kupa Evandy

Moderátor: Blue Lanos

tuto
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 27, 2008 19:03
Bydliště: Horné Saliby okr.GA

kupa Evandy

Příspěvek od tuto »

Zdravim
Kamarat sa rozhodol pre kupu Evandy no nevieme nic najst podla kamaratovych poziadaviek. Takze ak by niekto vedel o Evande s manualnou prevodovkou a bez koze prosim ozvite sa na tento web. Moze byt s LPG a aj z Ceska ale nemusi.
Vdaka
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kupa Evandy

Příspěvek od -peha- »

tuto
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 27, 2008 19:03
Bydliště: Horné Saliby okr.GA

Re: kupa Evandy

Příspěvek od tuto »

Trebars no no mal som skor na mysli nejaku o ktorej povode nieco viete v bazaroch sme uz pozerali. Napriklad boli sme v v CZ v Luhacoviciach. Evanda nastartovala na tri valce po nastartovani sa sama od seba zamkla(prazdna) a zvnutra vyzerala ako po najazde stavebnych robotnikov. Tipek v bazare nam tvrdil take veci ze aj primitiv z IQ 3.5 by sa musel smiat (to je na samostatny clanok).
Jedna sa nam o to aby sme nestratili kopu casu a nedali majland za palivo.
Ale tu v Galante pozrieme. Vdaka
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Ja mam v automatu a v kuzi ale moje a nedam :D ale ta je jak nova 50400km najeto :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Ja mam v automatu a v kuzi ale moje a nedam :D ale ta je jak nova 50400km najeto :D
A je nebourana? :twisted:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Uz brzy bude opraven ten odreny lak... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
tuto
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 27, 2008 19:03
Bydliště: Horné Saliby okr.GA

Re: kupa Evandy

Příspěvek od tuto »

automat nie ja s kamosom jazdime 40 000 rocne a automat by coskoro umrel kamos ma na nexiii 410 000 km a to automat neprezije. A koza je ten najhorsi luxus aky poznam v lete sa posim a v zime je mi zima dokial nenabehne klima.
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Re: kupa Evandy

Příspěvek od seky »

Kamarát predáva Evandu r.v.2004, 106 000 km,nema kožu tak,ako chceš :lol: , má v nej LPG tak ,ako chceš :lol: , folie,2 sady diskov+pneu,svetla zeleno-siva metaliza,atď ,o auto je dobre starane ,cena bola 220 000Sk,je z Prešova tel.0905 681341, ak chceš tak sa mu ozvi.
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

tuto píše:automat nie ja s kamosom jazdime 40 000 rocne a automat by coskoro umrel kamos ma na nexiii 410 000 km a to automat neprezije. A koza je ten najhorsi luxus aky poznam v lete sa posim a v zime je mi zima dokial nenabehne klima.
Myslim ze nebude to stim automatem tak zle ja vim o automatech GM ktere maji kolem 500000km a jsou v pohode a kamos mechanik tvrdi ze automaty GM jsou temer nesmrtelne a co se tyce te kuze kolik si mel aut s kuzi ze tohle tvrdis?Nebo to same jsem tvrdil taky nez jsem si s kuzi poridil a uz tohle netvrdim naopak ma to nescetne plusu proti beznym potahum a to neberu ze to uplne jinak vypada nez ty hadraky... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:a to neberu ze to uplne jinak vypada nez ty hadraky... ;)
To je fakt, zvlast kdyz je to za chvili odrene a popraskane, to je primo slast pro oci. ;)

Hanzy píše:Uz brzy bude opraven ten odreny lak... :D
U Vas se rika totalce "odreny lak"? :mrgreen:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

A jeje jeste ze vim ze ty zrovna mas auto jen abys mel a ne na jezdeni...tudiz to nepokladam za nazor ridice... :twisted: ja mam s kuzi temer 3 roky za sebou a pres 80000km takze vim o cem mluvim a to minimum prasklin co je jen na ridicovem sedadle temer po 10 letech provozu a 170000km je k smichu a naopak prida na elegantnosti tak jako chlapovi par vrasek... :D
Bohuzel totalka dnes i na tvem aute muze znamenat jen odreny lak... ;) na Evande to poznamenaly strelene pytle a pasy... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
tuto
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 27, 2008 19:03
Bydliště: Horné Saliby okr.GA

Re: kupa Evandy

Příspěvek od tuto »

Hanzy píše:
tuto píše:automat nie ja s kamosom jazdime 40 000 rocne a automat by coskoro umrel kamos ma na nexiii 410 000 km a to automat neprezije. A koza je ten najhorsi luxus aky poznam v lete sa posim a v zime je mi zima dokial nenabehne klima.
Myslim ze nebude to stim automatem tak zle ja vim o automatech GM ktere maji kolem 500000km a jsou v pohode a kamos mechanik tvrdi ze automaty GM jsou temer nesmrtelne a co se tyce te kuze kolik si mel aut s kuzi ze tohle tvrdis?Nebo to same jsem tvrdil taky nez jsem si s kuzi poridil a uz tohle netvrdim naopak ma to nescetne plusu proti beznym potahum a to neberu ze to uplne jinak vypada nez ty hadraky... ;)
Ja mam tiez kamosa mechanika a ten mi povedal ze priemerna zivotnost automatov je do cca 200 000 km ale velmi to zalezi od sofera a od servisu. A toto pri starom aute nemas ako zistit.
Za dalsie ked sa uz ten automat pokazi tak servis je drahsi ako manual (na vrakaci za par euro kupim druhu) takze na automat ma nikto neukeca. Ked automat tak jedine novy. A kozene sedadla som videl 5 rocne a bola to hroza. Tam tiez nevies aka bola koza a kvalita vyroby a stale sa bavime o jazdenych autach takze ani na kozu ma nikto neukeca
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Tiez som videl martany 5 x rocne a bola to hroza celi zeleni a nikdo me neukeca k nim jit... :lol: :lol: :lol:
Ja mluvim za x aut co jsem mel a mame s textilem a o 3 letech s autem s kuzi a ne ze jsem neco videl nebo slysel... ;)
Zadne fleky zadne vyblednuti a zadne nahrazky potahu na nich a klavne zaden prach v nich... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kupa Evandy

Příspěvek od -peha- »

No pravda je že koža je v aute krajšia ale aj tak sa vetšinou jedná o pocit majitela :D Já osobne by som dal kožu všade ale na sedačky nie tam mám radšie látku ale semiš alebo podobné nie hrubú ako Octávka :lol: Jo a údržba kože je tiež náročná bo šéf má 4 ročné VOLVO a v koži je nádherné (nechcem urážať korejskú výrobu ale VOLVO má kožu ovela kvalitnejšiju takú mekúčkú :D )no a to stálé leštenie a voskovanie to je dobrá babračka no krásné to však je :lol: Milujem čiernu alebo béžovú :D Mal som kožený interiér vo FORDe , v Renault A-110 a v Š-110 R no a stačilo už som starší usazený tak mám rád pohodlíčko a maznanie v autíčku :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Na Kozene sedacky v aute nedam dopustit,udrzba skoro zadna,raz za rok to pretru,a je to porad ciste.Neco jineho je mit v obyvaku kozenou sedacku, na te se v lete lepim, a v zimne studi, protoze nema vyhrivani.Auto ma klimu tak v lete je lepsi kuze, a na zimu ma ohrev.
V Evande mam kvalitnejsi kuzi nez jsem mnel v audine.
Naposledy upravil(a) hladolef dne stř kvě 13, 2009 17:57, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“