vnitřní anténa

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
alteregocz
Příspěvky: 16
Registrován: ned kvě 10, 2009 13:50

vnitřní anténa

Příspěvek od alteregocz »

Ahoj kolegové,
měll bych na vás takový dotaz, zde nemá někdo z vás zkušenosti s vnitřní anténou?
Něco jako tahle:

Obrázek
http://www.dobry-obchod.cz/produkt/deta ... ena-am-fm/

uvažuju o ní z důvodu výměny za mojí stávající "blatníkovou", s ní mám neustálé problémy typu zrezlá, ulámaná...

Zajímalo by mě, jestli by šla dát na přední sklo (nahoru asii někam), z důvodu lepšího příjmu FM GPS navigace...

Děkuji všem za nápady, rady...:)
Reklama
 

Uživatelský avatar
lanos&renault
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 29, 2009 07:57
Bydliště: Hnúšťa

Re: vnitřní anténa

Příspěvek od lanos&renault »

Zdravim, ja som mal rovnaku vo Favorite, ale nebolo to bohvie co. Chytalo to vsetky ruchy, sumy a podla toho ako bolo auto natocene, tak to malo prijem. Nebol som s nou vobec spokojny. Ak mozem poradit, tak by som tu v blatniku nahradil nejakou stresnou, nie je az taky problem vyvrtat dieru do stropu, riadne to osetrit, podtmelit pruznym karosarskym tmelom a zatiahnut. Bude aj pekne vyzerat, nebude cez nu tiect a bude mat urcite lepsi prijem ako vnutorna.
Lanos 1,5 sedan r.v. 1999, 63kW (LPG + benzin)
Renault Kangoo 1,4 r.v. 2000, 55kW
alteregocz
Příspěvky: 16
Registrován: ned kvě 10, 2009 13:50

Re: vnitřní anténa

Příspěvek od alteregocz »

no, asi se k myšlence střešní antény vrátím, původně se mi do toho moc nechtělo, ale na druhou stranu, ta "blatníková" mě fakt už s...e...:)
Problém je, že nejsem moc(vlastně vůbec) zručnej, takže to pak nechám na domluvu s nějakým mechanikem :)
Taky potřebuju opravit podsvětlení palubky (svítí mi jen polovina na tachu), asi bych tam rád dal bílé LEDky, tak to pak vezmu při jednom :)

Díky
szaboatt
Příspěvky: 6
Registrován: sob dub 11, 2009 09:35

Re: vnitřní anténa

Příspěvek od szaboatt »

Nazdar. Podobnú anténu si kúpil môj bývalý kolega ešte do svojej škodovky. Stále nadával, napokon to zahodil. Záver: Je to shit! V žiadnom prípade nekupovať!
Odpovědět

Zpět na „LANOS“