čerpadla

Příspěvek od ladinek »

Hoho škoda že jsem na netu nenarazil na palixe dřív když jsem měl ještě svou exfeldu.Tam se něco polámalo každý dva měsíce.Nakonec jsem ji prodal chudák nový majitel,ale měl tam spoustu nových součástek.Až se nachladí aveo a :PP: nebo budu potřebovat ND ozvu se!!!
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „LANOS“