TOPENÍ V TACUMĚ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

TOPENÍ V TACUMĚ

Příspěvek od rolos2 »

ČÁGOS LIDIČKY ZDRAVIM VŠECHNY Z DAEWOO KLUBU JE SUPER ŽE NĚCO TAKOVÉHO JE :D :D :D :D !!!!! JSEM ČERSTVÍM DRŽITELEM TACUMI A CHTEL JSEM SE JEN OPTAT JAK STE VYŘEŠILI PROBLÉM Z TOPENÍM !?!?! JÁ SEM KOUKAL DO MANUÁLU KDE SEM SE DOČETL ZE CHLADÍCÍ SOUPRAVA I Z CHLADIČEM MAJI POMALU 8L :( A TAK DLOUHO TRVÁ NEŽ SE ZAHŘEJE A CO MĚ SE TÝČE JE TO JEŠTĚ SLOŽITĚJSÍ PONĚVAČ PARKUJI VENKU A OTO VICE JE TO TET JEŠTĚ SLOŽITEJSÍ!!!!!!!! NEMÁTE NĚKDO DOBROU RADU KROM TOHO ABYCH SI POSTAVIL GARÁŽ :lol: :lol: ZATÍM A PŘEDEM DĚKUJI !!!!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Zdravim te chlape a vitam mezi nama ;)
Jinak ce se tyce Tacumy nenapsal si ani jakou a s jakym motorem?Jinak je jedno kolik ma celek nebot topeni je pred termostatem a az po zahrati pousti do chladice... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Příspěvek od rolos2 »

JEDNÁ SE O BENZÍNOVEJ MOTOR OBSAH 16 . MEGAJVRE TO BY TAKŘKA ODPOVÍDALO MÉ SITUACI STÍM ZAMLŽOVÁNÍM OKÝNEK JSEM NUCEN MÍT TOPENÍ NAŠTELOVANÝ NA OKNA A NOHY A NEBO JEN OKNA JINÉ SKOREM ANI NEPOUŽIJI JAKMILE TO PŘEPNU JINAK TAK SE OKAMŽITĚ OKNA MLŽÍ :( :( :( . KDYŽ JEDU Z PRÁCE A JSOU VYŠŠÍ MRAZI TAK TO ZAHŘATÍ TRVÁ TEPLOMĚR UKAZUJE NECELOU POLOVINU A NIJAK VELKY TEPLO
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“