kysla klima

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
didi158
Příspěvky: 59
Registrován: stř črc 22, 2009 16:45
Bydliště: Poráč

kysla klima

Příspěvek od didi158 »

chlapi mam problem z klimou ked ju zapnem je to ok ale ako nahle ju vypnem tak citim z klimi taky kyslasty zapach nevie niekto co to robi? dik za rady
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kysla klima

Příspěvek od -peha- »

Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: kysla klima

Příspěvek od xwing »

Peha, odkazy su fajn, ale ani jeden nepomoze, kedze na AVEO tam nebolo ani prd.
Ja sa v tom nevyznam, takze do buducna by ma to tiez zaujimalo ako sa cisti klima na AVEO ;)
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kysla klima

Příspěvek od -peha- »

Pre boha živého ta klíma je od roku 1980 rovnaká vo všetkých vozidlách takže pokud sa v tom niekdo nevyzná je lepšie to zveriť odborníkom :lol: :lol: :lol:

Tak na správnú mieru takhle ... konštrukcia a umiestnenie odparovača,kompresora a ovládačou sa môže líšiť ale FILTER KABÍNOVÝ a plieseň a baktérie majú už od doby dávno minulej všetky auta rovnaké takže desinfekcia sa na AVEO bohužial inak nerobí len tak ako na BMW,Mercesu,VW a .....VŠETKÝCH DAEWÁTKÁCH a CHEVROLETOV :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: kysla klima

Příspěvek od xwing »

Nemam navod k AVEU teraz pri sebe, ale je tam nejako popisana udrzba klimatizacie, vymena (cistenie) filtra ?
Ak je to tam, potom OK, precitam si to a nebudem tu opruzovat s blbymi otazkami. Ak to tam neni, tak sa to pytam na fore.
A odbornika myslis koho ? Servis ? Prepac, ale ten sprej za 500,- korun si viem nastriekat aj sam, ak najdem niekde popis, kde treba strcit tu hadicku, lebo ja to neviem, ako vyhodit na odbornika 1500 korun. :PP:
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kysla klima

Příspěvek od -peha- »

Spray je síce dobrý ale tak na 3-5 mesiacou a zasa smrdí já som aplikoval 3 + jeden špeciálný a než mi to urobili v dielni odborníci tak to stálo za prd lebo 1 spray stál 11 euro a za čistenie aj s jonizáciou dám 18 - 20 euro a zatial už mám rok pokoj a klíma mi vonia podla osvežovača a špeciálného filtru vlastnej výroby :lol:
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: kysla klima

Příspěvek od xwing »

Super, vies o nejakom servise v Bratislave alebo okoli, kde mi vycistia klimu a vymenia filter za 20 EUR ? :lol:
Budem vdacny.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kysla klima

Příspěvek od -peha- »

Počkaj na odkazy BA já som z východu tedy RV a tady máme alespoň dačo lacné :lol: :lol: :lol: LPG 0,39 € :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Interiér a exteriér“