Náš Matiz sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Náš Matiz sraz

Příspěvek od Ondras »

Pamatujete ještě na debatu na původním foru ohledně uspořádání vlastního neformálního srazu Matizů? Je to ještě živá myšlenka, nebo už letos není šance? Já osobně bych se "srazil" rád.

Debatovalo se ohledně místa. Z čistě geografického hlediska je nejspravedlivější asi Hlinsko. Je hezky uprostřed. Nějaký supermarket s parkovištěm tam určitě mají. Samozřejmě to není žádné dogma.

Takže jak, bude letos v Česku sraz Matizů, nebo si musím nechat zajít chuť?

Vezměme si příklad od polských kolegů, vždyť na srazu je takhle hezky:

Obrázek
Obrázek
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ido
Příspěvky: 66
Registrován: stř zář 01, 2004 07:46
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Ido »

Tak to je nádhera, tolik hezkých aut pohromadě jsem už dlouho neviděl. S Hlinskem souhlasím a rozhodně přijedu i jinam, pokud to bude do těch 250 kilometrů (Zlín).
Daewoo Matiz CD, 2000, silver
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

sraz

Příspěvek od jakub »

ok (jakkoli bych byl sobecky spis pro havlickuv brod, ale hlinsko beru)
z mnoha osobnich i pracovnich duvodu vsak jedine v zari - jen namatkou - za prve bych rad jel jeste na letnich, za dalsi mi pak zacina par projektu a taky skola ...
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

Jo Hlinsko je zhruba uprostřed, s tím bych souhlasil, ale znáte to tam někdo? Abychom se tam měli kde "srazit".
:!:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

OK, máme místo. Bude to tedy Hlinsko. Jen pokud by se v Hlinksu nenašla vhodná plocha (parkoviště), tak jako náhradník zůstává Havlíčkův Brod. Prosím, ty kdo to v Hlinsku znají, aby doporučili vhodné místo. Jak jsem psal výše, ideální je nějaké parkoviště u hyper/supermarketu.

Nyní k termínu. Navrhuji sobotu 18.9. nebo 2.10. (to je, Hynku, skoro ještě září a na letní gumy to ještě bude :D ). Čas začátku okolo 12-13h, aby všichni stihli pohodlně přijet.

Program by byl takový, jaký obvykle na podobných akcích bývá: Osobní seznámení se, nesmělé okukování autíček navzájem, diskuze, pak živější diskuze, důkladnější prohlídky autíček (motor, interiér), tůrování motorů, focení, atd... 8)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Zkusil jsem pátrat sám a podle dostupné mapy jsem našel zajímavého kandidáta na místo konání:

http://mapy.atlas.cz/mapa/matiz_hlinsko

Bohužel nevím jaký supermarket to je, ale parking má :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Nyní k termínu. Navrhuji sobotu 18.9. nebo 2.10. (to je, Hynku, skoro ještě září a na letní gumy to ještě bude :D ). Čas začátku okolo 12-13h, aby všichni stihli pohodlně přijet.
ja mohu 18.9., 2.10. nikoliv
Vojta

Sraz

Příspěvek od Vojta »

Jsem jednoznačně PRO. 18. 9. je ideální termín, samozřejmě přijedu. V Hlinsku je firma Elektro Praga, mají velké parkoviště a v sobotu by mělo být prázdné! I tam by to šlo.
Jak Ondráš zveřejnil fotky Matiz v Česku na 15, tak tento Matiz je na prodej, cca za 130 tis. Dnes jsem mluvil s majitelem, chce ho prodat.
Těším se na sraz. :-)
Vojta

Sraz

Příspěvek od Vojta »

Kde to žiju?! Ta firma v Hlinsku se jmenuje ETA a je po levé straně na výpadovce z Hlinska na Poličku.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

No vida. My se snad skutečně "srazíme"! Už teď se těším. Vojto, myslím, že ten supermarket, který jsem našel na mapě (http://mapy.atlas.cz/mapa/matiz_hlinsko ) je právě naproti ETy.

Prosím všechny, kterým vyhovuje sobota 18.9., 13:00, Hlinsko (viz. mapa), nechť se zde ozvou. Díky 8)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Sraz

Příspěvek od shaman »

Zdravím, no nevím v jeké formě dojedu, 17.9. mám totiž oslavu narozenin, takže reálně bych tam mohl dorazit někdy odpoledne až se všechno uklidí. Ale zdá se mi to jako fajn nápad. Ondráši, proč jsi zmiňoval v souvislosti s mým jménem letní pneu? Já mám přece i zimní...?
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Ja na tu sobotu snad nic nemam, tak bych mozna taky dorazil.

Objednejte stripterky a budem s nima zkouset kolik lidi se vejde do Matesa :)
Už bez Matesa
Rosťa

sraz

Příspěvek od Rosťa »

Rád bych také přijel,ale nevím jestli mi to vyjde,u nás na Mělníku bude probíhat vinobraní,tak nevím jestli budu v kondici, :? Ale pokusím se a už se těším.
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Sraz

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Ondráši, proč jsi zmiňoval v souvislosti s mým jménem letní pneu?
to myslel me
shaman píše:Já mám přece i zimní...?
tak to se mas, me ted ceka koupe novych :)
Vojta

Sraz

Příspěvek od Vojta »

Sobota 18.9.2004 vyhovuje na 100%. Určitě se uvidíme. :)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“