Problem-hudba

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Karel 83
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 05, 2009 18:09

Problem-hudba

Příspěvek od Karel 83 »

Dobry den,naši vlastni tacumu a z ničeho nic přetal jit zvuk z repra..
už kdysi ho chtěli vyměnit a nakoupeno už bylo nedavno...tak jsem jim slibil že to vyměnim,jenže se mi naskytl problem..jak rozdělat tapece na dveřich??já mám felicii a tam je to jednoduchy...kdyby jste měl někdo nějake fotky jak na to nebo navod byl bych rad...v manualu jsem boužel nic nenašel..děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
megajvr
Příspěvky: 198
Registrován: stř led 14, 2009 19:05
Bydliště: Ostrava

Re: Problem-hudba

Příspěvek od megajvr »

Pokusím ti to jednoduše vysvětlit.
1) Madlo dveří je ze dvou polovin, takže vem šroubovák a zespod madla najdi pomyslnou polovinu. Šroubovákem pak opatrně vyloupni vnější část madla.
2)Uvidíš, myslím dva šrouby které musí ven.
3)Ve spodní části výplně dveří (pod kapsou) jsou asi 3 šroubky
4)Další je ještě jeden plastový na boku tapicerungu na straně pantů(vytáhnout i s vložkou)

Snad jsem nic nevynechal. Vem větší plochý šroubovák a opatrně odspodu (nejlépe z některého rohu) ho vlož mezi plech dveří a obložení . Zační to obložení páčit kolem dokola (jsou tam plastové příchytky) opatrně, pomalu a máš to venku. Celý ten plast (výplň dveří) už jenom visí za horní okraj.Celé to opatrně nadzvedni a nezapomeň odpoji táhlo otvírání dveří a el. připojení na stahování oken a nastavení zrcátek. Demontoval jsem to už dávno, takže za případné nepřesnosti se předem omlouvám.
Naposledy upravil(a) megajvr dne stř kvě 06, 2009 20:23, celkem upraveno 1 x.
Exauta : nějaká Tatra,Praga V3S,Karosa,Zetor,Olcit,Simca,Renault,Nissan,Škoda 100,1000,1203,Fabia,Nubira a teď Tacuma
Současné služ. : Škoda Octavia 1.9 Tdi
Karel 83
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 05, 2009 18:09

Re: Problem-hudba

Příspěvek od Karel 83 »

díky moc..snad to proběhne bez problemu :D
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“