zabuchnute kluce

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ladik57
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 13, 2009 19:05

zabuchnute kluce

Příspěvek od ladik57 »

prosim niekoho o radu....sused si privrel kluce v aute a nevieme ako to otvorit...nema niekto nejaky napad alebo navod? ...vopred vdaka
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od FoXo »

aj nahradny si zabuchol?
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od vaculcim »

Myslím, že návod, pro chmatáky Ti tu nikdo nedá, aspoň doufám... :lol:
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
ladik57
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 13, 2009 19:05

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od ladik57 »

vdaka za super rady... po1. niesom ziadny zlodej a po 2.nahradne kluce boli vzdialene 100km daleko...uz som si pomohol sam tak diky za rady
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od FoXo »

Zatial sa mi to nesatalo a dufam ze sa ani nestane pretoze by som nevedel co spravit ak by som nemal nahradne kluce.
Za to ze nikto neporadil nesmies hned ragovat podrazdene je to chulostiva tema kedze sa jedva vlastne o navod ako vykradnut auto musis to brat aj takto.
A % stania sa takychto veci je mensia takze nikto nemal pravdepodobne k tomu co napisat kedze nemaju skusenopsti.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Ondra.Bruzek
Příspěvky: 82
Registrován: čtv bře 26, 2009 09:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od Ondra.Bruzek »

to samé se mi stalo přesně před dvěma týdny a vyplajzl sem za to 1500.- pokud bude jeste někdo potřebovat at se se ozve rad poradim vim přesný popis jak na to... ale z důvodu výše uvedených nebudu uveřejňovat
Daewoo Lanos 1.4 98
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od vaculcim »

ladik57 píše:vdaka za super rady... po1. niesom ziadny zlodej a po 2.nahradne kluce boli vzdialene 100km daleko...uz som si pomohol sam tak diky za rady
Nechtěl jsem Tě nijak obviňovat, takže pokud jsi mě pochopil špatně, tak se omlouvám...
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
rezzo
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 16, 2009 15:17

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od rezzo »

Já si zabouchnul asi třetí den po koupi klíč v Tacumě. Horší bylo, že byla nastartovaná. Tak jsem počítal čtvrt nádrže benzínu + plná nádrž plynu, že tam může vrčet několik dní. Značkový servis byl překvapený, prý nemá výjezdové vozidlo, tak jsem našel na internetu někoho, kdo slíbil, že by to zkusil. Nakonec, když jsem se problal z šoku, volal jsem mu ať mi dá deset minut. Dveře totiž byly přivřené jen na jeden cvak. Tak jsem se ráno před barákem u hlavní silnice pokoušel pomocí polínka odtlačujícího vrchní rám dveří a zahnutého drátu ukrást za velkého zájmu kolemjedoucích svoje vlastní auto. Šlo to špatně, protože jsem ještě ani nevěděl co jak funguje. Nakonec se mi podařilo pomocí bambusové tyčky zmáčknout knoflík el. otvírání jednoho zadního okna.
Druhý klíč nemám, když předešlý majitel kupoval auto od dovozce ojetin a chtěl druhý klíč prý mu řekl, že může být rád, že má alespoň jeden, že někdy prodává i auta bez klíčů. Tak jsem si nechal prozatím vyrobit alespoň obyč klíč bez imibilizéru abych se příště dostal dovnitř. Až našetřím, tak si objednám nový s centrálem za 3500,-.
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: zabuchnute kluce

Příspěvek od mrk »

ak je to 4 alebo 5 dverovy lanos, tak rozbi okno na lavych zadnych dverach, mam jedno naviac, staci vymenit :)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Odpovědět

Zpět na „LANOS“