Škvíra v tapecáku u řidiče

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Škvíra v tapecáku u řidiče

Příspěvek od Ondras »

Když jsem měl Matize v servise, jezdil jsem náhradím Kalosem. K čemu má sloužit škvíra v přední části řidicova tapecáku kousek vedle výdechu ventilace v palubce? Jediné co mě napadlo je držáček na doklady. Každopádně ventilační otvor to není... :?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

V koreji mají takový zvyk dělat držák na kartu zřejmě parkovací abys ji nemusel pořád hledat v přihrádce oficiálně je to držák karet 8)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ondro, a jakpak se Ti jezdilo?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

V koreji mají takový zvyk dělat držák na kartu zřejmě parkovací abys ji nemusel pořád hledat v přihrádce oficiálně je to držák karet
je to od nových modelů
pavel-nebojsa

Příspěvek od pavel-nebojsa »

Je to na platební kartu (CCS) na dálnicích - při placení mýtného.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ivan píše:Ondro, a jakpak se Ti jezdilo?
Docela dobře. Byla to 1.2, ale i tak 53kW bylo slušných. Líbily se mi sedačky - takové křesla v americkém stylu. Nelíbil se mi moc interiér - výplně dveří tvarem a celkově odstínem. Kdyby byl tmavší (jako v Ch. Aveo), bylo by to mnohem lepší. Posilovač posiloval až moc. Skvělé bylo rádio s MP3 :) (JVC, dodatečná montáž dealerem). Jo a po městě jsem s tím jezdil 750km za 5.9 l/100km.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „KALOS“