moja hudba (richiprofi)

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

moja hudba (richiprofi)

Příspěvek od richiprofi »

takze pani, prva faza mojej hudbicky sa dostala pod meranie....vcera mi v hricove namerali skoro 128dB ...fotky,pouzite komponenty a vsetko ostatne bude buduci tyzden, len ako ich sem priamo hodit....
caka ma hranica 130dB... i hope 8) :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak to gratuluju a doufam, ze jako ceny byly i spunty do usi :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

milosh, to neeee, som bol vonku..vdak bohu za dialkove :lol: :lol:
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

takze chlopci..kua, ako sem mozem nahodit tie fotky??nech sa to tu ligoce :) :lol:
zatial je v kufri len new zosik audison SRx 2s, woofer hertz HX 250D a kapik...ten vsak pojde iny od DIETZ...teraz sa dokoncuje zadne plato s hertz HCX 690...plus mala specialitka, ktoru uvidite az 23.10. na zraze v piestanoch...oplati sa prist 8) :shock:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Dej fotky do galerie je to jednoduchý 8) at máme co závidět ;)
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

jasaaan 8) v piatok budu nahodene repro na plate, tak potom sa to pofoti a sup na net :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

richiprofi píše:jasaaan 8) v piatok budu nahodene repro na plate, tak potom sa to pofoti a sup na net :)
A taky klido udelej naky short video, at mame predstavu :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Pěkný... přeju ti to ale nechápu proč. Do dneška mi nikdo nevysvětlil na co je v autě potřeba něco rámusovějšího než je standardní zesík od rádia (10-30W) ? Chápu lepší prepro kvůli frekvenčnim rozsahum ale ten radndál...? Většina lidí co znam když slyší z dálky tuc tuc bedny tak si řekne další blbeček a ani se už po tom neohlížej. Podotýkam že nejsem důchodce.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Bezna odpoved je, ze kdyz nevyuzivas aparaturu na plnej vykon, tak to ma kvalitnejsi podani. Ale nevim, ja mam radio asi 4x45W a stejne ho vyuzivam max na 1/3 vykonu ;).
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Krtek píše:Pěkný... přeju ti to ale nechápu proč. Do dneška mi nikdo nevysvětlil na co je v autě potřeba něco rámusovějšího než je standardní zesík od rádia (10-30W) ? Chápu lepší prepro kvůli frekvenčnim rozsahum ale ten radndál...? Většina lidí co znam když slyší z dálky tuc tuc bedny tak si řekne další blbeček a ani se už po tom neohlížej. Podotýkam že nejsem důchodce.
No dovolil bych si nesouhlasit. Kdyz nechat v aute repro co jsou seriove davane uz z vyroby, moc ti toho asi nezahrajou, to je tak pro lidi, co poslouchaji Radiozurnal :lol:

Potom mas lidi, co si koupi repro lepsi, a daji je aspon dopredu - protoze tam sedis nejvic, a pak taky dozadu, kde to rekl bych vic basuje. To uz ocenuju, protoze to pak uz da se rict HRAJE !!!

A pak mas "pacienty" jako ja a podobny :lol: kteri si do auta daji aspon 4repro, zesik ci zesilovace a poradnou duc duc bednu, rozumej subwoofer, ktery ti z puvodni pisnicky na seriovych repro a bez zesiku udela na sestave s vice repro a zesikem poradnou HUDBU.

Holt ale na to clovek musi byt, a nezalezi na tom, kolik ti je. Znam i lidi, kterym bude ke 40 a maj v aute takovou to aparaturu a neposlouchji zrovna duc duc hudbu (technou, house, rap).

Pokud jsi nekdy slysel na poradny aparature treba nejaky rock - ja ted docela posloucham v aute novyho Kravitze, tak jiste uznas, ze to ma neco do sebe a takovy clovek uz nikdy nebude jezdit "na seriovych repro" ;)

Me je 27, mozna ze za 10 let budu mit jinej nazor, ale mam znamyho, kterymu je pres 50 a stale posloucha to co ja = moderni svetovou muziku. A tak ja taky jiste dopadnu :lol:

Clovek je mlady na to jak se citi :idea:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A jeste bych neco dodal, extra kategori jsou "pacienti z www.autohifi.cz, nemuzu nejmenovat kamose Johanika od nas z UL. No podivejte sami, co ma v aute a jak vypada jeho kufr :lol:
Cena vsech techto komponentu by jiste dosahla ceny 2 mirne jetych nexii, rekl bych...

Musim rict, ze jsem v ty fabce sedel a kdyz to pustil jen na pulku a po minute poslouchani jsem vystoupil, jeste hodiny po "vykonu" mi zvonilo v usich :lol: :lol:
To uz je moc, to sam musim priznat. To je jen na mereni hlasitosti na srazech.

Obrázek

Rádio Alpine 7894RB, repro vepředu Focal Utopia 165 W, vzadu ve dveřích Focal Polykevlar 160 K , v kufru jsou Subwoofery Alphasonic PSW612, zpracování celého kufru je v podobě MDF + laminát, pohání je zesilovač Audison LRx 1.400. Zadní a přední reproduktory pohání zesilovač Audison LRx 4.300. Dále je ještě do sestavy zapojen kapacitor Dietz - 1 Farad s elektronikou a displayem. V odkládacám kastlíku našel své umístěná display Braxx a také dálkové ovládání k Audisonu LRx 1.400.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ale jo :), ja ale myslim, ze nebyla rec o poctu ci kvalite repraku (taky mi ty seriove nevyhovujou, jsou hrozne "plochy"), i subwoofer je fajn (i kdyz ten asi hledat nebudu, prece jen prijit o tak velkej kus kufru se mi nechce ;)), spis slo o vykony zesilovacu (i kdyz to ce se u nich udava ma vetsinou s realnym vykonem hodne malo spolecneho).
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Chtel bych mit auto pekne tichoucky, abych si v nem mohl hudbu vychutnat i kdyz hraje potichu, ale na to mam asi "trochu spatny rozpocet" :).
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

PavelZ píše:Ale jo :), ja ale myslim, ze nebyla rec o poctu ci kvalite repraku (taky mi ty seriove nevyhovujou, jsou hrozne "plochy"), i subwoofer je fajn (i kdyz ten asi hledat nebudu, prece jen prijit o tak velkej kus kufru se mi nechce ;)), spis slo o vykony zesilovacu (i kdyz to ce se u nich udava ma vetsinou s realnym vykonem hodne malo spolecneho).
Musis koukat na hodnotu RMS, co ze je aktualni vykon. Ono je hezky, kdyz je na zesiku treba 300W, ale RMS ma "jen" 130"W.

A s repro to je to samy. Ja mam treba v aute vzadu ovaly Magnaty 220W max, ale pritom maji "jen" 110W RMS ;)
Jenze momentalne nemam zesik a tak to jedu pres radio, ktery ma tak max 4x20W na kanal, i kdyz je na nem napsany 4x45 ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

milosh píše:
Krtek píše:Pěkný... přeju ti to ale nechápu proč. Do dneška mi nikdo nevysvětlil na co je v autě potřeba něco rámusovějšího než je standardní zesík od rádia (10-30W) ? Chápu lepší prepro kvůli frekvenčnim rozsahum ale ten radndál...? Většina lidí co znam když slyší z dálky tuc tuc bedny tak si řekne další blbeček a ani se už po tom neohlížej. Podotýkam že nejsem důchodce.
No dovolil bych si nesouhlasit. Kdyz nechat v aute repro co jsou seriove davane uz z vyroby, moc ti toho asi nezahrajou, to je tak pro lidi, co poslouchaji Radiozurnal :lol:

Potom mas lidi, co si koupi repro lepsi, a daji je aspon dopredu - protoze tam sedis nejvic, a pak taky dozadu, kde to rekl bych vic basuje. To uz ocenuju, protoze to pak uz da se rict HRAJE !!!

A pak mas "pacienty" jako ja a podobny :lol: kteri si do auta daji aspon 4repro, zesik ci zesilovace a poradnou duc duc bednu, rozumej subwoofer, ktery ti z puvodni pisnicky na seriovych repro a bez zesiku udela na sestave s vice repro a zesikem poradnou HUDBU.

Holt ale na to clovek musi byt, a nezalezi na tom, kolik ti je. Znam i lidi, kterym bude ke 40 a maj v aute takovou to aparaturu a neposlouchji zrovna duc duc hudbu (technou, house, rap).

Pokud jsi nekdy slysel na poradny aparature treba nejaky rock - ja ted docela posloucham v aute novyho Kravitze, tak jiste uznas, ze to ma neco do sebe a takovy clovek uz nikdy nebude jezdit "na seriovych repro" ;)

Me je 27, mozna ze za 10 let budu mit jinej nazor, ale mam znamyho, kterymu je pres 50 a stale posloucha to co ja = moderni svetovou muziku. A tak ja taky jiste dopadnu :lol:

Clovek je mlady na to jak se citi :idea:
Já řikal že lepší repro jo ! Asi sis to blbě přečet. Ve Feldě jsem měl vzadu 160W Sonáky, a vepředu 130ky Sonaky a rozdíl byl 1000% v kvalitě. Ale nikdy jsem neměl naplno a i originál rádio. Mělo psáno 4x35W takže je to myslim 4x18W.
Furt nechápu proč chce někdo 130db když myslim tam někde je práh bolesti ? Dělat si díru do hlavy ? Myslim že normální zvuk co člověk poslouchá je kolem 80-100dB.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“