motor naskoci a hned skape

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
kolok899
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 06, 2009 22:23

motor naskoci a hned skape

Příspěvek od kolok899 »

mam taky problem ked chcem nastartovat na beznin sice nastartujem ale hned mi skape jak to dam na plyn ide bezproblemov neviete v com by to mohlo byt?
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: motor naskoci a hned skape

Příspěvek od palikx »

maly tlak paliva nebo vstriky.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
hakker
Příspěvky: 39
Registrován: ned říj 28, 2007 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: motor naskoci a hned skape

Příspěvek od hakker »

no podla mojho to bude palivove cerpadlo....sa mi to stalo asi 6x proste zhorelo som vycerpal som benzin a cerpadlo slo na suchu takze v provom rade by som pozrel to...moj navrh...
Uživatelský avatar
vladimir fodor
Příspěvky: 275
Registrován: ned led 27, 2008 11:04
Bydliště: Selce pri BB

Re: motor naskoci a hned skape

Příspěvek od vladimir fodor »

Skús odpojiť prívodnú hadičku pri motore ci dava benzín čerpadlo,ak nie vymeň najskôr filter paliva ,ináč dobré čerpadlo pri práci počuješ že ide.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: motor naskoci a hned skape

Příspěvek od ppp »

pri motore sa da lahko rozpojit spoj palivovej hadicky a rurky co ide ku vstrekom, vyskusaj ako to odtial strieka, ked zapnes cerpadlo (tym osamotenym drotom nad prevodovkou, ked ho pripojis na +) a ak strieka tak to filtrom nebude, ak len tecie tak filter. Sitko pri cerpadle sa len tazko upcha, ale filter moze byt uz len tazko priechodzi. Ale priprav sa na to, ho mozno nevymenis, a ak tak aj s rurkami. Dnes to mam za sebou a uz nikdy viac. Ale uz to strieka :lol:
kolok899
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 06, 2009 22:23

Re: motor naskoci a hned skape

Příspěvek od kolok899 »

no nakoniec mi to na druhy den uz normalne islo bolo to v tom ze mi dosiel benzin ( kontrolka paliva mi ukazuje zlu hodnotu) a nasledne ked som natankoval mi taky den vobec neslo nastartovat na benzin asi to trva kym to tam stece...neda sa to dako urychlit?
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: motor naskoci a hned skape

Příspěvek od ppp »

Da sa to urychlit, pri motore nad prevodovkou mas zvlastny kablik, ktory nikam nevedie, tak ten po pripojeni na plus zapne cerpadlo. A pri alternatore mas dve rurky napojene cez take plastove nacvakavacie rychlospojky na hadicky, tade ide benzin, takze jednu z nich rozpojis a pockas kym stade vystrekne benzin. Pripadne vytecie ak ma zapchaty filter ;) .
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“