Alu disky Tacuma

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
rezzo
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 16, 2009 15:17

Alu disky Tacuma

Příspěvek od rezzo »

Omlouvám se, vím, že inzerát patří do inzerce, ale minule tam zůstal bez povšimnutí. Sháním 2ks originál osmipaprskových elektronů, mám ročník 2004. Dle TP 6J x 15 ET44. Může být i jeden plecháč na rezervu, nebo 4 solidní plecháče na zimní gumy. Prosím nabídněte.
Reklama
 

Uživatelský avatar
megajvr
Příspěvky: 198
Registrován: stř led 14, 2009 19:05
Bydliště: Ostrava

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od megajvr »

Liťáky nemám, ale před zimou jsem sháněl plecháče a sehnal jsem je v obyč. malém pneuservisu za 400 ks :D Chce to zkoušet a hledat, lepší radu nemám.
Hodně štěstí ;)
Exauta : nějaká Tatra,Praga V3S,Karosa,Zetor,Olcit,Simca,Renault,Nissan,Škoda 100,1000,1203,Fabia,Nubira a teď Tacuma
Současné služ. : Škoda Octavia 1.9 Tdi
branodzunko
Příspěvky: 9
Registrován: pát led 23, 2009 08:31

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od branodzunko »

MAM 4 KUSY PLECHáčOV 2 SU UPLNE NOVE 2 SU POUžITE,ALE NEZNIčENE.DAL BY SOM ICH ZA 2000 čESKýCH
rezzo
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 16, 2009 15:17

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od rezzo »

Měl bych předběžný zájem. Jezdím zatím na zimních, které mám na elektronech. Mám nové letní, které potřebuju hodit na elektrony a zimní bych nazul rovnou na plecháče. Možná bude problém s dopravou. Já jsem od Brna a akční rádius mám Mor. Budějovice, Ždár n. Sáz., Prostějov, Olomouc, Šumperk, Jeseník, Kroměříž.
branodzunko
Příspěvky: 9
Registrován: pát led 23, 2009 08:31

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od branodzunko »

vedel by som ti ich doviezť do bratislavy,JA SOM Z NITRY
rezzo
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 16, 2009 15:17

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od rezzo »

Je to pro mě trochu zruky, ledaže bych si naplánoval dovolenku. A Mesiac fotografie v Bratislave je až v listopadu.
Henny
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 10, 2009 09:10

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od Henny »

Ahoj...nevím jestli je diksuze stále aktivní...ale měla bych na prodej dva originální ALU-disky TP 6J x 15 ET44 na Tacumu. Mam r.v. 2001. Disky jsou pěkné-zachovalé. Možnost zaslání fotografie.

Kontakt:
hanka.pitakova@seznam.cz
rezzo
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 16, 2009 15:17

Re: Alu disky Tacuma

Příspěvek od rezzo »

Paní Pitáková minimálně třikrát jsem vám odepisoval na vaši mailovou adresu, ale ještě se mi nikdo neozval.
S pozdravem
Novotný, Brno
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“