Chladič klimatizácie

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Chladič klimatizácie

Příspěvek od benky71 »

Dnes mi priviezli chladič klimatizácie,výborná cena 80€.Kontakt a tel. číslo mám.Ak by niekto chcel,tak pošlem tel.číslo.
Reklama
 

Laxi
Příspěvky: 38
Registrován: pon čer 25, 2007 13:33
Bydliště: Banska Bystrica, SR

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od Laxi »

Ja by som o tieto udaje mal zaujem, kedze ma caka oprava klimatizacie a predpokladam, ze to bude ten chladic.
Dakujem
Kiko
Příspěvky: 110
Registrován: pát bře 25, 2005 15:08
Bydliště: Bratislava

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od Kiko »

Napíš to číslo rovno sem. Kto bude potrebovať, si ho vezme.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

pripadne tuto je nejake info, kedze kurz je tusim este stale dobry, myslim ze by chladic mal stat este o nieco menej nez 80€.
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... c&start=45
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od benky71 »

no neviem či stojí menej,ten pán v servise mi povedal,že by mi urobil cenu 70€(možno),ale už som mal tento kúpený za 80€ a +421905 795 606 to je číslo na chlapíka čo mi ho priviezol(dovoz zdarma za 24 hod).Je to nejaká firma zo Žiliny.V krabici na kartóne fungel nový,nastriekaný čiernou farbou.Už je nahodený(30€ robota)+30€ naplnenie a chladí :D
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

Mozno o kulilincek, ked som to kupoval bol kurz 1:1.3, aj ked s tymi 70euracmi je to uz zajedno.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

Hura uz chladim, teda uz odvcera, dal som to tentoraz do servisu, kolegami chvaleneho, takze za 50e komplet napln, s olejom, farbivom pekne z masinky. Chladi to ako dive. Akurat dnes bolo aj tak chladno. Len som niekde zapotrosil uv ledkofixku, takze nemam ako zistit ci to cez spoje na chladici nabodaj neunika, ale snad nie. Uz mam z tych spojov fobiu.
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od phalanx »

Ktory je ten kolegami chvaleny servis? :) Tiez ma caka plnenie a kontrola klimy ...
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

On je o skor taky drovny servis mojich kolegov, nielen z nasho oddelenia. Jedina nevyhoda je ze ma kopec roboty takze dlhsie cakacie doby. Viac v sz.
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od benky71 »

Prešiel týždeň od výmeny chladiča a klíma ide super.Prezeral som spoje, všetky držia tak by nemal byť problém.Ten starý chladič som im nechal v servise ako pamiatku :lol: nebolo na nom vidiet žiadnu dieru,ale na boku boli stopy po farbive,tak tade fučalo,možno nejaké mikrodierky :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

Tak to bolo naplnenie klimatizacie na poslednu chvilu, dnes bolo horuco ako v lete. 8)
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

Takze diera v chladici klimatizacie bola prilis velka a klima je uplne prazdna, ledva si to odfuklo pri teste na susici klimy. Takze idem objednavat chladic, pravdepodobne z http://www.vseproauto.cz ale poslal som maila dalsim 3 predajcom na slovensku tak este pockam zajtra a v piatok objednavam.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

len pre informaciu: chladic klimy objednany na autocentrumm.sk vo stvrtok 25.3. vecer, rano 26.3. mi potvrdili vybavenie objednavky a dnes mi hura prisiel novy chladic klimatizacie na espero (nexiu, cielo) za 80eur aj s dopravou (ups). je ciernej farby ale len nafarbeny asi kvoli odvodu tepla, farba sa da lahko zlupnut, ved je na hliniku, snad bude trvacnejsi nez predosly z vseproauto. Ten z vseproauto bol bez farby, cize cisty hlinik, mozno by bol aj s dopravou o par eur lacnejsi ale neviem kedy by dorazil a hlavne po tom ako zacal bez viditelneho poskodenia tiect tam kde ho sice mohol trafit kamen ale nebolo na nom vidno ziadne poskodenie len pod uv svetlom kontrastna latka. Ten z vseproauto bol pravdepodobne od vyropbcu geri, tento zatial netusim co zac, velmi som ho neobzeral.

Doplnam ze ked som ho vbalil bol skriveny do luku ale isiel vyrovnat a stale ma tlak, takze nefuci.
Naposledy upravil(a) ppp dne stř bře 31, 2010 21:48, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od benky71 »

Ja ho mám už rok nahodený a klíma ide perfektne takže drží. :D
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Chladič klimatizácie

Příspěvek od ppp »

Chladic vymeneny, bez predneho narazniku lahka praca tak na 30minut. Plus este vysusac klimy a zalepenie spojov rurok s chladicom nejakym loctite lepidlom na skrutky a loziska nech to tesni.
Pod klingeritove podlozky pod skrutkami pre vetrak som dal gumene podlozky z 3mm duse a do dier v chladici pre skrutky som natlacil karosarske lepdilo body 999 nech to nema vodivy spoj, nech to ten hlinik nerozozerie.
A pred chladic som dal plastovu sietku zo zahradkarstva nech ho chrani pred kamenmi. Kovova sa mi zacala po sezone trhat od hrdze. A hlinikovy tahokov v prislusnom rozmere za rozumnu cenu nezozeniem.
A ten chladic bol korejsky tak snad lepsi nez geri. Navyse spodne nozicky mal presne podla originalu a nie ako geri, ktory ich mal o 1cm dalej od seba a musel som pri jeho vymene pred rokom ci dvoma pilovat otvory v chladicovom nosniku.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“