Lanko k víku od nádrže

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od krowman »

Nevim co se stalo, ale proste lanko mi v bovdenu nejezdi, takze mi nemuze otevrit vicko abych si mohl v klidu natankovat... Takze pokazdy na benzince musim otevrit kufr, oddelat kryt k heveru a strcit tama ruku a vicko sam otevrit, coz me docela nebavi, neni tam zrovna moc mista, ale co mam delat. :twisted: Proto se ptam, jestli ste neco podobnyho neresili nebo nemate nejaky rady? Dik. -i
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Reklama
 

TAMYSK
Příspěvky: 46
Registrován: ned pro 16, 2007 22:34
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od TAMYSK »

mas spravne uchytene lanko pri viecku nadrze zvnutra kufra? tam je taky mechanizmus, ci ho nemas povyskoceny.

To iste sa mi stalo, ked som silikonoval celu oblast okolo viecka nadrze, nakolko mi cez nu natekalo do auta :lol:
Lanosik SE Sedan, 1.5 63kw/86PS,rocnik 98, servo,el okna. enzo CUP, Radiko Pioneer + Hertz atd.
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od krowman »

krowman píše:Nevim co se stalo, ale proste lanko mi v bovdenu nejezdi, takze mi nemuze otevrit vicko abych si mohl v klidu natankovat... Takze pokazdy na benzince musim otevrit kufr, oddelat kryt k heveru a strcit tama ruku a vicko sam otevrit, coz me docela nebavi, neni tam zrovna moc mista, ale co mam delat. :twisted: Proto se ptam, jestli ste neco podobnyho neresili nebo nemate nejaky rady? Dik. -i
Jo vim jak to tam funguje.. teda aspon zhruba, ale jde mi spis o to, ze to lanko v tom bovdenu nejezdi. Aji ta packa u sedadla jde jaksi spatne... Jako by to lanko se nekde seklo... pokud by jezdilo v pohode, tak bych to tam jen nacvakl do toho mechanismu a pohoda. Ale ono proste nejezdi... :((
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od FoXo »

Mne sa to tiez vytiahlo v tom mechanizmu na nadrzke. Len kym som na to prisiel co sa stalo to trvalo :)
Skus lanko vytiahnut ci ti pojde tahat alebo tlacit ci sa bude na druhej strane hybat. Inak ked sa mi to stalo tak som dvierka normalne vypacil klucikom od auta.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od krowman »

EDIT: Necituj predchadzajuci prispevok je to potom ako papouskovani...

Jak sem uz napsal, lanko se nehejbe! Cuka se to cely kdyz taham za packu u sedadla a nic to nedela proste... STOJI!
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od FoXo »

No jo mal som namysli potiahnut nie packou ale rukou predsa vacsia sila ak je to zaseknute to skusit silnejsim potiahnutim odseknut nebo co .
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko k víku od nádrže

Příspěvek od krowman »

To sem presne zkousel... nic.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Odpovědět

Zpět na „LANOS“