Nubira 2 - Problém s ukazatelem LPG

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
pr135t
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 30, 2009 11:35

Nubira 2 - Problém s ukazatelem LPG

Příspěvek od pr135t »

Ahoj,
mám takový menší problém s ukazatelem stavu LPG, nebo přesněji s přepínačem LPG/Benzín.
Můj ukazatel má 4 diody, které ukazují množství LPG v nádrži a pomocí něj také přepínám Benzín / Benzín + LPG / LPG.
Nicméně cca poslední měsíc mi ukazatel neustále ukazuje 3/4 nadrže plné (svítěj 3 diody) a to nehledě na to zda jedu na benzín, nebo na plyn. Přepínání funguje, což jsem si ověřil tím, že jsem chvilku jezdil na plyn (cca 300km) a pak jsem šel nabrat plyn. Pokud by přepínání nefungovalo, tak bych celou dobu místo na plyn jel na benzín a tudíž do nádrže od plynu by se nic nevešlo. Ale nádrž na plyn byla prázdná, z toho usuzuji, že přepínání je v pořádku. Každopádně ať jsem měl nádrž na plyn prázdnou, nebo úplně full tak ukazatel ukazoval 3/4 nádrže. Velký problém to asi není, ale pak ztrácím přehled o tom kolik plynu ještě mám, navíc to může signalizovat nějaký začínající velký problém. Chci se proto ze ptat, zda s tím někdo nemá zkušenost a nebo neví co by se s tím dalo udělat.
Případně zda někdo neví o nějakém LPG servisu v Litoměřickém okrese, kam bych s tím mohl na diagnostiku.

Předem díky

Informace:
Daewoo Nubira 2.0 CDX (r.v. 2000)
LPG Systém BRC (od roku 2001)
Přepínač s indikací vypadá asi takto: Obrázek

Obrázek převzat z webu: http://www.fedorauto.cz
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“