predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

vie mi niekto poradiť ako je to z predpismi čo sa týka elektrónov pripadne svetiel, čo si môžem dať na auto a za čo ma môžu je..ť. ďakujem za akúkoľvek odpoveď.
ide o to že v technickom sú písane plechy a mam elektróny ale sú 15-ky tak ako tam majú byť
a čo sa týka svetiel mam namontovane xenóny, ale asi by tam nemali byť.
ake mate skúsenosti s p......u
dakujem
:? :lol: :?
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

No takže

1 výtej na fóre :lol: :lol: :lol:

2 patríš medzi Královny :lol: :lol: :lol:

3 ALéééé vždy najprv hladaj veď tu sa o xenonoch a kolieskách píše 1 000 000 takže HLADAJ :twisted:

4 no skúsim Ti pomôcť

Elektróny musíš mať ako sú v technickom (ale 16 Ti polícia riešiť nebude) a xenony sú zakázané (ale odbornou montážou čiže tak ako maju bhyť tak opeť to na Lege asi nepoznajú) vetšinou tu máme vynímky a to nie len Leganzy takže ješte prelistuj fórum a budeš múdrejší (A xenony tam necháš a alka kúpiš na leto vetšie :lol: )
Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

dik za kralovnu, som rad že sa páči. mam ju už cca rok aj niečo a som spokojny trochu som ju vylepšil čo sa tika folie, elektrony, alarm ten je dvojcestny, a take male audio ale len štandard + subwofer. takže dik, ty maš tiež super autičko. Biela sa mi páči. tak ešte raz dik a skusim niečo pohladať. :lol: :lol: :lol:
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

No podla avataru máš krásne kolečka tak ich tam nechaj -i a tie xenony no sú tam šošovky tak by to nemalo byť také okaté :lol:
Přílohy
IMG_0897.jpg
IMG_0897.jpg (31.5 KiB) Zobrazeno 2621 x
DSC06156.jpg
DSC06156.jpg (48.35 KiB) Zobrazeno 2619 x
Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

použiva niekto z vas tiež xenony?
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

sakra čo nevidíš tam hore no tak

VIDÍŠ :lol: :lol: :lol:
Přílohy
Xen-mobilom (2).jpg
Xen-mobilom (2).jpg (49.24 KiB) Zobrazeno 2598 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

Aha pardón hore sú len diódy takže sorry a xenony má Hanzy,Pali,-peha-,Skyline a další :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Hanzy »

Vitam te tady ja uz pres rok svitim xenony 6000k a spokojenost... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

No dakujem, inak keby som chcel namontovať plyn ake su s tym starosti, trebalo by to dať asi aj vpisať do technickeho, treba k tomu niečo? ako sa vam jazdi na plyn.
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od john »

Vajf píše:No dakujem, inak keby som chcel namontovať plyn ake su s tym starosti, trebalo by to dať asi aj vpisať do technickeho, treba k tomu niečo? ako sa vam jazdi na plyn.
Pokial si ho dáš namontovat u autorizovanej firmy tak ti všetky papiere prichystajú a stými už len zbehneš na OU odbor dopravy kde ti to zapíšu do technického. Pravidelne z STK musíš chodit na emisnú na plyn ale pozor nerobia to všetky strediská len vybrané. V Leganze mám plyn vyše roka a som nadmieru spokojný , investícia bola cca 730 euro aj z ledbudíkom, ale banujem že som to nenamontoval hned už som mohol mat investiciu dávno vrátenú . Čo sa týka
prevádzky tak fachčí bez problémov, štartujem na benzín a po chvíle ked zvýšim otáčky tak automaticky prepne na plyn, nádrž mám v kufri miesto rezervy tuším má 52litrov. Na jazdu z LPG si treba zvyknút a hlavne neverit báchorkám že je motor lenivý , plyn ho poškodzuje a podobne to je len závist tých čo ho nemajú.
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

Vela z nás tu má v leganzách aj v iných modeloch LPG,prejdi fórum a budeš múdrejší lebo toť zas otázka na ktorú tu je 1 000 000 odpovedí a pokud chceš LPG tak do Legy je legálný,cena 730€,výborná spotreba LPG (to je velké +),jazdné vlastnosti takmer bez zmeny a vôbec daj si ho namontovať a uvidíš nebudeš banovať lebo to je tak že čokolvek dáš do auta je INVESTÍCIA ale LPG je jediná vec v aute ktorá Ti prinesie ÚŠPORU :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

dikes pouvažujem nad tym -i
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

Neuvažuj -MONTUJ - fakt nič lepšieho sa do Legy nedá dodať a fachčí ako najatá :lol: :lol: :lol: Každým dňom uvažovania dávaž štátu daň za benzin a čím skôr prejdeš na LPG tým skôr sa tvoje peniaze budú usadzovať v tvojej peňaženke :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

ako dlho trva montaž , spravia to aj na počkanie? neviete nahodou kde to mntuju na slovensku? ja som z okresu Stara Lubovna. jaksi nemôžem nič najsť v okoly.
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od john »

Vajf píše:ako dlho trva montaž , spravia to aj na počkanie? neviete nahodou kde to mntuju na slovensku? ja som z okresu Stara Lubovna. jaksi nemôžem nič najsť v okoly.
Na počkanie ti to určite nezvládne ani mechanik F1 :D , ale ked ráno dovezieš auto tak poobede ho máš hotové asi tak to funguje u väčšiny firiem.Je viacej autorizovaných firiem na Daewoo ale môže sa stat že nemajú licenciu napríklad na konkretny model , mne to montovali v NItre v MOTORGAS - http://www.motorgas.sk/index.php?p=autosplynovace ale viem že ich montuju aj V Pezinku : ttp://www.autoplyn.sk/ . Ale pozri sa sem tu máš všetko čo potrebuješ o lpg: http://www.zdruzenie-lpg.sk/index.php?o ... &Itemid=30 :PP:
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“