Teoreticka kupa Evandy :p

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
kajco
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 15, 2009 15:24

Teoreticka kupa Evandy :p

Příspěvek od kajco »

Ahoj ahoj..som tu novy,moj prvy prispevok si mozte precitat ohladom D.Espera...
ako som v nom pisal,na buduci rok by som si chcel dopratat z Nemecka Evandu r.v. 03-04 v kozi bez automatu..pozeral sm ceny na SK,CZ aj v Nemecku...Za tie rocniky pytaju cca od 5500-6750 eciek...Chcel by som sa spytat na realne ceny tychto aut s tymto rokom vyroby,spolahliviost,ceny ND atd..A ako je to s prerabkou na LPG?Strati auto trosku vykon??Inak,Evanda je kus krasneho auta..pracoval som ako predajca OPEL a sefka mala Epiku a Evandu..Pacia sa mi obe ale predsa je Eva trosku cenovo vyhodnejsia :D
Dufam,ze mi poradite a ak budem mat ja nejake novinky,urcite vam pripisem :D zatial diky ..Alohaaaaaa
Reklama
 

Tomic
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 07, 2009 07:34
Bydliště: Raškovice

Re: Teoreticka kupa Evandy :p

Příspěvek od Tomic »

Vitam tě tady, pokud budeš mít trochu štěstí tak Evandu seženeš i levněji (přepočítavám z EUR na Kč v aktualním kurzu) jako já. Jsem druhý majitel, měla kompletní servis, a zatím bez problému a to jsem s ní už najezdil několik set kilometru. Na LPG jsem ji nenechaval předělat moc na to nejsem:). Je to luxusní, pohodlné a především jedinečné auto moc jich u nás nejezní ;) , mužu jen vřele doporuči. A co se týče Epicy tak moc velký rozdíl to není zvětšili boční vedení sedaček, nabidku motoru, možna i něco víc, ale nevšiml jsem si nějakého markantního rozdílu, mě příjde jako hodně podobné auto ;)
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Re: Teoreticka kupa Evandy :p

Příspěvek od Cudro »

Ja mam Evandu piaty rok a zatial som spokojny. Mal som sice nejake problemy ale nic take co by sa nedalo odstranit. Mne osobne sa viac paci Evanda ako Epica. Mam taky dojem za sa ich predalo viac ako Epic. Aspon na Slovensky. Evandu sem tam stretnem na ceste ale Epicu len velmi zriedkavo. Podla mna Evanda posobi mohutnejsie ako Epica. To je ale moj nazor.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“