Ako casto dostavate pokuty?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Ako casto dostavate pokuty?

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Ako casto dostavate pokuty, a aj ich platite alebo nie :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako casto dostavate pokuty?

Příspěvek od Akri »

eMKa Slovensko píše:Ako casto dostavate pokuty, a aj ich platite alebo nie :?:
Moc ne, rychle moc zas tak nejezdím, akorát při kontrole když si chtěj něco najít a tu pokutu mi dát, tak to prostě najdou a může jít o prachsprostou blbůstku, za kterou se normálně nepokutuje.
Jo a platím protože u nás se pokuty předávájí finančním úřadům a ty pak napařej nehorázný penále a jak nezaplatíš i penále tak tě exekuují :lol:
My to máme veselýá, já takhle platil z pětistovky skoro čtyři tisíce, naštěstí bez exekuce :D :D :D
petr m

Re:pokuty

Příspěvek od petr m »

Já jich moc neplatil ale jedna mi zůstane dlouho v paměti.Byl sem v létě na dovolený u Liptovskýho Mikulaše a naměřili mi tam slovenští páni policisté na 40 rychlost 51 a nekompromisně požadovali 1000 Sk já je neměl u sebe a hned že cizinecká policie a vyhoštění z republiky. Nakonec sem to ve směnárně kam mě doprovodili poskládal z toho mála českych a slovenských co sem měl u sebe. Tak mám na slovenskou policii jen ty nejlepší vzpomínky ale jinak tam bylo hezky. :P :P :wink:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

neviem ako je to v inych mestach v SR prip aj v CR ale v Trenčíne sa kazdy den od 18:00 - 06:00 neplati za parkovanie (s tym casom som si uplne isty). minuly tyzden bol bracho v Peštanoch a dostal predvolanku, lebo nezaplatil parkovne : BOLA SOBOTA VECER. Zastihol tam aj policajta ktory ,mu tam daval tu predvolanku a pyta sa co to ma znamenat ze sak je vikend a cez vikendy sa neplati a on mu na to ze v Piešťnoch sa plati stale. :(
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

uz sa vam stalo aby spolujazdec dostal pokutu? ze nie tak budem asi vynimka. siel som s bratom a kamosmi z Trencina z hokeja. asi 50 m za zeleznicnym prechodom ma zastavili policajti. mal som pootvorene okno lebo sme v aute aj fajcili. ked som vystupil z auta moj bracho sa prebral z polospanku a chcel si zapalit. tak vyhodil cez moje pootvorene okno krabicku asi dva metre od pilicajta. ten nelenil a uz aj vypisoval pokutovy blok na 500 Sk.

rada pre vas nenechavajte si otvorene okno na aute :lol: :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

looool :D

tak to je moc...
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

eMKa Slovensko píše:neviem ako je to v inych mestach v SR prip aj v CR ale v Trenčíne sa kazdy den od 18:00 - 06:00 neplati za parkovanie (s tym casom som si uplne isty). minuly tyzden bol bracho v Peštanoch a dostal predvolanku, lebo nezaplatil parkovne : BOLA SOBOTA VECER. Zastihol tam aj policajta ktory ,mu tam daval tu predvolanku a pyta sa co to ma znamenat ze sak je vikend a cez vikendy sa neplati a on mu na to ze v Piešťnoch sa plati stale. :(
no ja som z Piestan, ale mesto je male na to, aby som chodil autom do centra, no viem, ze nedavno som bol cez tyzden (vecer) v kine a parkoval som na platenom pred kinom (bez toho aby som nieco cvakal) a nic a tyzden dozadu som stal 4 hodiny v nedelu poobede tiez na druhom platenom-strkovom parkovisku a tiez nikto-nic. mam pocit, ze v sobotu, nedelu a hocikedy po 18:00 sa fakt neplati, ale mozem sa mylit. urcite cez vikend nikdy ani listocky nekupujem. no asi by som mal zacat... ?

a co sa tyka pokut, ked vidim policajne auto, nalepim sa na auto iduce predo mnou, takze by museli zastavit aj toho predomnou alebo mi skocit do cesty. ale nesnazim sa robit veci, za ktore by som mohol dostat pokutu, takze usetrim. no za 8 rokov co mam vodicak ma zastavili len raz, aj to na pozicanom aute a nie v PN, ale v TN, no bola noc a nebolo sa za koho zavesit.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
majo

Příspěvek od majo »

Ja uz mam vodicak tri roky a nastastie som sa s policajtami este nestretol...minuly rok som sa chystal, ze ma stopnu na velku noc, ale nic....uvidime ako to bude tohto roku... ale dufam, ze sa mi radsej vyhnu.

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak to já bych mohl vyprávět jednou sem na velikonoce přijížděl domu z návštěvy Ústí nad Labem a jel sem tenkrát ještě Š 105 a protože sem zrovna přezouval letní a zimní neměl sem sebou rezervu a stala se mi kuriozní závada při jízdě rychlostí více jak 130 (na to sem přišel dodatečně dlouhodobým zkoumáním)mi utekl tlak z pneumatiky na pravym předku a přišel sem na to vždy když sem sjížděl z dálnice a jelikož to mám domu kousek od dálnice tak sem si řekl že prostě pojedu i kdybych to kolo měl totálně odprásknout.Přijedu před barák a policajti tu kontrolujou nějakýho roma (máme jich tu víc než dost)a hned u nich je jediný volný místo na zaparkování. Tak tam přijedu a jednomu policajtovi málem tím prázdným kolem přejedu nohu protože nehodlal uhnout ani cm abych mohl zajet do díry a vystupujeme celá rodina a už si to k nám s připitomělým usměvem šine tak já vědom si toho že nemám rezervu sem na něj hned spustil "Já o tom kole vím ale sem utahanej z cesty a vyměním si ho až zítra a on se otočí na moji mámu jestli pak víte jakého přestupku ste se dopustila (samozřejmě jako spolujezdec)a moje máma jednak neřídí a jednak je trochu od rány a měla v sobě litr vína se do něj pustila já :?: on je řidič a on zase trval na svým no nebyla ste připoutaná madam (moje máma se poutá ještě ani nemám nastartováno a potom sem sledováním zjistil že se odpoutává když vjíždíme do naší ulice a máme ke vchodu 50 metrů) a máma já přísahám na smrt svejch dětí že sem byla připoutaná a on zase to si klidně přísahejte na co chcete prostě ste nebyla připoutaná a hotovo no a jelikož máma se začala rozjíždět tak ji radši nechal bejt a pustil se do mě chtěl doklady kontroloval celý auto (naštěstí nechtěl tu rezervu ukázat) a jak kouká na ty doklady tak řiká kde máte povinný ručení a já tady máte složenku a on to není doklad o povinným ručení a já řikám jak to vždyt tady máte SPZ a pojišťovnu a částku a já nic jinýho nemám a on že musím tak hledám v papírech a našel sem nakonec to správný jelikož sem nevěděl co všechno vlastně má být v autě tak sem vozil všechno i smlouvu pro jistotu a on mi řiká vy nevíte co máte jako řidič vozit za doklady ve vozidle a já řikám za dobu co platí novej systém povinného ručení asi 2,5 roku mě ještě žádnej váš kolega nezastavil a on no to je chyba a já bezmocně ale snad né moje tak to vzdal a nechal mě jít . :twisted: No zajímavé velikonoce né
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

majo píše:Ja uz mam vodicak tri roky a nastastie som sa s policajtami este nestretol...minuly rok som sa chystal, ze ma stopnu na velku noc, ale nic....uvidime ako to bude tohto roku... ale dufam, ze sa mi radsej vyhnu.

:lol: :lol: :lol:
radsej sa vyhni ty im :lol: :lol:


PETRM: som zvedavy co sa ti stane po tejto velkej noci :D
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

no ja mam s nimi skusenosti az az :twisted: , ale pokuty som platil len dve...za prepadnutu stk 500,- a za nehodu 1000,- ostatne priestupky sa riesili na patricnych miestach :cry: :lol:
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

No tak na me se poslední dobou pekne vyzivaji :evil: ...za posledního pul roku me zastavili minimalne desetkrát! :!: :-? temer pokazde me zdrzeli minimalne 20 minut(kurvy jedny), ale pokutu jsem nikdy neplatil! :D :shock: Bud jenom bezne kontrolovali povinou vybavu, nechali me dejchnout atd...a zdrzovali... :roll:

Nebo treba ted naposledy v nedeli, kdyz jsem jel do Prahy za Miloshem pro letni kola, tak jsem - jako obvykle - trochu spechal (Brno-Praha hodina a dvacet minut :twisted: ) a asi 70km pred Prahou jsem levym pruhem predjizdel asi tri auta jedouci za sebou... jedu asi 170km/h a koukam, ze jedno z tech aut (modrej Renault Laguna) ma na dverich napis "POLICIE"... :shock: kdyz jsem to zblejsknul...tak sem asi na jejich urovni zaslapl brzdu...velmi rychle jsem ubral na asi na 120...samozrejme kour a smrad od pneu...policista nelenil, predjel me a ukazal mi ze mam zajet ke kraji...tak jsem zajel ke kraji a zastavil...z policejni laguny, která zastavila predemnou doslova vybehl zurici četník (div ze me nezastrelil na miste) Prej: "Kolik si KU... Sakra myslite ze jste jel?!! :!: " no a ja mu bez jedineho zavahani odpovedel ze 130. :twisted: On zacal nehorazne nadavat...prej at si delam srandu z nekoho jinyho, ze on na to neni zvedavej...no a ja mu zopakoval ze jsem jel 130 a ze bych si v zivote nedovolil delat si srandu z policajta... :twisted: :twisted: :twisted:
Ten na me zacal rvat ze to neni pravda, ze on jel 130 a ja ze jsem ho predjizdel aspon 160... No a kdyz rekl to aspon tak mi doslo :shock: ze me opravdu nestihl zmerit a zeptal jsem se ho, jestli mi to ma jak dokazat :?: ...V tu chvili zacal rvat jeste vic a uz to pomalu vypadalo ze bude mit infarkt... :D
no po chvili kdyz se vyrval a postezoval si tak rekl: "Zmenime tema...vase doklady..doklady od vozu a pojisteni....ukazte mi povinnou vybavu...(dal si opravdu zalezet...vysypal lekarnicu a na kazde veci z ni zvlast kontroloval datum spotreby atd.)

No zdrzel me pres 20 minut a kdyz nic nenasel, tak s vrazednym pohledem zarval: "Jedte!!!" :twisted: No a ja jsem se na nej blbe usmal a odpovedel jsem mu: "Dekuji a preji hezky zbytek dne. Nashledanou..." :D

Nastartoval jsem Nessi..podival se do zrcatka...nic nejelo...zaradil jsem jedna a s mohutnym zahrabanim jsem zacal odjizdet...45km/h...dva...80km/h tri....120km/h ctyri...koukam do zrcatka policajt nikde...pet...180 az do Prahy... :lol: :lol: :lol:
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:lol: :lol: Peco vyborna historka este 10 min som sa chechunal :lol: :lol: Hlavne ta pasaz "to by som si nikdy nedovolil delat srandu z policajtu" :lol: :D :D No proste bomba pribeh ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Jo a kvuli tomu jak me zdrzeli na me Milosh v Praze musel cekat... :(

Ale sranda to byla...
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Verim tomu, ze ked si to potom Miloshovi hovoril tak urcite aj zabudol ze cakal dlhsie :D

BTW Nemali by sme toto cele presunut do do inej sekcie???? :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“