Znacka s volitelnou logistikou

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Znacka s volitelnou logistikou

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Kolegovia,chcem poznat Vas nazor na evidencne cislo (SPZ) s volitelnou logistikou. Uz sa u nas vydavaju nove euroznacky,celkom slusne. Za mierny priplatok (5.000 Sk) jedna tabulka do 5 dni Vam urobia znacku na zelanie. Chcem euroznacku tak ci tak,no a kedze musim celu proceduru na inspektorate absolvovat za nejakych 1.300 Sk,uvazujem teda o tej VIP znacke. Napriklad PP-NEXIA. Co Vy na to? Nehladiac na peniaze,poradte co a ako. Je to vynimocnost a tuzim po tom od svojich 10 rokov,ked nieco podobne zaviedli Nemci a Rakusaci. V CR sa to takto neda,ze? :lol:
Reklama
 

olin

VIP značka

Příspěvek od olin »

ty peníze bych utratil za něco užitečnějšího,podle mě to je na nic
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V ČR se to da, ale policie na to ma taky svuj nazor :lol:
Taky bych rad jezdil s touto :)

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Pokud Ti není líto peněz, tak do toho jdi!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

U nás už taky začínají značky EU (v Praze motorky)

Já osobně bych do toho šel pouze za předpokladu, že bych si chtěl auto nechat hodně dluho nebo by ta značka byla přenosná jako ve Švýcarsku.
V Německu si můžeš vybrat velmi omezeně a v CZ jen číselnou kombinaci ze známosti. Legálně ne :cry:
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

:) jako moje 00 - 70

My name is Bond, James Bond :) :) :)
V aktivní službě:
Hyundai i30 - r.v.2012 1,4 LPG - český sen z Nošovic :)
Ford Mondeo 2.0 TDCi Titanium S - r.v.2010
Chevrolet Spark 0.8 STAR - r.v.2006 od 5.2012 v LPG - na prodej
Ford Mondeo 1.8 TCDi Turnier Trend - r.v.2000 - prodán
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Já, vzhledem k našem brněnským tuningovým aktiviám, jsem rád, že mám poměrně blbě zapamatovatelnou značku... :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Co se týče značek na přání, byl tu návrh ministerstva dopravy, který neprošel parlamentem. Značky se měly jednou za měsíc dražit a byla by jen na rok a pak by se dražila znovu. Snad časem. :evil:
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Pajda píše:Co se týče značek na přání, byl tu návrh ministerstva dopravy, který neprošel parlamentem. Značky se měly jednou za měsíc dražit a byla by jen na rok a pak by se dražila znovu. Snad časem. :evil:
to akoze vazne ? :twisted: tak to asi nemaju taky system nikde na svete. ani sa necudujem ze to nepreslo.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Možná že to bylnávrh vnitra, ale četl jsem to. Přece se nebudeme opičit po tom, co dělají jinde.
Po roce by se vrátila normální značka, kdybys neuspěl v dražbě. Ten kdo to vymýšlel byl buď ****nebo ***** nebo ještě něco horšího.
Perlička. Ten kdo má starší verzi felicie, tak má na autě špatný homologační štítek. Emisní předpis je tam o jeden posunut směrem k horšímu. Ale to jen pro zasmání :lol: :lol: :lol:
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Vsade je to teda inak. Samozrejme,ze Nexiu budem mat uz navzdy!!!
Znacka je zatial neprenosna,ale uvazuje sa o tom,ze ked si ju uz raz zaplatite a vymenite auto,znacka ostava. Ale ja uvazujem o znacke PP-NEXIA,takze moje dalsie auto by musela by zasa len Nessie. Alebo si mam dat PP-RADKO? :lol:
Hnevaju ma tie protekcne znacky na kadejakych horsich autach s troma rovnakymi cislami. Niekto vyuziva len to,ze na Policii ma brata,sestru,svagra,spoluziaka atd. Ale ked su taki frajeri vsetci,nech si to zaplatia?
Ivan,ja chcem byt vynimocny a nie utajeny ako Ty. A nelegalne zavody radsej nerobim. Podla mna s protekcnou znackou si aj menej postihnutelny pri pokutach,STK a podobne.
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

:) Já když jsem Nexii koupil, tak už tyhle čísla měla :)
V aktivní službě:
Hyundai i30 - r.v.2012 1,4 LPG - český sen z Nošovic :)
Ford Mondeo 2.0 TDCi Titanium S - r.v.2010
Chevrolet Spark 0.8 STAR - r.v.2006 od 5.2012 v LPG - na prodej
Ford Mondeo 1.8 TCDi Turnier Trend - r.v.2000 - prodán
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Keď mola nexia nová, tak som bol celý happy, že má peknú značku 67-57 a keď sa rozhodlo, že sa musia zmeniť, tak ma to teda dojalo. Aj som sa snažil vplývať na ttoho pána v bielozelenom, aby sa v tých značkách trocha pohrabal, ale nejako som bol neúspešný.Asi čakal na nejaký ten príplatok a to som teda nemal v úmysle. Inak ja som chcel BA-NEXIA už veľmi dlho, ale 10 papierov je trocha veľa za tabuľky. Sú aj rozumnejšie investície. Pretože mám chalupu pri Skalici, tak som rozmýšlal si tam preregistrovať motorku a dať si napr SI-DEBIL ale to by niekto mohol brať osobne. Neviem, či to nakoniec došlo do platnosti, alebo to bola len úvaha, ale na euroznačkách musíš mať aspoň 1 číslo.Ale neviem ako presne to platí. Možno PP-NEX1A?
Naposledy upravil(a) Damek dne ned zář 05, 2004 20:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Super,ze CiernyGepard je moja krvna skupina! Do auta uz som vrazil pekne peniazky,tych 10.000 Sk je sice vela ale lepsie nez drogy a pijatika :?: :PP:
To s tym jednym cislom na euroznackach nie je tak ako pises,po Poprade uz behaju dva medaky so znackami PP-PPPPP a PP-PPPPL s euroznackami. A ja budem dufam treti v poradi aj ked s trosku horsim autom. Aj ja som pri prihlasovani narazal na nieco "lepsie" a policajt mi odvetil,ze za 10 litrov si mozem dat na znacku co chcem. A vtedy som si povedal,ze tak raz urobim!
A SI-DEBIL by Ti asi nedovolili,nesmu tam byt nazvy politicke,hanlive,urazlive,propagujuce nejake hnutia atd.
Dakujem za podporu!
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Ja len, že to hovorili zelení.Ale oni niekedy sami nevedia,čo vlastne platí,platilo a platiť bude.
Ja už mám euroznačky,takže túto otázku mám asi vyriešené, lebo znova ich meniť?Možno na jej 10. narodeniny.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“